לא ראיתי אף שירשור על זה, אז..

מי2ירי2י

New member
לא ראיתי אף שירשור על זה, אז.. ../images/Emo140.gif

הלהקה שלך הוציאה סינגל חדש לרדיו, לכל מיני אנשים השיר נשמע מוכר, כלומר, כמעט זהה לשיר של "ה"רד הוט צ`ילי פפרס". האם תתייחס לטענות? מישהו יודע, או יכול לתת תשובה??

../images/Emo207.gifאומנות השירשור. חשוב לקרוא../images/Emo70.gif

על הודעות נעוצות, אוף טופיקים ומה שבינהם. לאור המצב ששורר בפורום שבו אנשים לא משרשרים כראוי ופותחים אלפי הודעות שטות החלטתי להביא לכם את [דה דה דה דמממ]
מדריך אומנות השירשור הגדול
[קרדיט ע-נ-ק לפורום דוליז ופורום זינה הנסיכה הלוחמת בתפוז.]
חוקי השירשור!
אז ככה, קודם כל אני רוצה שתסתכלו טוב טוב על התמונה שצירפתי! ואני מבקשת באמת להסתכל ולא לזלזל!
עכשיו בנוסף לזה אני אוסיף גם הסבר בכתב שאולי יהיה יותר קל להבין מהתמונה: שירשור נכון זה לא רק -להגיב לאותו שירשור שאתם רוצים להגיב אליו, אלא להגיב לאותה הודעה שאתם רוצים להגיב אליה, דוגמא: נפתח שירשור של 'תקלות, בעיות ובאגים
', אז במקום להגיב להודעה האחרונה שנשלחה, אתם צריכים להגיב להודעה הראשית של התקלות! זה נקרא לשרשר נכון, להגיב להודעה הספציפית שרציתם להגיב אליה!
עוד דוגמא: ימי הולדת- לא להגיב להודעה האחרונה שבשירשור! כשאתם רוצים להגיב על ימי הולדת, אתם מגיבים להודעה הראשית! אתם סה"כ הולכים להודעה של פותחת השירשור ולוחצים על הוספת תגובה ובכך אתם מגיבים לאן שרציתם! מקווה שזה היה מספיק ברור.
חוקי הניצלו"ש!
נצל"ש= ניצול שירשור- כלומר, במקום לפתוח כל פעם הודעה חדשה על כל שטות [=הודעות לא ממש חשובות], אתם פשוט מנצל"שים לשלושה מקומות אפשריים: 1. הודעות של תפוז.
2. שירשור שכבר לא פעיל, כלומר שירשור שלא כותבים בו יותר בגלל שאין מה להוסיף או מכל סיבה אחרת.
3. שירשור שהוא באותו נושא.
לא
מנצל"שים שירשורים של: 1. הודעות מנהלים.
2. שירשורי ימי הולדת [אלא אם פג תוקפם].
3. שאלות דילמות [אלה אם העיניין כבר סודר, כוסה ונענה מכל הכיוונים, מה שלרוב קורה כאן].
4. שירשורי משחקים.
5. או כל שירשור אחר שנראה חשוב
קאפיש? סבבה.. אני סבורה שעברתי על הכל, אז אני מבקשת שוב-להסתכל על התמונה שצירפתי, לקרוא ולהפנים את מה שכתבתי, וזה לא דברים שאני ממציאה!
זה חוקים בסיסיים שיש בכל פורום אחר ועוזר לשמור על הסדר.
אז כל מי שקרא והפנים, שיעשה '' להודעה הזאת! ואז נוכל לדעת מי באמת הבין איך משרשרים נכון או לא

../images/Emo208.gif אנשים, זה באמת נושא חשוב!

לפחות תגידו שהפנמתם, גם זה יהיה משהו.

למעלה