לא קל

sm252

New member
לא קל

אני חייבת לפרוק שזה לא קל.כל הקשר עם חייל הזה. זה לא עניין פשוט.שו"ש זה עוד עובד. אבל פעם בשבועיים זה ממש קשה.ויש בנות שעוברות יותר ואני לא מבינה איך אפשר לתפקד ככה. חצי מהמחשבות זה עליו,מהצורך לראות אותו.במיוחד בשישי שבת.שבא לי לחבק אותו ופשוט לקחת נשימה ארוכה ולרצות שהריח שלו לא יירד מהבגדים או מהמצעים של המיטה. אבל בשבועיים הכל כבר עובר כביסה:X הייתי בטוחה שאני פשוט אתעסק בשלי,אתגעגע,ואהיה איתו שיחזור. זה הרבה יותר מזה.זה לא רק געגוע.זה סוג של צורך,להיות עם האדם שאתה אוהב,ואוהב אותך,ואתם לא יכולים.זה משהו שלא הכרתי קודם.אני חסרת סבלנות,אני רגילה לקבל מה שאני רוצה הרגע,מקסימום עוד 5 דקות.ושבועיים,זה הרבה. פעם הקודמת שהוא חזר אחרי שבועיים,הלכתי ישר אליו,והוא אמר שהאישונים שלי היו בגודל של אגוז איזה שעתיים עד שנרגעתי. מהניסיון שלכן,באיזה שהוא שלב מתרגלים?

god girl too

New member
../images/Emo24.gif

לא נעים, אני מכירה את ההרגשה היה לי חבר חייל קרבי ודוגרי? לא התרגלתי, זה פשוט נהפך לשגרה אבל זה לא אומר שהקושי פחת, הגעגועים נשארו אותו געגועים הבכי עדין נשאר לפעמים, הצורך לחכות לשיחה ממנו זה פשוט דברים שנהפכים לשגרה ואת מרשה לעצמך להתרגל לזה, אבל זה לא נהפך לקל יותר, לפחות מבחינתי. כרגע יש לי חבר חודשיים שהשתחרר ביום חמישי ועשה חמשו"שים ואפטר והיה ממש קל, אני ממליצה לך לא להריח את הבגדים שלו וכל הדברים שגורמים לך לחשוב עליו מלא, זה לא בריא להתעסק מלא בגעגועים. פשוט תחפשי תעסוקות לעצמך, עם זה משחקי מחשב, שופינג, סרטים, ספרים, יציאות, זה חשוב, אני מבינה אותך ויודעת שלא קל לך, אבל את תעברי את זה ותיראי שזה היה שווה את זה

one girl111

New member
../images/Emo4.gif

כל כך מבינה אותך!! :( אני מרגישה שאין לי כוחות לכלום כבר אחרי שבוע שהוא לא איתי, אין כוח ללימודים, לחברות,לכלום... אני כל כך צריכה אותו...הוא מה שמחזיק אותי...ומתישהו מתרגלים לזה כי אין ברירה אבל הגעגוע יהיה תמיד והצורך לחבק אותו ולהיות איתו...

ראסטפית

New member
אהלן חברה

אין לך למה להתבאס,זה עניין חולף הרבה פעמים היציאות משתנות וגם אם לא ...פעם בשבועיים זה לא כזה נורא..באמת מתרגלים לזה,אני התרגלתי! תחשבי שלי יש חברה שהיא רואה את חבר שלה פעם ב-28 ימים ובמקרה הטוב 21!!! אני בטוחה שיש בנות שכיף להן חבר חייל שיוצא כל שבוע אבל זה לא משנה מה עם הבנות האחרות! באמת אם את אוהבת את חבר שלך מספיק,את תחכי לו. עליי למשל עוברים דברים לא קלים בכלל..אני צריכה את התמיכה שלו ולפעמים מרגישה לבד אבל זה לא נורא כ"כ כי הכל מתגמד לרגע שאני שומעת את הקול שלו ונרגעת.. אם את מרגישה צורך לדבר עם מישהו\י אני פה בשבילך בכיף אני אחלה אשת שיחה..אם תרצי מספר פלאפון אני כאן בשבילך :) מבינה אותך לחלוטין!

בוודאי שזה לא קל..

אבל כמו שאמרו מעליי, יש יותר גרוע מזה. וכן, לומדים להתרגל עם זה.. עם הזמן את כבר חיה את המצב והצבא שלו. תנסי להסתכל על זה בצורה הכי חיובית ולראות את זה שככה אתם מתגעגעים יותר, יש למה לחכות ולצפות, יש לכם יותר על מה לדבר. לכל סיטואציה יש את החסרונות אבל גם היתרונות. ואני מבינה אותך שאת פתאום חסרת סבלנות.. זה רק אומר שאת מתאהבת בו יותר ויותר וזה כיף לשמוע דבר כזה. יהיה בסדר, תקחי הכל בקלות.. באמת זה לא כזה נורא כמו שאת חושבת!

למעלה