לדיכאון שלי יש חיים משל עצמו

Blackbird fly

New member
לדיכאון שלי יש חיים משל עצמו

תודה לאל (ולתפוז ולמנהלת הפורום) שיש פורום שעיקרו הוא הנושא של הדיכאון.
אז כן, לדיכאון שלי יש חיים משל עצמו. בחיים שלו הוא עבר הרבה חתכים, כוויות, אשפוזים בשלל בתי חולים, במחלקות סגורות, עשרות סוגים של טיפולים, עשרות מטפלים,
פסיכולוגים, פסיכיאטרים, כל סימפטום אפשרי שקשור למחלה, קשירות למיטה, נזעי חשמל במוח, אחרי ששום תרופה מעשרות הסוגים שנטלתי לא עזרה. ושלל נסיונות אובדניים...
כשהרציני שבהם קרה השנה. שהוא סיפור בפני עצמו ויכול להיות הודעה של 300 שורות.
יש לי בלוג בו כתבתי את הסיפור של אותו ניסיון, מוזמנים לקרוא אותו, למרות שאני לא חושבת שיעניין מישהו

בינתיים אני אאחל לכם שקט נפשי, בעיקר. וכוחות להתמודד.

Lady Stark

New member
תשמעי

קודם כל, את כותבת מקסים ואי אפשר להפסיק לקרוא. אני ממש מעריכה את הכנות שבה כתבת על הסיטואציה הקשה הזאת. ובעיקר מעריכה אותך על זה שעברת את השיקום הזה שנשמע סיוטי בהחלט.
מדהים כמה כוחות אנחנו מוצאים לפעמים מבלי לצפות לזה..
אשמח לשמוע עוד מהגיגייך, אבל ממש חשוב לי לשאול אם מטופלת היום והאם את מנסה לשים את זה מאחוריך ולהשתקם.
את מוזמנת לכתוב לי במסרים.

שוב, ריגשת אותי מאוד.

Blackbird fly

New member
תודה רבה

באמת תודה, נעים (לא יודעת אם זו בדיוק המילה הנכונה, אבל זו המילה הכי קרובה שמצאתי) לקרוא את הדברים שכתבת.
היום אני מטופלת במרפאה לנפש, אחרי שהטיפול הקודם לא עזר החליטו לנסות איתי את שיטת הטיפול DBT, בנוסף לזה אני נוטלת תרופות ובמעקב פסיכיאטרי באותו מקום.
ממש רק לאחרונה, אחרי תקופה ארוכה שפשוט קברתי את עצמי במיטה בלי לעשות כלום ורק לחכות לנס, מצאתי כמה שביבים מועטים של כוחות כדי להתחיל באמת לטפל בעצמי במלוא הרצינות,
ו... מקווה לטוב.
ושוב, תודה.

Lady Stark

New member
היי

שמחה מאוד לשמוע שאת מוצאת צורות חדשות של תקווה. גם אם אלה שביבים. כשמתמידים השביבים האלה נוטים לגדול לאט לאט.
וגם אשמח קצת לשמוע פרטים על DBT. למקרה שזה יוכל לעזור למישהו כאן בפורום.

וואו את עברת ממש הרבה

kash2

New member
ממ

ואו, תקשיבי היה לי ממש קשה להפסיק לקרוא, תפסת אותי ממש עד המילה האחרונה..
הכוח לעבור את השיקום הוא לא דבר מובן מאליו, אני חושב שזה לימד אותך קצת על הכוחות שלך
אני נורא מתחבר למה שכתבת גם כי הייתי במקום דומה אבל אצלי עניינים התגלגלו קצת אחרת..
מאחל לך שקט נפשי והרבה הצלחה לאן שלא תכווני..

למעלה