לגלי אהבה-פרנסה-לימודים

לגלי אהבה-פרנסה-לימודים

אני סמויה בפורום כבר דיי הרבה זמן, ותהיתי האם תוכלי גם לעזור לי..אני לא כל כך יודעת איך לנסח את השאלות שלי אז סורי אם זה יהיה מעט מבולבל - בזמן האחרון קשה לי יותר מתמיד, אני בלי זוגיות הרבה זמן, וזה משהו שמאוד מאוד חסר לי ההרגשה הזאת של לאהוב ולהיות נאהבת ע"י מישהו.. ביום ראשון פיטרו אותי מהעבודה עקב צמצומים בחברה שבה עבדתי..אפשר להגיד שדיי נכנסתי לדיכאון כי אהבתי את העבודה ואת הצוות שלי ובאוקטובר אני מתחילה לימודי משפטים לתואר ראשון ואני פתאום חוששת ומבולבלת האם באמת הכיוון הזה מתאים לי..?? האם תוכלי לכוון אותי לגבי הלימודים והעבודה ? והכי חשוב- מתי תהיה לי אהבה אמיתית בחיים? השם שלי הוא ליאור, תאריך לידה: 9/10/1986 תודה מראש
ליאור

תשובה

שלום לך ליאור את לוחמת צדק מטבעך. אכפתית לסביבה. לגבי לימוד משפטים- יתן לך הרבה ענין אבל יחד עם זה יתיש אותך לאורך זמן כל ה'מלחמה ' הזו לצדק. לכן הייתי בוררת תחומי לימוד נוספים זה שפוטרת- זה רק שינוי מצב. את צבינה שלא תהיי מובטלת לעד..זה זמני. סיימת שם את השיעור שלך שם. ותגיעי למקום טוב יותר. רק סבלנות- זוגיות- את לעיתים נותנת יותר מדי ולא מקבלת בהתאם, לכן נשארת ללא מאגרי אנרגיה וללא תמורה. למדי לאזן בין הדברים וזכרי שקבלת תמורה כלשהי הינה חובה. חודשי הסתיו יעשו עימך חסד וטוב , מחודש 10/09 שינוי לטובה באופן כללי בחייך גלי. מדיום

למעלה