לא רגועות בעגלה

yael 1969

New member
לא רגועות בעגלה

מוזר. ההפך מההגיון וההפך מהנסיון. הבנות לא אוהבות לטייל בעגלה. אז חשבתי שאין מספיק גרויים - שמתי, פיזרתי, תליתי מכל הבא ליד. אז חשבתי שסגור וקלסטרופובי - שיפעתי כדי שיראו את העולם סביב. אז חשבתי שהשמש מסתירה - כיסיתי כל פעם שקרניה ביצבצו ואולי הפריעו. ובכ"ז הקטנות (3 חודשים) משדרות שאינן נהנות בעגלה. נכון. יש שיפור קל. אבל עדיין, גם בתנועה ולא כל שכן בעצירה - הן צווחות ומקטרות. כל טיול כזה הופך מתיש ובמקום שיהיה FUN זה הופך לעונש. אין צורך לציין שיש גם מוטיב של האחת שמדביקה את השניה. אבל גם כשהפרדתי, וטיילתי עם אחת בעגלת יחיד - אותה תופעה. חשוב לציין שגם באוטו הן לא ממש נהנות. וגם זה סותר את ניסיוני עם הבכורות. הרי ידוע - שאוטו בנסיעה - מרגיע. מסתבר שהן לא קראו את התאוריות האלו. ודווקא בבית - מתחת לאוניברסיטה, למובייל, או סתם כשמסך הטלויזיה ברקע - הן רגועות להפליא ומעסיקות עצמן זמן רב (בין שעה לשעתיים של רוגע, מספר פעמים ביום). מוכר למישהי? האם חולפת עוברת לה התופעה? יש טיפים יעילים שלא עלו בדעתי?

ליהה

New member
ניסית בתנוחות שונות?

אצלי הם לא הסכימו לשכב בשום אופן על הגב, רק על הצד או על הבטן (שכך הם ישנים בלילה). אז אמנם הם מפסידים את החוץ, אז שמתי להם ספר קטן מול העיניים והם הסתכלו ובדר"כ נרדמו... עכשיו אנחנו עם עגלול וכאן כבר מוכנים ואפילו שמחים גם על הגב. חוץ מזה אולי לצאת בשעות שעייפות, ואז הן ישנו חלק מהזמן ולפחות את תהני מהחוץ...

איזבלה2

New member
מוכר לי...

גם אני מקנאה באלה שאומרות שהקטנים נהנים בטיול בעגלה,אצלי הם גם לא ממש אוהבים ורוב הזמן של הטיול בוכים . נראה לי שכל דבר מפריע להם , שמש , קצת רוח או חום. בהתחלה אמרתי לעצמי שחלק מסדר היום שלהם יכלול טיול בעגלה בסביבות 10-11 בבוקר,אבל אני חייבת להודות שאחרי כמה פעמים שרק חיכיתי לחזור הביתה התחלתי לדלל את הטיולים ועכשיו לרוב אני יוצאת אם יש איתי עוד מישהו. הם בני 4 וחצי חודשים. כנראה שלא כולם מתים על זה , אבל אומרים שככל שיגדלו זה ישתפר,נקווה

ב3 חודשים הראשונים

בונבונים שלי מאוד נהנו בעגלה ואני ביחד איתם.הסתובבתי שעות,נכנסתי לחנויות... היום הם בני 4 חודשים וקצת,והתמונה שונה לגמרי.פתאום הם כבר לא אוהבים את העגלה,לא שקטים ועושים לי בושות במקומות ציבוריים.ניסיתי לשים אותם על הבטן,כמו שהם אוהבים לישון במיטה,אבל זה לא עוזר.אחד מתחיל לצרוח והשני אחריו.וכמו שאת אומרת הטיול הופך לעונש.אני מיואשת ומקווה שיעבור להם בקרוב.

גולה1

New member
מוכר מאוד מאוד מאוד. אל תדאגי

זה יעבור להם. גם שלי היו ככה בהתחלה, ולאט לאט נהנו יותר והיום בגיל 9 חודשים הם בוכים כשחוזרים הביתה.!

למעלה