לביתי בת ה-3 יש תולעים

motco100

New member
לביתי בת ה-3 יש תולעים

כפי הנראה מהגן ,מגרד בטוסיק ולא נעים משחות וסירופ עזרו אך לפתרו את הבעיה למישהו יש נסיון בנושא?

0 אור 0

New member
בתיאוריה שום עוזר נגד תולעים

אבל מכיוון שלילדה בת 3 לא תמיד נעים לאכול שתי שיני שום - אז אפשר ללכת לרפואה הקונבנציונלית - יש כדורים שלוקחים בהפרש של 10 ימים וזה אמור לפתור את הבעיה. ולמניעה: הקפדה על רחיצת ידיים עם סבון לאחר כל כניסה לשירותים, ולהקפיד לא לגרד. זה פשוט עוצר את מעגל ההתפתחות של התולעים.

motco100

New member
האם עליה לאכול שתי שיני שום כל ...

כל יום ולמשך כמה זמן שטיפת ידיים עם סבון זה ברור תודה

0 אור 0

New member
תראי

אני יודעת ש"תרופת הסבתא" מדברת על שתי שיני שום ליום - אבל אני לא לגמרי בטוחה שזו כמות שמתאימה לקטנטונת בת 3. והשום עלול להיות חריף לה מדי. כדאי אולי לחכות לתגובות נוספות.

כוכה

New member
תרופת סבא: ../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif../images/Emo110.gif

בדיוק כמו באומטיקונים: מחכים עם הפטיש וכשהנגע (תולעת) יוצאת לבדוק את מזג האוויר, סבא מכה על ראשה בפטיש.

0 אור 0

New member
../images/Emo6.gif ואצלנו היינו עושים אותו דבר

אבל שמים מלח על הזנב

smady a

New member
תולעים סיפור לא פשוט. אבל הכי הכי

עובד ולא ממש נעים זה פשוט לקחת שן שום למרוח בוזלין וכמו נר לטוסיק. השום הורג את האמא התולעת אכן אכן וזה יצא בצואה. ואמא טובה לא תיגעל וצריכה לבדוק בקקי של הילד. לחזור על הפעולה כמה פעמים. זה עובד.

smady a

New member
השטיק נביילה האלה בלילה מטיילות. ממ

המתוק של הילד בלילה ולראות אם יש תולעים.

צלליתה

New member
בזמנו שאלתי חבר רופא על השום בטוסיק

והוא אמר שזהו מתכון בטוח לכוויה איומה. כשילדי היו מתלועים הייתי מכינה ממרח אבוקדו עם שום והם אכלו את זה בתאבון על לחם.

smady a

New member
שופ כוויה ושום דבר. חברה שלי טיפלה

בתולעים שצצו לבנה בדרך הזו. שום טיפול אחר לא עזר. לא כוויה ולמה כוויה? זה נכנס פנימה קוטל ונמס עם הצואה. כמה פשוט ויעיל.

אAבB

New member
תרופה לתולעי מעיים

לכתוש גרגירי תורמוס ולאכול אותם אם את לא רוצה להתעסק עם שום כמו שהציעו כאן אך לפי הידוע לי מספיק לאכול שן שום אחת לא מקולפת היא לא אמורה לשרוף אך אמורה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

....

לי פעם היה אז אמא שלי הייתה משפשפת את השום על הלחם והייתי ריך לאכול את הלחם לשתות עם זה חלב וה עבד טוב מאוד כדי להוסיף כול פעם קצת לאוכל שום לשניצל ולכאלה וזה יעבור

למעלה