לבקש או לא לבקש לפתוח צנצנת

אלישבע777

Well-known member
מאמינה שחתולי בית יבחרו בחטיף מכל אחד. הם חיות חברתיות עם האדם אבל הם עדיין חיות בר, למרות אלפי שנות ביות. חתול רחוב, יותר חשדן ורוב חתולי הרחוב יאכלו רק מידי המאכיל ולא מאמינים לאף אחד.
לגבי כלבים, אין לי ניסיון, אבל לדעתי, כלבים עם כל הכבוד, הם "שואבי אבק" מדופלמים, בור ללא תחתית בענייני אכילה. כל חטיף מכל אחד יקודם בברכה... הם לא יחשבו פעמיים אם לקחת חטיף כשמציעים להם...

גורדיאן-II

Active member
עוד הוכחה שחתולים יותר חכמים מכלבים.

דגלמנגל

Well-known member
מאמינה שחתולי בית יבחרו בחטיף מכל אחד. הם חיות חברתיות עם האדם אבל הם עדיין חיות בר, למרות אלפי שנות ביות. חתול רחוב, יותר חשדן ורוב חתולי הרחוב יאכלו רק מידי המאכיל ולא מאמינים לאף אחד.
לגבי כלבים, אין לי ניסיון, אבל לדעתי, כלבים עם כל הכבוד, הם "שואבי אבק" מדופלמים, בור ללא תחתית בענייני אכילה. כל חטיף מכל אחד יקודם בברכה... הם לא יחשבו פעמיים אם לקחת חטיף כשמציעים להם...
.
עוד הוכחה שחתולים יותר חכמים מכלבים.
.

דגלמנגל

Well-known member
העניין הוא שחתולים לא מספיק מבוייתים, כדי להימנע מאכילה מידי זרים וכלבים לא מספיק מאולפים, לצורך העניין. אם נביא בחשבון את הניסוי ונמשיך עוד צעד אחד, נגיע למסקנה שלכלבים יש "מצע" ראשוני טוב יותר, בכיוון של לימוד/אילוף להימנע מקבלת מזון מידי זרים ואילו לחתולים פשוט אין החלק הזה במוח, שקולט את הקטע הלימודי.
מה זה אומר, מהבחינה התועלתית? שאם יש לנו בחצר טרייר קטן וחכם, אפשר לאלף אותו לא לאכול מהרצפה ומידי זרים, והוא יהיה עדיף, מבחינת התרעה, מ...נגיד פומה או טיגריס, שכל טמבל יכול להשכיב בחתיכת בשר מורעל. בעוד 10,000 שנה של ביות, גם לחתולים יצמח החלק הלימודי במוח, אבל אז, לכלבים כבר יהיה תואר שני באוניברסיטה.

.

גורדיאן-II

Active member
יש לי הרגשה שבשתי התגובות האחרונות שלך ענית באמצעות תמונה / אייקון / ווטאבר - רק שתדע שבפועל לא מופיע כלום.
לעניות דעתי לא כדאי להשתמש בדברים האלה לפני שהם מסיימים לנכש את הבאגים מהמערכת החדשה הזאת.

דגלמנגל

Well-known member
יש לי הרגשה שבשתי התגובות האחרונות שלך ענית באמצעות תמונה / אייקון / ווטאבר - רק שתדע שבפועל לא מופיע כלום.
לעניות דעתי לא כדאי להשתמש בדברים האלה לפני שהם מסיימים לנכש את הבאגים מהמערכת החדשה הזאת.
אופס..ס, זה אני שצריך לנקות באגים. עניתי במקום הלא נכון ולא הסתדרתי עם ה"מחיקה", אז החלפתי את הטקסט בנקודה.

נראה לי שהכותרת והרוח של הכתבה, הפוכים למה שהמחקר באמת הראה:
הכלב נשאר רעב, לעומת החתול שנהנה. בנוסף, האויב של בעלי הכלב, הרויח, מפני שנשאר לו יותר אוכל.
כך שהאסטרטגיה של החתול הועילה יותר גם לחתול וגם לבעליו.
ואם ממש ממש מתעקשים לסלף וליחס שיקולים חברתיים, אפשר לטעון שהחתול ידידותי ופייסן יותר, לעומת הכלב, שמפגין עוינות סתמית ולמעשה אקראית, בנסיבות שאינו מבין.

למעלה