לבד...

liranush39

New member
לבד...

זה התחיל כשהייתי בזוגיות של שנתיים וחצי- ב"קורות החיים" - גבר מושלם, מבוסס,נראה טוב- ולעיני כול מלטף ומחבק.
אך בהתנהלות היומיומית-היה סוליסט ששם אותי תמיד בעדיפות שלישית- קודם הוא, אחר כך מה צריך, ואז אני.
לאורך כל הקשר - הרגיש שהוא יותר שווה ממני, הוא אפילו גם אמר לי שהוא לא מרגיש נוח להתייעץ איתי כי אני עוד לא אקדמאית כמוהו,
נכנסתי לקשר בן אדם X יצאתי בנאדם Y- שבור ומפורק לרסיסים
אהבתי אותו עד הרגע האחרון- אך לא יכולתי לסבול את התחושה שאני לא שווה אליו, הוא הוריד אותי תמיד- גם אם לא אמר במילים.
גרנו יחד שנתיים + בדירה שלו, ומעולם לא הרגשתי שזה המקום שלי... כי הכול היה לפי התנאים שלו, הפריע לו שאני לפעמים שטותניקית וצוחקת- ומרוב הערצה אליו- הלכתי לאיבוד, וכבר כמעט ולא צחקתי- וזה היה הרגע שלי לקום וללכת,
הערצתי בו את האהבה העצמית שלו כי רציתי גם לאהוב את עצמי כך...- אבל אהבתי אותו יותר.
וכשהלכתי- החלטתי שאני לא רוצה לאבד את עצמי יותר, בטח שלא את הדברים שאני אוהבת בעצמי...
נפרדנו לפני שנה וחצי,- ניתקתי קשרים עם כל מי שהיה איתו איי פעם בקשר- כי שרף לי בנשמה.
אבל מאז -אני מוצאת את עצמי צריכהלהיכנס לאתרי הכרויות, לפגוש אנשים הזויים,אחד שלא סגור על עצמו,
השני מכור לאתרי הכרויות, והאחרון הרגיש בנוח לבקר אותי כבר מהדייט השני- שוב חוסר קבלה
לא חוזרת לשם יותר!!!
כל החברים והחברות עם משפחה וילדים- ולפעמים הייאוש הזה מופיע.
אין לי כוחות לדייטים יותר, ואני רוצה להכיר אנשים בדרך, בכל מיני מפגשים חברתיים...- אבל גם אותם צריך לחפש.
את אותם אנשים שיוצאים יחד ומבלים...
ואם יש משהו שאני מאחלת לו - זה למצוא פרטנר, שנתחיל מחברות אמיתית ואז תבוא האהבה והמשיכה.
דבר ראשון לראות את היופי והקבלה.
מאחלת לעצמי שיבוא אותו בנאדם שיהיה חוויה מתקנת לכל האקסים שלי- ויום יבוא ואזכה לומר שהיה שווה לחכות...
הבדידות הזו חונקת לפעמים, אשמח להכיר אנשים חדשים

היי, liranush39 הרבה זמן לא קראתי פוסט שלך פה..

אז קודם כל חיבוק!
לא יודעת מה בדיוק השתבש בזוגיות שלך(מה שציינת כמובן קראתי) ועדיין אין לי ידע
מספיק בשביל להבין למה בחור הזה השאיר אותך במקום כל כך רע..
אני יכולה רק לשער שאהבת אותו יותר מאשר את עצמך וכך נתת מעצמך בלי גבול
עד שניגמרת מבחינה נפשית.

במצב כזה אני ממליצה בחום לעשות תהליך עם מטפל לחיזוק של הבטחון העצמי
ולחפור קצת בסיבות לזה שנפגעת בצורה כל כך קשה. כמובן שזאת המלצה
בלבד.

תמיד יש אפשרות שהזמן יעשה את שלו ושתפגשי אנשים אחרים, טובים יותר שיעזרו
לך לפרוח. מקווה שתהייה במקום טוב יותר בקרוב.

&nbsp

למעלה