לגל

לגל ../images/Emo82.gif

כל הכבוד שמחקת את הודעתו של הלב. זה עבר את כל הטעם הטוב. בכלל סיפוריו ניראים מעולם אחר. ביי ברוריה

~Gal~

New member
באותו הקשר - פניה ללב שבור 2001

לב שבור 2001, שלום לך. כפי ששמת לב הודעתך האחרונה נמחקה. הסיבה העיקרית למחיקה היא שההודעה הכילה תיאורים בוטים שלא תואמים את אופי הפורום. אני מוכרחה לציין שעם כל הכאב שיש לי למשמע סיפורך, אני חשה שלא בנוח עם כל הסיפור, ומניחה שכמוני חשים לפחות חלק מחברי הפורום. אמנם סיפורך נוגע ללב. אך אני חושבת שלטובת הלנה ושאר נשות המכון עליך להפסיק לנסות לפעול לבד תוך הפעלת קשריך והידע שלך בתחומים מסוימים, ובמקביל לפנות לרשויות המוסמכות ולדווח על כך בהקדם. כל יום שאתה דוחה את התלונה נשים נוספות נאנסות, נחטפות, ונסחרות על-ידי בעלי המכון, שזהותם ידועה לך ואינך מעביר אותה הלאה. כאדם בעל מוסר אני מצפה ממך לפנות לרשויות המוסמכות בהקדם. עד אז אודה לך אם תמנע מלשתף אותנו ביחסיכם האינטימים, שכן אני רואה זאת כטעם לפגם כל עוד היא נאנסת כל יום וכמוה גם חברותיה, ואתה אינך מדווח לרשויות כאשר בידיך המידע. אני חשה שבכך שאנו מאפשרים לך לגולל כאן את סיפורך, אנו הופכים שלא במתכוון לשותפים לפשע. כולי תקווה שתפנה לרשויות המקומיות, אני מאחלת לך ולהלנה הצלחה, ואתה מוזמן לחזור אלינו לאחר הפניה לרשויות לעדכן אותנו במתרחש.

התנצלות ותגובה

הדברים מובאים כמו שהם ביומני הפרטי: וכפי שהתרחשו: ואני מצטער: בגלל קוצר הזמן וההתרגשות לא חשבתי כלל על אספקטים אלו, בטרם העלתי את ההודעה, בנוגע לתלונה במשטרה: אני יכול לספר לך שאני מתייעץ באופן קבוע ואישי עם חוקרים פרטיים, שהם אנשי משטרה לשעבר, זה מדהים, זה לא יאומן, אבל, המסקנה כרגע, היא שבמצב הנוכחי אין מה לעשות, והתערבות של המשטרה רק תחמיר את מצבה - עד כדי רצח! עדות - יכולה אולי לסייע רבות למשטרה, למדינה, ולבנות אחרות, אבל באופן אישי זו הקרבה שאני אישית לא הייתי ממליץ לה לעשות, חציית קווים אדומים והסתכנות גדולה מידי, צריך להכיר את החוקים ששולטים בעולם הזה, כדי לדעת מה נכון ומה לא נכון לעשות, פיתרון אישי, שבו היא תמצא את עצמה מחוץ למעגל, וללא צורך להעיד, ולהיות נתון לאיומים, הוא הטוב ביותר, עבורה, אם תרצי אני יעביר לך פרטים נוספים ישירות לדואר האלקטרוני, מסיבות מובנות,,, תאמיני לי שעשיתי כל מה שאפשר, תוך סיכון חיי שלי!

למעלה