לגבי זוגיות

tamartamar

New member
לגבי זוגיות

עומר, אמרת שאפשר לעשות מאגיה לבנה עם רונים. מה את ממליצה כדי למשוך זוגיות?

קודם כל, להסתובב איפה שיש בנים ../images/Emo13.gif

אני מצרפת לך קמע לאהבה. אם את רוצה להיות ממש ממש בסדר, תחרטי את הקמע הזה על עץ של תפוחים. ככה אומרת המסורת. אבל אם להיות רגע פרקטיים, אני ממליצה לך כל ערב לכתוב את הקמע על חתיכת נייר - אם אפשר ממוחזר בכלל טוב - לא חשוב הגודל של הנייר - ולשרוף אותו. אני ממליצה לא לשרוף בתור מאפרה מברזל, אלא לעשות לך גומה קטנה בחתיכת אדמהף בגינה של הבניין או אני לא יודעת איפה, זה יכול להיות ממש פצפון.. בקיצור, ככה כל ערב - לכתוב את הצורה על נייר או פיסת עץ (יותר טוב), ולשרוף. ותשבי בשתי דקות שהנייר שלך נשרף, ותשתדלי להתרכז מאוד, אפילו לכתוב את הבקשה שלך. ותיזהרי כשאת מנסחת את המשאלה שלך - שמא היא תתגשם. אל תבקשי "שיכנס גבר לחחים שלי" - תבקשי איזה גבר את רוצה. תחשבי על זה היטב, ככה שאם זה יתגשם תהיי מרוצה. זהו. אני מייד מצרפת הסבר על כל סימן.

הסבר קצר לרונים שבקמע

השמאלי - Ansuz - סמל הרוח, היצירתיות, זה גם הרון שסימל את אודין, האל של הרונים. רון זה מסמל השראה, דיבור, יצירה. האמצעי - Gebo - מתנה. סמל של נדיבות, הכנסת אורחים, ומקושר לחתונה ויצירת משפחה חדשה. הסמל שמדבר על איזון בין נתינה, וקבלה. מייצג גם מתנה מאלוהים, וגם "עלייה", כתוצאה מאחדות או גיבוש. הימני - Othala - ירושה. זהו הרון של מה שמגיע לי בזכות זה שנולדתי, הדברים שאני ראוי להם, הדברים שטבעי שיהיו לי. מדבר בעיקר על המאזן בתוך המשפחה - מה אני חייב למשפחה ומה משפחה "חייבת" לי, יחסי הכוחות בתוך משפחה והאיזון האנרגטי שבה. נחשב כמעורר חיי משפחה, יציבות ושגשוג.

למעלה