לא רוצה הרבה, רוצה אחת!

אסף כץ

New member
לא רוצה הרבה, רוצה אחת!

היי, רציתי לשאול.. אם אני מעדיף רק אבן אחת ושלא יהיו לי מליונים ואני אתחיל להסתבך בתפידים של כל אחת.. האם אני יכול לקחת אבן אחת (רוזקוורץ) וגרום לה לעזור לי גם בתחומים אחרים? אני שואל בגלל שקראתי פה מקודם על מושג בשם "תיכנות" והייתי מעוניין לדעת עוד תודה מראש אסף
כץ

stoneage

New member
אבן אחת

בוודאי שאתה יכול לשאת אבן אחת בלבד. השאלה מה אתה רוצה "להפיק" מהאבן. אין אבן שעושה הכל. ייתכן שאתה זקוק למספר דברים שניתן למצוא להם אבן משותפת אבל אין למשל אבן שטובה גם לאהבה וגם לשפע וגם ללימודים וגם לבריאות - הכל יחד. אם אתה רוצה אחת יש שתי אפשרויות: או שתחליט מה הכי חשוב לך בשלב זה של חייך ותבחר אבן בהתאם למטרה אותה אתה רוצה להשיג. או וזה הכי מומלץ תסתובב בחנות אבנים, כזו שיש מה המון אבנים, ותבחר לפי האינטואיציה. זה עובד הכי טוב . מעל 99% מהאנשים שבוחרים אינטואטיבית בוחרים בדיוק במה שהם צריכים.לרוב דרך אגב, זו האבן הראשונה בה נוגעים. המון אנשים מסתובבים אצלינו שלוש שעות ובסוף קונים את האבן שנגעו בה בדקה הראשונה. הקשב לאינטואיציה. אם אתה בכל זאת רוצה עזרה בבחירה, אני כאן. בהצלחה

אסף כץ

New member
האבנים שמדרים עליהם פה זה אותם

אבנים שאפשר לקנות ב-10 שקל בחוצות אלונים? או שבמחירים האלה פשוט לקחו אבן מבחוץ וצבעו אותה בצע? אני מקווה שלא תודה על עזרתך אסף
כץ

stoneage

New member
אבן ב10 שח

חלוקי נחל "סטנדרטיים" נמכרים ב 5-10 ש"ח תלוי במקום (10 ש"ח זה נדיר ומוגזם). אבל אם מדובר בטורקיז למשל, ב10 ש"ח זה לא טורקיז (זה טורקונייט או היולייט - שהן צבועות) אלא כן אם בעל הדוכן עשה טעות לטובת הלקוח.

למעלה