להוציא כספר ?

heroshimi

New member
להוציא כספר ?

האם לדעתכם החומר שלי ראוי למאכל אדם? או ליתר דיוק, אני מתכוון להוציאו לאור. מה דעתכם?

שני דברים:

א. מה דעתך להעלות את הסיפור כקובץ או כהודעה כאן כדי שאנשים לא יצטרכו לפתוח עמוד חדש? אני אעשה זאת למענך. ב. כדי לפרסם חומר שלך אתה חייב לעמוד בפרמטרים מסוימים, אתה יכול להחליט שאתה כותב מהר, בלי להתחשב בסימני הפיסוק והחוקים, אבל גם לכתיבה כזו, בזרם התודעה, יש חוקים. אתה צריך לעבוד מאוד על הסגנון. אתה לא יכול להחליט שאתה כותב עכשיו וההוגה הלשוני יבצע את כל ה"עבודה השחורה" אח"כ, כי אף מו"ל לא יגע בחומר שנראה כל כך מבולגן. אני מציעה שתברר ותנסה לקרוא ספרים הכתובים בסגנון, הרבה לפני שאתה פונה לאיזושהי הוצאה לאור. בכל מקרה, אהבתי את הרעיון מאוד, וגם חייכתי מעט כשקראתי את הטקסט. מקווה שלא עצבנתי מדי, בהצלחה. ליאור

Rivendell

New member
מזכירה (שוב) שזה אינו המקום.

בפורום זה מדברים על ספרים שכבר יצאו לאור. נסה בפורום כתיבה יצירתית או באתר "במה". בהצלחה!

תיקון:

לאחר שראיתי של רק הסיפור של ה"קפה קטן" הוא שלך, החלטתי להביט בעוד כמה סיפורים. לא כולם כתובים באותו סגנון, וישנם כמה שהם באמת טובים. בכל מקרה לא אוכל לצרף את כל הסיפורים אז אני ממליצה לכם בכל זאת להכנס לאתר. אני גם חושבת שאם אצרף במקומך סיפור שלך אתה אולי.. הממ.. תתבע אותי על הפרת זכויות יוצרים וכו´ :) תעשה את זה בעצמך, אני מאחוריך. ליאור

למעלה