לבנות (וארוכי השיער) שביניכם - מה עם שמפו?

הד אנד שולדרס מבצעים ניסויים.

אף פעם לא השתמשתי בהם והריח שלהם מבחיל בעיניי, אז אני יודעת לספר רק מניסיונם של אחרים - אני מכירה בחור שסבל מאוד מקשקשים, ועבר להד אנד שולדרס נגד קשקשים (האקסטרה חזק, או משהו), והבעיה הוקלה אבל לא נפתרה. עד שהוא עבר לשמפו אחר לגמרי, והקשקשים נעלמו. ההד אנד שולדרס איכשהו עורר את הקשקשים, שלא היו שם כשנתנו לשיער ולקרקפת מנוחה. אולי שווה לבדוק

noa555555

New member
קליר הוא מותג של יוניליוור

שבוא נגיד בעדינות, לצערי, קודם כל רחוקה מלהיות חברה של סחר הוגן (וזה הכי בלשון המעטה שיש, היא ידועה בבעייתיות מיוחדת בנושא הזה, אבל אני מודה שאני יודעת את זה משמועות בשלב זה )
הנה קצת חומר על יוניליוור, אפילו בוויקיפדיה נרמז שחלק מהצרכנים מחרימים בגלל שהיא משתמשת בחלק ממוצריה בניסויים על בעלי חיים , ושימוש נרחב בשמן דקלים, למשל :

http://he.wikipedia.org/wiki/יוניליוור

ella100

New member
היי--ממליצה לך לבדוק

את המוצרים של L'Occitane.
האתר שלהם מאד מסודר.המידע בו ברור.
בתור חברה הם מאד מעניינים.

אני משתמשת בשמפו ומרכך שלהם (באריזות ניפרדות)
.יצא לי לנסות את ה -שמפו+מרכך (רכות ונפח לא מוגזמים שמצאו חן בעיניי).
וזו תהיה הרכישה הבאה.

http://il.loccitane.com/אביב-הגיע,20,2,988,373951.htm?gclid=CMipsbnh8LYCFU5e3god0DUAfA

הם נשמעים נהדרים

אבל כבחורה צעירה שעובדת משמרות מסביב לשעון כדי להרוויח את לחמה - אני לא אוציא מאה שקל על שמפו. זה פשוט לא ריאלי במחירים האלה, גם אם זה יהפוך את השיער שלי לזהב טהור. בכל מקרה תודה על ההצעה

Octopussy

New member
מידע על חומרים מסוכנים במוצרי קוסמטיקה

http://www.derech.net/ecology_poisons.htm

פרט ל-SLS יש עוד המון חומרים מסוכנים בתעשייה זו, כמו גם במשחות השיניים, בסבונים, במשחות הגלוח, וכמעט בכל מוצר.
וכמו שכתוב על אריזת מוצרי דר' ברונר: אם אתם צריכים כימאי שיסביר לכם מה החומר הזה - מוטב שלא תשתמשו בו.

זו היתה הפינה שמעבר לארנב ולבע"ח...

Knotted String

New member
גם אני, כמו merkuri

ממליצה על yes to carrots!

היא אמנם המליצה על המרכך, אבל אני מתה על השמפו שלהם.
יש להן כמה ליינים לפי סוגי שיער, ולא הכל קל למצוא בכל מקום אבל אפשר להזמין מהאינטרנט.

אני משתמשת בסדרת העגבניות שלהם, שיש לה ריח אלוהי, אבל אין אותה בארץ. כל מי שבחו"ל (או אחי הגדול שגר בחו"ל) מביא לי בין שני בקבוקים לשלושה ואני מאכסנת אותם כמו במזווה.

מה שכן, יש שמועות שרצות שעומדים להפסיק את סדרת העגבניות בשמפו ומרכך, ולהשאיר רק את שאר המוצרים, וכזה יקרה אני צופה שאני אחזור לשרשור הזה שבורה ובוכיה.

עד אז יש לי עוד איזה בקבוק וחצי.

נקה 7 מעולה לי,

והכי אוהבת את הריח של האדום. מידי פעם מגוונת עם הכחול.
מסיכת שיער, משתמשת בפנינה רוזנבלום.

bmno

New member
אני אוהבת שת שוורץ

המוצרים שלהם גם פחות אלרגניים לדעתי (לא הייתי אומרת היפואלרגניים).

noa555555

New member
מה זה שוורץ?

התכוונת לשוורצקופף? אז הם מבצעים ניסויים , לצערי .

bmno

New member
לא, שוורץ זה לא שוורצקוף.

ועד כמה שידוע לי הם לא מנסים.

מצלתיים

New member
טיפ לחפיפה - מי המזגן

הסיבה שהשיער לא נעים אחרי שטיפה במי ברז היא שהמים קשים ווכשהם מתייבשים נשארים על השיער משקעים. אחת הפונקציות של המרכך היא להעלות את רמת ה-PH ולרכך את המים. במקום זה כדאי לאסוף את מי המזגן, ואת שטיפת השיער האחרונה לעשות במים המזוקקים. השיער יהיה רך מאד. נסו.

האלזה

New member
אני צריכה לבדוק מה עם מישל מרסייה

אם את בקטע של שמפואי יוקרה, נדמה לי שהוא טוב וגם כשר.
מרכך: נקה 7 ירוק, מאוד מומלץ. מקביל 1:1 להוואי ה-

למעלה