לברדור לבן נדרס כעת על ידי אוטו בנחל צלמון

ענבל164

New member
לברדור לבן נדרס כעת על ידי אוטו בנחל צלמון

לנגד העיניים שלי

האוטו פגע בו ונמלט
הכלב קם והתחיל לברוח במעלה הרחוב כשהוא צולע
הוא חטף מכה רצינית

כולי רועדת

היה לו קולר ירוק בהיר

ענבל164

New member
כשראיתי אותו, הוא נבר בשקיות אשפה פתוחות

ניסיתי לקרוא לו שיבוא אליי אבל אז הוא פנה אל הכביש
האוטו בא מלמעלה, פשוט פגע בו בעוצמה ולא טרח לעצור
אני צרחתי אבל הוא לא שמע

ברור לי שהכלב מבוהל לגמרי ובכוחות אחרונים ברח

אלוהים אדירים

מקוםבלב

New member
אוף, כואב הלב.

מעצבן אותי בסיפור 2 דברים.
1. הבעלים של הכלב שנותן לו להסתובב חופשי.
2. הנהג שנמלט מהמקום בלי לעזור לכלב. באותה המידה בפעם הבאה זה יכול להיות בן אדם.
אני מקווה שהכלב המסכן יגיע הביתה ויזכה לטיפול רפואי מקיף ,ושאולי הבעלים שלו ישמור עליו טוב יותר בפעם הבאה.

ורדה 1

New member
קרה לנו מספר פעמים שהכלבה ברחה בלי שראינו כך שלא תמיד הבעלים מתכוונים לתת לכלב להסתובב לבד.

אגב, בפעם האחרונה שזה קרה, חיפשתי בעזרת מספר שכנים וסרקנו את כל האיזור. כשפגשתי שכנה אחרת ושאלתי אם במקרה ראתה אותה, היא שאלה: מתי היא יצאה? כשעניתי: לפני כחצי שעה, היא לא הבינה על מה המהומה... "הכלבה שלי תמיד יוצאת לטייל וחוזרת לבד אחרי שעתיים שלוש..."

עדי25182

New member

אביבקיץ

New member
לא בהכרח היו נוהגים כך גם בבני אדם

אני באמת ובתמים לא יודעת מה הייתי עושה אם הייתי פוגעת בבעל חיים.

לי עצמי אין מושג בבעלי חיים, ואין לי שום גישה אליהם. מה לעשות? לקחת אותו לאוטו? ואז מה? אני יודעת מצויין איפה יש מרפאות לבני אדם, אבל אין לי מושג לאיפה לקחת כלב פצוע.

הדבר היחיד שעולה בדעתי זה לעמוד ברחוב ולצעוק לעזרה, אולי יגיע מישהו שמבין יותר ממני.

אגב - עובדה שגם הכותבת, שהיא בחורה טובה ובפירוש נסערה מהמצב - לא טיפלה בכלב. אפילו היא לא ידעה מה לעשות.

אביבקיץ

New member
כן, ומה היה הנהג עושה אם היה עוצר?

הבנתי שהכלב ברח, ואני לא מאשימה אותה, כמובן.
אבל אם הכלב ברח - מה היה עוזר אם הנהג היה עוצר?

זו שאלה טובה

הייתי מצפה שהנהג הפוגע יעצור ויצא מהאוטו מיד לראות אם הוא יכול להגיע לכלב. לא מצפה ממנו להתחיל לרדוף אחריו אבל אם הכלב נפגע סביר שרץ לאט/ נעצר קרוב, לא?

ענבל164

New member
הייתי המומה שהנהג פשוט נמלט מהמקום

והוא ראה בדיוק במה הוא פגע!!! לקחו עוד כמה שניות עד שהכלב ברח

איזה אנשים

ענבל164

New member
אילו הייתה לי אפשרות, הייתי לוקחת אותו

למען האמת זו כבר הייתה התכנית שלי עוד לפני האירוע המזעזע, לקחת אותו לווטרינר ולבדוק למי הוא שייך

אבל אחרי הפגיעה הוא התרומם וברח לצד השני, לא יכולתי להשיג אותו.

אני עדיין נסערת מאוד

כואב הלב על הכלב

יכול להיות שהכלב ברח מבעליו (מי כמוני יודעת, יש לי שלושה כלבים וקרו דברים מעולם).

אבל יש אנשים שפשוט מלכתחילה נותנים לכלב שלהם לשוטט כי הם לא רוצים לצאת איתו ולא מבינים שזה לא רק שהכלב מחרבן בכל מקום אלא שהוא גם יכול להדרס.

יש לנו בשכונה כלב בצבע חום בהיר בגודל בינוני שכל בוקר משחררים אותו לטייל לבד. הבת שלי יוצאת עם הכלבים בבוקר לגינה וכל בוקר יש סיפור. אחד הכלבים שלי "לא נחמד" לכלבים שהוא לא מכיר, אז כל פעם היא צריכה להבריח אותו שלא יתקרב. כמה פעמים היא ראתה אותו כמעט נדרס, וכמובן שהוא מחרבן חופשי בכל מקום. התקשרתי ל 106 ואני מאוד מקווה שהבעלים יחטפו קנס וילמדו לקח.

בשבת בבוקר אני רואה ילדה בת כ-7 רצה אחרי כלבלב קטן בצבע שחור. הוא בורח לה והיא אחריו על המדרכה. אמרתי לה שתקשור את הכלב כי הוא בסוף יידרס כך, אז היא מראה לי שיש לו פצע על הצוואר. אמרתי לה שתגיד לאמא שלה שיש עוד דרכים לקשור כלב ושתקשור אותו. אם הוא ירוץ לכביש והיא תרוץ אחריו, אז לא רק הכלב יידרס. הורים מטומטמים. ואני לא מדברת כבר על כל החרא ברחובות ועל הדשא - גועל נפש אחד גדול. אם אני יכולה לאסוף חרא של שלושה כלבים (גם כשהיה לי גבס) אז כל אחד יכול.

גם אצלנו בשכונה יש כלב כזה

חום בגודל בינוני שמסתובב כל בוקר לבד.
(אולי אנחנו גרות באותה שכונה וזה אותו כלב).
המון פעמים ראיתי אותו כמעט נדרס.
לי יש 2 כלבים וזה מפריע מאוד, כשהוא מנסה ללכת אחרינו.

גם הכלבים שלי לפעמים בורחים. לוקח כ-5-10 דקות להחזיר אותם, כשמחפשים אותם עם פסטרמה ביד,
אבל ה-5-10 דקות האלה מלחיצות נורא כי הם רצים לכביש.

למעלה