לבני הבוקר בקבלת פנים לעולים חדשים

לבני הבוקר בקבלת פנים לעולים חדשים

יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני, נשאה דברים הבוקר בטקס קבלת פנים של ארגון "נפש בנפש" לעולים מצפון אמריקה, שנערך בנתב"ג. לבני בירכה את העולים החדשים במילים חמות והדגישה כי ישראל עדיין נלחמת על קיומה הפיזי. לבני פנתה לעולים ואמרה: "אני אמנם יו"ר האופוזיציה במדינת ישראל, אך כאשר זה נוגע לעלייה – אין אופוזיציה או קואליציה בישראל. באתי לברך אתכם היום בשם עם ישראל כולו. עזבתם משפחות וחברים בבית והגעתם הנה – וכאן אנו משפחתכם החדשה. אנו רוצים לעזור לכם, להקל על חייכם כאן. אתם תחוו כאן ימים מאושרים, כמו היום הזה, אך יכולים גם להיות ימים פחות מאושרים ואנו כאן כדי לומר לכם – אנו זקוקים לכם, אנו אוהבים אתכם ורוצים שתהפכו לחלק ממשפחתנו. "אני מקווה שכל הגורמים הקיצוניים באזור מסתכלים היום על התמונות מכאן – אלו חדשות טובות מאוד עבורנו ורעות מאוד לאלו המייחלים לסופנו. ישראל עדיין נלחמת על קיומה – היא הדמוקרטיה היחידה באזור אך היא גם המדינה היהודית היחידה בעולם. היום אנו יכולים לחוש את הציונות במובן הכי פיזי שלה. "אנו ימים ספורים לפני ראש השנה וזו לא רק שנה חדשה עבורכם אלא חיים חדשים. אני מאחלת לכולכם שנה טובה. יחד נוודא שהשנה הזו תהיה טובה יותר לכולנו".

למעלה