לגבי הרפורמה החדשה האם מחירי החודשי חופשי או החופשי יומי יהי

מצב
הנושא נעול.

leibl

New member

בתעריף מוזל לנכים או לזכאי הביטוח לאומי ? עד היום הציבור היחיד שקיבל הנחה על הכרטיסים האלו היו האזקחים הותיקים כלומר הגימלאים שקיבלו הנחה של 50אחוז מהתעריף הרגיל. האם במסגרת הרפורמה יוענקו גם הנחות לנכים או לזכאי הביטוח לאומי בשיעור של 33 אחוזים ?

connex

Active member
נצל"ש הסדרי נסיעה

בתעריף מוזל לנכים או לזכאי הביטוח לאומי ? עד היום הציבור היחיד שקיבל הנחה על הכרטיסים האלו היו האזקחים הותיקים כלומר הגימלאים שקיבלו הנחה של 50אחוז מהתעריף הרגיל. האם במסגרת הרפורמה יוענקו גם הנחות לנכים או לזכאי הביטוח לאומי בשיעור של 33 אחוזים ?
נצל"ש הסדרי נסיעה
בכתבה שהתפרסמה במקומונים ברמלוד היה רשום שלוד תכלל באזור 1 של גוש דן
ואשדוד באזור 3
היו גם מחירונים של חופשי יומי,שבועי וחודשי של האזור ומרחבי
היה רשום שחופשי חודשי מרחבי לשלושת האזורים יעלה 490 ש"ח
בהנחה שאזור 2 לא ממש נמצא בתחומי הנסיעה שלי, האם אמור להיות קיים הסדר משותף לאזורים 1 ו3 בלבד?
&nbsp

מצורף קובץ עם טבלת כרטיסי החופשי-תקופתי של גוש דן

נצל"ש הסדרי נסיעה
בכתבה שהתפרסמה במקומונים ברמלוד היה רשום שלוד תכלל באזור 1 של גוש דן
ואשדוד באזור 3
היו גם מחירונים של חופשי יומי,שבועי וחודשי של האזור ומרחבי
היה רשום שחופשי חודשי מרחבי לשלושת האזורים יעלה 490 ש"ח
בהנחה שאזור 2 לא ממש נמצא בתחומי הנסיעה שלי, האם אמור להיות קיים הסדר משותף לאזורים 1 ו3 בלבד?
&nbsp
495 ש"ח זה המחיר לכרטיס חופשי-חודשי של כל המטרופולין (בין אשדוד בדרום לנתניה בצפון ומודיעין במזרח).
יהיה כרטיס ל"גוש דן+דרום" (קוד 144) שיכלול את לוד ואת אשדוד ומחירו 350 ש"ח.
אם לוד לא הייתה מתעקשת להיכלל בטבעת הראשונה, סביר להניח שמחיר החופשי-חודשי בין לוד לאשדוד היה 250 ש"ח.
אין אפשרות לכרטיס שכולל את הטבעת הראשונה וחלק מהשלישית ללא חלקים מהשניה, כי עקרונית הטבעת השניה נמצאת בין הראשונה לשלישית.

dvir54

New member
לא הבנתי מה זה כולל

495 ש"ח זה המחיר לכרטיס חופשי-חודשי של כל המטרופולין (בין אשדוד בדרום לנתניה בצפון ומודיעין במזרח).
אם לוד לא הייתה מתעקשת להיכלל בטבעת הראשונה, סביר להניח שמחיר החופשי-חודשי בין לוד לאשדוד היה 250 ש"ח.
אין אפשרות לכרטיס שכולל את הטבעת הראשונה וחלק מהשלישית ללא חלקים מהשניה, כי עקרונית הטבעת השניה נמצאת בין הראשונה לשלישית.
לא הבנתי מה זה כולל
האם נסיעה בקו לבאר שבע מתל אביב תכלל בחופשי חודשי ?

האם זה כולל רכבת?

הרפורמה כוללת את הרכבת, אבל לא כוללת נסיעות בינעירוניות ובין

לא הבנתי מה זה כולל
האם נסיעה בקו לבאר שבע מתל אביב תכלל בחופשי חודשי ?

האם זה כולל רכבת?
המטרופולינים.
עבור חדרה ואשקלון שנופלות בחלל שבין שני מטרופולינים יצרו כרטיסים מיוחדים ביניהן לבין מרכזי המטרופולינים הקרובים אליהם.
נסיעה בין באר שבע לתל אביב לא נכללת ברפורמה.

dvir54

New member
לא הבנת את השאלה האם אני יכול להשתמש בקו שנוסע

המטרופולינים.
עבור חדרה ואשקלון שנופלות בחלל שבין שני מטרופולינים יצרו כרטיסים מיוחדים ביניהן לבין מרכזי המטרופולינים הקרובים אליהם.
נסיעה בין באר שבע לתל אביב לא נכללת ברפורמה.
לבאר שבע ולרדת בדרך או שזה עבור החברות שמשרתות את האזור
כמו אפיקים

לרדת היכן בדרך ומהיכן?

לבאר שבע ולרדת בדרך או שזה עבור החברות שמשרתות את האזור
כמו אפיקים
לרדת היכן בדרך ומהיכן?
מתל אביב לאשדוד למשל, כן, תוכל, לא משנה מה היעד הסופי של הרכבת ומה מוצאה.
מתל אביב ללוד ולרמלה תוכל, ללא קשר לכך שהרכבת תמשיך לבאר שבע.
אבל מתל אביב ללהבים לא תוכל.
זה תלוי בנקודת המוצא והיעד של הנוסע, לא בתחנה האחרונה של הרכבת.

myrath2

New member
אולי רק למי שיש חופשי חודשי משולב או טריפל ב"ש-ת"א

לרדת היכן בדרך ומהיכן?
מתל אביב לאשדוד למשל, כן, תוכל, לא משנה מה היעד הסופי של הרכבת ומה מוצאה.
מתל אביב ללוד ולרמלה תוכל, ללא קשר לכך שהרכבת תמשיך לבאר שבע.
אבל מתל אביב ללהבים לא תוכל.
זה תלוי בנקודת המוצא והיעד של הנוסע, לא בתחנה האחרונה של הרכבת.
יכול לרדת בכל תחנות הביניים.. אם לא יבטלו אותו. תאמת לא ברור לי איך זה ילך בקו הרכבת ב"ש-ת"א טריפל( אוטוביסם מטרודן, וגוש דן). בקיצור, יהיה בלאגן גדול ב1.1.2016

dvir54

New member
אתה הבנת את השאלה שלי

יכול לרדת בכל תחנות הביניים.. אם לא יבטלו אותו. תאמת לא ברור לי איך זה ילך בקו הרכבת ב"ש-ת"א טריפל( אוטוביסם מטרודן, וגוש דן). בקיצור, יהיה בלאגן גדול ב1.1.2016
אתה הבנת את השאלה שלי
נסעתי בקו 353 או 369 האם חופשי חודשי החדש תופס או שצריך לנוסע

בקווים שמשרתים את אשכול תל אביב אשדוד-יבנה .

אתה שוב לא כותב מהיכן להיכן, אבל אם אתה מתכוון לנסיעות בין

אתה הבנת את השאלה שלי
נסעתי בקו 353 או 369 האם חופשי חודשי החדש תופס או שצריך לנוסע

בקווים שמשרתים את אשכול תל אביב אשדוד-יבנה .
אתה שוב לא כותב מהיכן להיכן, אבל אם אתה מתכוון לנסיעות בין
ת"א ליבנה, אז יהיה אפשר לנסוע עם כל קו שנותן את השירות הזה, ללא קשר לזהות המפעיל ולשיוך הקו לאשכול.

כבר מזה זמן אין יותר יציאה בתחנות ביניים ברכבת

לא יבטלו את הטריפל ת"א-ב"ש והוא לא חלק מהרפורמה.
לרפורמה המתוכננת אין כמעט שום השפעה עליו, מלבד שינוי ההגדרה של הטבעות בגוש דן (לגבי מעבר בת"א לאוטובוסים אל יעדים אחרים בגוש דן) ואולי שינוי מחיר, אם המחיר של נסיעות עירוניות בבאר שבע ישתנה.

myrath2

New member
לגביי יציאה בין תחנות הביניים בקו שכולל בו חופשי חודשי

לא יבטלו את הטריפל ת"א-ב"ש והוא לא חלק מהרפורמה.
לרפורמה המתוכננת אין כמעט שום השפעה עליו, מלבד שינוי ההגדרה של הטבעות בגוש דן (לגבי מעבר בת"א לאוטובוסים אל יעדים אחרים בגוש דן) ואולי שינוי מחיר, אם המחיר של נסיעות עירוניות בבאר שבע ישתנה.
לגביי יציאה בין תחנות הביניים בקו שכולל בו חופשי חודשי
ברכבת , נגיד ב"ש - ת"א, אתה כן יכול לצאת בתחנת הבניים כמו לוד, רמלה, ק.גת, להבים-רהט. לצורך העניין ביום שני יצאתי בתחנת ק.גת עם חופשי טריפל בקו זה.

גם באתר רכבת רשום:
--מעבר בשערי הבקרה בתחנה אפשרי באמצעות כרטיס נסיעה תקף בלבד.
לא ניתן לבצע יציאה זמנית מהתחנה - יציאה בתחנת ביניים מהווה ניצול כרטיס הנסיעה במלואו.
יש לעבור את השערים בתחנות המוצא והיעד הנקובות בכרטיס הנסיעה בלבד.
כלל זה אינו תקף למחזיקי כרטיס גמיש 30 ו-7, אשר רשאים להיכנס ולצאת ללא הגבלה גם בתחנות הביניים.

אורי404

New member
תודה על העלאת הקובץ. עדיין לא הבנתי איך משיגים את הכרטיס

כנראה, שהכרטיס המתאים עבורי יהיה של טבעת 1+ טבעת 2 - השרון הדרומי וגוש דן (כפר סבא והסביבה. ראשל"צ והסביבה). מחיר 285 ש"ח.
בקופה של "אגד" בתחנה המרכזית, עדיין לא ידע הקופאי על השינוי וגם לא במודיעין הטלפוני. ב"רכבת ישראל" בכלל דיברו איתי על מחירים שונים לחלוטין. כנראה המחירים לפני הרפומה.
1). איפה ניתן להטעין את הכרטיס הזה וכרטיסים אחרים? בתחנות הרכבת או שגם באוטובוסים?
2). מועד - חודש שלם (נניח כל חודש ינואר. כל חודש פברואר וכו') או לפני 30 ימים?
3). אילו חברות אוטובוסים זה כולל? מעבר לארבע, שבהן זה תקף ("אגד", "דן", "קווים" ו"מטרופולין")?

תודה מראש

Yarenn

New member
זה עוד לא. זה רק מתחילת השנה.

כנראה, שהכרטיס המתאים עבורי יהיה של טבעת 1+ טבעת 2 - השרון הדרומי וגוש דן (כפר סבא והסביבה. ראשל"צ והסביבה). מחיר 285 ש"ח.
בקופה של "אגד" בתחנה המרכזית, עדיין לא ידע הקופאי על השינוי וגם לא במודיעין הטלפוני. ב"רכבת ישראל" בכלל דיברו איתי על מחירים שונים לחלוטין. כנראה המחירים לפני הרפומה.
1). איפה ניתן להטעין את הכרטיס הזה וכרטיסים אחרים? בתחנות הרכבת או שגם באוטובוסים?
3). אילו חברות אוטובוסים זה כולל? מעבר לארבע, שבהן זה תקף ("אגד", "דן", "קווים" ו"מטרופולין")?

תודה מראש
זה עוד לא. זה רק מתחילת השנה.

תסתכל במכתב המצורף של מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית

תודה מראש
בשרשור קודם העליתי את המכתב הזה, את המפה וטבלת הכרטיסים של גוש דן וכן את המפה וטבלת הכרטיסים של מטרופולין חיפה.
את המפות וטבלאות הכרטיסים של ירושלים ובאר שבע לא איתרתי עדיין.

אורי404

New member
תודה. בזכותך הסתכלתי בקובץ

בשרשור קודם העליתי את המכתב הזה, את המפה וטבלת הכרטיסים של גוש דן וכן את המפה וטבלת הכרטיסים של מטרופולין חיפה.
את המפות וטבלאות הכרטיסים של ירושלים ובאר שבע לא איתרתי עדיין.
כתוב, שזה כולל את כל מפעילי התחבורה הציבורית. אם זה כך, זה יהיה שיפור גדול.
אם אני מבין נכון, זהו חופשי-חודשי, לפי החודש ולא לפי מספר ימים.
עדיין לא מובן מהקובץ, היכן ניתן לטעון. האם באוטובוסים או ברכבת או בשניהם. נכון לאתמול ב"אגד" (בקופה בתחנה המרכזית בתל אביב ובמוקד הטלפוני) ובמוקד של "רכבת ישראל" גם לא ידעו להסביר, האם אצלם ניתן להטעין כרטיסים אלה.

עדיין לא ניתן להטעין את הכרטיסים הללו בשום מקום

כתוב, שזה כולל את כל מפעילי התחבורה הציבורית. אם זה כך, זה יהיה שיפור גדול.
אם אני מבין נכון, זהו חופשי-חודשי, לפי החודש ולא לפי מספר ימים.
עדיין לא מובן מהקובץ, היכן ניתן לטעון. האם באוטובוסים או ברכבת או בשניהם. נכון לאתמול ב"אגד" (בקופה בתחנה המרכזית בתל אביב ובמוקד הטלפוני) ובמוקד של "רכבת ישראל" גם לא ידעו להסביר, האם אצלם ניתן להטעין כרטיסים אלה.
הרפורמה תחל רק בינואר 2016 ועדיין אין פרסומים לציבור הרחב.
את שלושת הקבצים שאני מצאתי, מצאתי באתרים של רשויות מקומיות שהעלו אותם לאתר שלהן (מעלות-תרשיחא, רמת ישי וכוכב יאיר). זו גם הסיבה שמצאתי רק את הקבצים של מטרופוליני חיפה וגוש דן.

גם לגבי השאלה האם מדובר בחופשי-חודשי קלנדרי או גמיש, צריך להמתין לפרסומים של משרד התחבורה והמפעילים השונים.

אורי404

New member
. לא ידעתי, שזו מידע כל כך 'מחתרתי'

הרפורמה תחל רק בינואר 2016 ועדיין אין פרסומים לציבור הרחב.
את שלושת הקבצים שאני מצאתי, מצאתי באתרים של רשויות מקומיות שהעלו אותם לאתר שלהן (מעלות-תרשיחא, רמת ישי וכוכב יאיר). זו גם הסיבה שמצאתי רק את הקבצים של מטרופוליני חיפה וגוש דן.

גם לגבי השאלה האם מדובר בחופשי-חודשי קלנדרי או גמיש, צריך להמתין לפרסומים של משרד התחבורה והמפעילים השונים.
. לא ידעתי, שזו מידע כל כך 'מחתרתי'
שלמשל את הקבצים מצאת באתרים שונים ממשרד התחבורה.
אם זה כך, לא נותר אלא להמתין לפרסומים מובנים יותר בעניין הזה, בנוגע להטענה ולתוקף הכרטיס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה