לבלות איתו את הסופ"ש

liatiD

New member
לבלות איתו את הסופ"ש

אני חוששת שאני קצת אימפולסיבית. בלי לחשוב על ההשלכות הזמנתי לי ולבחור שאני יוצאת איתו נסיעה דרך צבר לסופ"ש במלון הנסיעה באילת. העניין הוא שעכשיו, אני לא בטוחה שזה היה צעד חכם. אנחנו יוצאים רק חודשיים וחצי, אני מפחדת שאולי זה מוקדם מדי. למרות שאני מרגישה שאני כבר ממש אוהבת אותו, וזה היה באמת דיל שהיה קשה לי לפספס. אוף! אני צריכה עידוד שתגידו לי שזה לא כ"כ מוקדם ושיהיה בסדר וכייף

Vdrums

New member
אי אפשר להגיד שזה מוקדם מדי, זה תלוי

במה שהתפתח עד עכשיו. זה לא שאתם יוצאים שבועיים. במקרה הטוב זה יחזק, במקרה הרע אולי תגלו שאתם לא מתאימים כמו שחשבתם. בכל מקרה, אם את הולכת על זה, תהני עד הסוף בלי לחשוב יותר מדי.

בחרת בחירה אימפולסיבית - כנראה מסיבה מסויימת.

מצאת הזדמנות וניצלת אותה - בסופו של דבר תצאי יותר מחוזקת מכל העניין - ולא משנה לאיזה צד. זה לא מוקדם. יהיה לך כיף - קחי הכל בקלילות ותתייחסי לזה בדיוק מו שזה - סוף שבוע בכיף. יהיה בסדר.

zukik

New member
מה הבעייה ?

חודשיים וחצי זה מוקדם ? אתם יושנים אחד עם השיני ? אם כן אני לא רואה שום בעייה .... יהיה בסדר וכל הכבוד על היוזמה ... הלואי עלי ...ובנות הזוג היו מזמינות סוף שבוע מיוזמתן

nikita1231

New member
לדעתי זה בסדר גמור

למה לא בעצם? תצאו, תבלו ותהנו מה היית חושבת אם הוא היה מציע לך סופ"ש באילת? (אני הייתי חושבת שהוא רומנטי ומקסים שחשב עליי) אז למה לא בעצם? איזה השלכות יכולות להיות? אם הוא לא ירצה ,הפסד שלו תסעי עם חברה ותבלי!! יהיה בסדר ויהיה כיף ולדעתי לא כל כך מוקדם!

avisect

New member
אוף אוף אוף נשים !

כמה שאתן לא קולטות אותנו חודשים וחצי אצל גברים זה כבר הרבה זמן וכן נסיעה למלון הנסיעה (נסיכה חחחח) זה בסדר גמור כל עוד לא תתחילי להיות דביקי ויותר מדי קוצי מוצי נושי... זה בסדר. אא כן , וחכי , על תדברי איתו עדין על עתיד מאחל לך בהצלחה וסופ"ש חמים
אבי סקטקוביץ'

toly2

New member
חחח אל תדאגי

זה אחלה מלון ברגע שיכנס לשם גם אם הוא נלחץ מעצם הנסיעה שלכם ביחד הוא ירגע, תסמכי עלי

למעלה