לגילה ועופר -

לגילה ועופר - ../images/Emo49.gif

כן, אני שמנה ואפילו שמנה מאד. כן, אני מקבלת את עצמי כשמנה, הולכת לים ולבריכה - עם בגד ים (לא ביקיני או חוטיני) ולא מתביישת להוריד את הבגדים. כן, אני יודעת שלחלק מהחברה יש בעיה עם המראה והם לא נהנים ממנו - זו - לדעתי הבעיה שלהם. אבל...... מכיוון שלהיות שמן זה בסדר אסטטית - מבחינתי, מבחינה בריאותית זה ממש לא בסדר. כן, יש בעיות בריאותיות גם לרזים ולכולם בעצם........ אבל יש דברים שבמשקל גבוה - שכיחים יותר. לכן עשיתי ניתוח הגבלת קיבה........ ואני עדיין שמנה מאד למרות שרזיתי 20 ק"ג ואני כנראה אשאר שמנה במנטליות גם כאשר ארזה עוד 40 ק"ג למרות שהחברה תראה בי אנורקסית. בכל מקרה - אני שמחה שהפורום הנוכחי קיים........ אני מקווה שיהיה נחמד בו כמו בפורום של קיצורי קיבה.... ולכולנו - בהצלחה. אורית

עופר 123

New member
ברוכה הבאה, אורית....../images/Emo48.gif

מקווים שתהני בפינה הקטנה שלנו ברשת. שלך, עופר

גילה37

New member
לגבי הבריאות

את באופן עקרוני צודקת אבל הנושא לא מתאים לנו אלה לפורום בריאות וכו´ אבל לעניין, יש מחקרים רבים בנושא וכבר כצבו על השמנה כתוצאה מגנטיקה ,וכו´ אני יכולה לספור על קצות האצבעות אנשים שאכן שומרים על הבריאות שלהן באופן מוחלט , יש אנשים שמעשנים ויש ששותים ושי שאוכלים סיגריותויש כאלה שגרים שחיפה כמוני,וסובלים מזיהום וויר ויש עוד ועוד ועוד , אדם מבוגר לוקח על עצמו את האחריות על עצמו והוא יודע מה הוא יכול לעשוצת עם עצמו , אני היית פעם בקבוצת תמיכה אואי (אם תירצו אני אשתף אתכם ) ושם גיליתי שיש אנשים עם בעיות השמנה כתוצאה מכל מיני בעיות ולאו דוקא האוכל, כך שאל לנו לשפוט אדם שלא דואג לבריאות שלו ע"פ כללי הבריאות הקיימים , העיקר שכולנו נהיה בריאים ושלמים וחיים להמון זמן ... גילה

למעלה