לדנה ולכל השאר- הדבקה ומה הלאה

לדנה ולכל השאר- הדבקה ומה הלאה

שלום לכם בהמשך לדבריה של דנה,הייתי שמחה אם תעלו הצעות של רעיונות לפעילות שהייתם רוצים. בסה``כ יש לכם נציג בועד ואם יש למי מכם איזו שהיא הצעה לפעילות ניתן להעביר אותה באמצעות הנציג או הפורום.אני כמובן מתחייבת להעביר לועד. הרעיון למפגש מובנה בפורום הוא דבר שרק בימים האחרונים דברתי עליו עם משהו מהרופאים.בבקשה תלבישו אותו יותר ``תוכן`` העלו בפני את הסיכון שאם אנחנו מדברים על בעיות רציניות יתכן ויכנסו חולים צעירים ויהיו עדים לנושאים שהיינו רוצים לחסוך מהם.לכן הרעיון שנקבע יום קבוע בשעת לילה כאשר עובד סוציאלי או רופא או שניהם ביחד יהיו נוכחים נראה מאד בעיני לא שיהיה קל לגייס רופא, אבל בבקשה גייסו קבוצה של בוגרים תודיעו בפורוםואני מנסה ליישם. דליה

פורום מובנה?

לא ממש ברור לי מה זה? מה זאת אומרת לגייס קבוצה של בוגרים. הרי אם ניתן לגייס קבוצה, אלו בלאו הכי בוגרים שיש ביניהם קשר קבוע והם לא זקוקים לפורום בשביל לדבר. אם זה מיועד לי ולמנותקים מהמרכז -כמוני - אתם צריכים להודיע לנו על השעה, ואז, אני מקווה, יש סיוכי שייפגשו גם כאלו שאין להם קשר קבוע.

לד.ל. - פורום מובנה

הכוונה שלי בדומה למה שנעשה בארצות אחרות וגם בארץ בנושאים אחרים לקבוע שעה קבועה, כמו למשל ימי א` ו ד` בשעה 22 בלילה, שעה שרוב הגוזלים ישנים לדאוג שבשעה זו ילווה את הפורום עובד סוציאלי או פסיכולוג וקבוצה של אנשים, חולים בוגרים או הורים יוכלו לשוחח ולשאול שאלות כאשר איש המקצוע ילווה את השיחה וישיב על שאלות. יתכן שזה באמת יותר מתאים לאנשים המרוחקים ממרכז הארץ, אבל לא בהכרח. אני מצפה שאם למעלה מ - 5 אנשים יתקשרו ויודיעו ``מעונין להשתתף בקבוצת דיון קבועה בפורום, הנוח לי ביותר הוא יום ג`` זו היתה דוגמה בלבד, אני מוכנה לברר אם ניתן לארגן איש מקצוע. כל טוב דליה

למעלה