לא תאמינו מה ראיתי בחניון של מטרודן

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
מזל טוב ערן, עכשיו תתחיל להנות! ../images/Emo6.gif

טוב....אני שמח להכריז (או שלא)
על מרצדסים 0405 במטרודן.
מזל טוב ערן, עכשיו תתחיל להנות!

mister K

New member
83-127-01

לא זוכר איך נקרא הדגם אבל יש לי
תמונה של הדגם שלו, וזה מוזר מאוד למה לקנות מרצדס ולא מאנים מדן או מהתחבורה הציבורה ז"ל מעניין אם יש חוץ מהשלושה האלה עוד מרצדסים
83-127-01
את המכונה הזאת ראיתי אתמול בקו 95 עם נהגת!

gsx750f

New member
שמה שרית נהגת ותיקה בסניף חולון

83-127-01
את המכונה הזאת ראיתי אתמול בקו 95 עם נהגת!
שמה שרית נהגת ותיקה בסניף חולון
עובדת על קו 95 בעיקר ורק דברים טובים ורבים אפשר לומר בשיבחה

fireman

New member
אכן 0405, 3 מכונות של אגד לשעבר

לא תאמינו מה ראיתי בחניון של מטרודן
ראיתי מרצדס צהוב וכתוב עליו מטרודן יש שלושה כאלה
לוחיות: 83-635-01 83-640-01 83-540-01 כולן צבועות בצהוב והודבקו עליהן מדבקות של מטרודן

הן לא כאלה עגלות ולא כאלה מרעישות

יש רק שלושה
לא יודע אם יהיו עוד תמונות אני מקווה שמחר לצערי אין לי אפשרות להכנס לחניון לצלם ואני צריך לחכות שהן ייצאו החוצה.
נדמה שהן מודל 94,אין להשוות כלל את רעש המאן לרעש ה405

נכון-המ.א.ן יותר ערב לאוזן!../images/Emo99.gif

נדמה שהן מודל 94,אין להשוות כלל את רעש המאן לרעש ה405
נכון-המ.א.ן יותר ערב לאוזן!

וברצינות עכשיו, הן מקבילות בערך לשנות הייצור של ה-EL אם איני טועה, וה-EL לא כזה מרעיש...

846

Active member
בהצלחה!!! יש כאן מישהו שעומד להפוך

לוחיות: 83-635-01 83-640-01 83-540-01 כולן צבועות בצהוב והודבקו עליהן מדבקות של מטרודן
לחובב מרצדס!

fireman

New member
ג'קי ידידי!

לחובב מרצדס!
ג'קי ידידי!
מעולם לא הייתה לי בעיה עם מרצדס, אני חובב מרצדס מושבע אבל לא אוהב את הרעיון של ענתיקות מתחת לבית, מספיק לי הכאב ראש של הSLים.

fireman

New member
נלחץ? חלילה.....

נחמד לראות אותך נלחץ....

אני מכייף לי גם עם דן וגם עם אגד מתחת לבית, כשבחיפה יש לי רק אגד...
נלחץ? חלילה.....
לי לא אכפת אם זה אגד או דן או מטרודן..... חובב תחבורה אני אשאר כך שזה לא משנה לי את התמונה. מה גם שאני מאמין שהסיכוי שזה יקרה זהה לסיכוי שאני אזכה בלוטו למרות שלא שלחתי טופס..... לדעתי שיטת התמלוגים לקויה, התמלוגים צריכים להיות מועברים כחלק מסויים מרווחי החברה ויאופיין באחוזים מסויימים עם רף מינימלי שאותו החברה הזכיינית מחוייבת לשלם, גם אם הרוויחה וגם אם הפסידה....21 מיליון ש"ח זה המון אם נצרף לזה עוד כמעט 70 מיליון ש"ח של הצטיידות באוטובוסים חדשים, הצטיידות בעוד כ30-40 גרוטאות של "דן" ה"תחצ" ו"אגד" שגם הם עולים לא מעט כסף (יצאו פראיירים, אני לא הייתי לוקח SL גם בחינם) כמו שכתבתי בהתחלה, לי לא משנה אם האוטובוס מתחת לחלון יהיה בצבע ירוק, ורוד כחול או צהוב, לצלם אותו אני אצלם בכל מקרה....רק....שיהיה שקט... אני יודע שאם אגד נכנס לכאן, בהשוואה למטרודן זה יהיה ללכת אחורה כי אגד יזרקו לכאן את כל הגרוטאות שלהם מירושלים, ת"א וחיפה כמו שעשתה מטרודן בהתחלה ששאבה את כל הזבל של דן לפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה