להחיות? ארכיון

my evalin night

New member
להחיות? ארכיון

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? 2. תאריך לידה: 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? 9. צבע עיניים? 10. צבע שיער? 11. משקל: 12. גובה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד? 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: 8. סדרה אהובה: 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? דת ואמונה 1. יש אלוהים? 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? 5. מה עוד תספיק לעשות היום? 6. ישנת טוב אתמול? 7. תישן טוב הלילה? 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה: 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

my evalin night

New member
bleeding heart../images/Emo23.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? קרולינה, עזבו מלא, הוא ארוך אחושילינג 2. תאריך לידה: 15.09.92 3. מקום מגורים ראשי: פ"ת 4. מקום מגורים משני: אין 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? חום עם כמה פסים אדומים דהויים 11. משקל: 39 S: 12. גובה: 1.56? נראה לי מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? פסנטר, גיטרה, תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין, גות' מטאל 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? כמעט הכל:) 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? משתנה 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: לא יודעת 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איך אתה רוקד? אין כוח 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? אם שמתי מוזיקה ואני בבית לבד חח 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נמנעת כנראה 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? olivia lufkin
, היא כזאת מדהימה! השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? בינתיים לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא (עדיין) 4. אתה מסטול ברגע זה? לא חח 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא שידוע לי 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? הפסקתי? אתם לא רואים את ההילה מעל הראש שלי?
7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא בדיוק 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? קצת, עדיף תשאלו בשבוע חח 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? לא כ"כ נורא כמו שכולם חושבים פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייטית 2. אמצעי מניעה מועדף: XD 3. סקס בדייט הראשון? לא 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: ממ..צריכה לחשוב! 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? שידע מה הוא עושה 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? הבנה, קשב, חיבה ושטויות חמודות למיניהן:) 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 1 9. הסקס הכי טוב בחייך: אפשר לחשוב כמה פעמים כבר עשיתי את זה...הסקס שהיה 10. הסקס הכי גרוע בחייך: לא היה 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 16 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 3 שבועות 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן 16. מה אתה חושב עליו/עליה? אוהבת אותו:) 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני עדיין-פסיכו סוציו 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): המשביר 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: לא הייתי עדיין 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? משהו בתקשורת נראה לי 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? לא יודעת 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? להיות איזה עיתונאית נחשבת? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? לא יודעת 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? שפות 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? ממ..תקשורת 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? אה... שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: אין 2. המסעדה השנואה: גם אין 3. בשר מעודף: אין 4. גבינה מעודפת: מתוקה 5. ירק מועדף: ממ..כרוב מבושל 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: תפוזים, תותים, דובדבנים 8. דג מועדף: איכ S: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אשכנזי 10. מאפה מועדף: ממ... 11. שתיה קרה מועדפת: מיץ כלשהו 12. שתיה חמה מועדפת: תה 13. שתיה חריפה מועדפת: בריזר (משהו חריף, 4% אלכוהול חח) 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: לא יודעת הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: בחירה קשה 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית: לזכור הכל 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: לא עולה לי 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אין מצב שהיה דבר כזה! 8. סדרה אהובה: יש כמה 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? אולי 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אני בספק שאני דומה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודעת 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 1 או 2 בלחץ 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 0? 1 אולי קורה פעם 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לחברים, למשפחה, לחבר החמוד ספציפית^^ דת ואמונה 1. יש אלוהים? יש 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? נקבה! סתם, לא יודעת-אין לו מין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? לא יודעת באמת 4. האם העולם הבא קיים? אולי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא 6. מלאכים ושדים - קיימים? הספר קיים 7. ערפדים ורוחות - קיימים? מי יודע 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? ממ....חלום שהתגשם? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? מאיפה לי 10. איך נוצר העולם? איכשהו 11. איך נוצר המפץ הגדול? בבום 12. מי יצר את אלוהים? אפחד 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? כלום 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 1 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? שולה מקושים וזה תפוז בכלל 4. מה הספקת כבר לעשות היום? להשתעמם, ללמוד קצת לסוציו, לצחוק מלא 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לדבר עם החבר ולישון:) 6. ישנת טוב אתמול? בערך 7. תישן טוב הלילה? אני מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? אולי חלק קטן ממנו-היה מצחיקXD כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם 3. עונה אהובה של השנה: קיץ כרגע 4. צבע אהוב: סגול בד"כ 5. ריח אהוב: שלו 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: לא יודעת 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: ^ 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? עם החבר:) 9. חיה אהובה: חתול, אוגר 10. תזכיר לי איך קוראים לך? קרולינה

Flaming Pie

New member
../images/Emo205.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? שרית. 2. תאריך לידה: 21.11. 3. מקום מגורים ראשי: רעננה. 4. מקום מגורים משני: ? 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 2. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים. 9. צבע עיניים? ירוק חום. 10. צבע שיער? חום בהיר כזה.. צבוע. 11. משקל: 12. גובה: 1.70. מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? פסנתר. 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה חשמלית. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? כל מיני. אבל אולדיז בעיקר. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אין ספציפית. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: הגיים בויז. 7. אתה אוהב לרקוד? כן. 8. תאר איך אתה רוקד? סבבה? אנערף... 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? חח יש מצב.. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? שומעת מה שבא לי, לא שומעת משהו כי כולם שומעים, אבל גם לא שומעת בכוונה משהו שאחרים לא שומעים, בקיצור מה שאני אוהבת. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש כל מיני. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יהיו. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? נזם, 7 לובים, 2 הליקסים וטראגוס ז"ל. 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא. 4. אתה מסטול ברגע זה? לא. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא. 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אה.. לא יודעת. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? לא כמו הנוער של פעם. P: סתם, יש ויש. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייטית. 2. אמצעי מניעה מועדף: אממ.. 3. סקס בדייט הראשון? לא. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: וואו.
אולי פירס ברונסן? או ריצ'רד גיר... או ג'ורג' קלוני. או קולין פירת'. או אריק קלפטון. וואו. צריך לחשוב על זה. D: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? שידע מה הוא עושה? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? פתיחות בנינו, שיידע להקשיב, שאני אוכל לסמוך עליו, שנאהב אחד את השני, שארגיש בנוח איתו. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה. 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0. 9. הסקס הכי טוב בחייך: כשיהיה, אגיד. 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא. 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? לא יודעת. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? .. 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15 שנה חח. 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא. 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עוד אין. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): בייביסיטר, סינמה סיטי. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: עוד לא הייתי. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? לא יודעת. 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? לא יודעת. 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? להתחתן מיליארדר ולא לעבוד. :) 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אה.. קשה. P: 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא יודעת. 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לצייר? חח. אבל אני לא ממש מעוניינת לדעת.. אז לא יודעת. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? ממ, זונה. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: ספגטים, בורגרס בר, ארומה, בלאק, צ'יינה טאון, ג'פניקה, קפה לונדון... 2. המסעדה השנואה: לא יודעת. 3. בשר מעודף: פרגיות, סטייק. 4. גבינה מעודפת: קוטג'. 5. ירק מועדף: קולורבי, מלפפון חמוץ. 6. תבלין מועדף: לא יודעת. 7. פרי מועדף: תפוח, בננה. 8. דג מועדף: אין. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): סיני, איטלקי. 10. מאפה מועדף: בורקס גבינה. 11. שתיה קרה מועדפת: קולה זירו, נסטי דיאט. 12. שתיה חמה מועדפת: נס קפה, תה. 13. שתיה חריפה מועדפת: בירה. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: לא יודעת, לא נראה לי יש כזה. הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: שיקגו, הנרקוד, אישה יפה, מאמה מיה, גריז. 2. במאי אהוב: אין לי מושג. 3. שחקן/ית אהוב/ה: ריצ'רד גיר, ג'ים קארי, ג'ורג' קלוני, קולין פירת', פירס ברונסן, ג'וני דפ, ג'וליה רוברטס, ניקול קידמן. 5. סרט אחרון שראית: רגליים קרות. |: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: לא חסר.. מאמה מיה, גריז, היירספריי, הנרקוד, אישה יפה, שיקגו, מוליין רוז', פינוקיו, מלך האריות, חתולים בצמרת, מלא בקיצור. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: הרבה מהרשימה.ה 8. סדרה אהובה: חברים, סיינפלד, האח הגדול, שני גברים וחצי. 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא בטוחה. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודעת. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודעת. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? לא כל כך הרבה, אבל לאחרונה יותר. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 2-4. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? לא יודעת. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? להורים שלי. דת ואמונה 1. יש אלוהים? כן. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? לא יודעת, אבל אני מדמיינת אותו בתור זכר. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אין צודק ולא צודק, כל אדם באמונתו יחייה. 4. האם העולם הבא קיים? אולי. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא יודעת. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא מאמינה. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא כל כך מאמינה. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא שזכור לי. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא נראה לי. 10. איך נוצר העולם? אלוהים ברא אותו. D: 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא יודעת. 12. מי יצר את אלוהים? וואלה, שאלה טובה. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נשמה. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? Layla - Eric Clapton. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? שניים. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? היידפארק? אממ, מסן. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? להיות בנתניה אצל חברים, לשחק במיני גולף. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? להתקלח ולישון. ולראות טלויזיה.. 6. ישנת טוב אתמול? את האמת לא כל כך, ישנתי מעט. 7. תישן טוב הלילה? מקווה. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא נראה לי.. כלומר, לא קרה משהו מיוחד היום. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי. 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם. 3. עונה אהובה של השנה: חורף. 4. צבע אהוב: כתום. 5. ריח אהוב: פופקורן, בשמים למינהם, סיגריות. 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שאני אהיה מאושרת. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בנתניה. 9. חיה אהובה: כלב. 10. תזכיר לי איך קוראים לך? שרית.

Robin Sparkles

New member
עונה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?כרמית 2. תאריך לידה:7.6.91 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם ההורים 9. צבע עיניים?חום 10. צבע שיער?חום כהה 11. משקל:45 12. גובה:1.66 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא 2. על מה היית רוצה לנגן?חלילית אירית,כפיות
חח סתם 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?לא רוצה להקה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?אירי
אבל יש לי טעם מגוון.. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד?לא 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?הקורס וכל האירים
השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?14-15 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?האמת זוועה.. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:סטרייטית 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?כנות 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)?אף פעם 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?פסיכו-סוציו 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):
פעם אחת בכל החיים שלי עשיתי בייביסיטר...אבל יש לי הכנסה טובה.. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?אני ארעה כבשים באירלנד
סתם לא... 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?כן 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?כן 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?משהו עם ילדים שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה:בורגוס ומקס ברנר 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף:המבורגר 4. גבינה מעודפת:יוו שכחתי איך קוראים לה.. 5. ירק מועדף:עגבניה 6. תבלין מועדף:מלח 7. פרי מועדף:אני אוהבת רק אבוקדו 8. דג מועדף:טונה 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו):איטלקי,יפני,ג'אנק פוד, 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת:מיץ אוכמניות 12. שתיה חמה מועדפת:תה 13. שתיה חריפה מועדפת:ג'ין סאוור 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר:מק אנד צ'יד!! מה מוזר בזה???? הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:מלך האריות 1,אמן האשליות 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה:ג'ניפר אניסטון 5. סרט אחרון שראית:300 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:מלך האריות 1,ילדות רעות,סיפור סינדרלה 8. סדרה אהובה:איך פגשתי את אמא,חברים,שושלת טיודור,הארמון,סקינס,עקרות בית נואשות,מגרש ביתי,גוסיפ גירל,הישרדות,צחוק מעבודה ויש עוד 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?האמת לא ממש הרבה. את הרוב אני רואה במחשב 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?לא הרבה 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? דת ואמונה 1. יש אלוהים?לא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק?אף אחד 4. האם העולם הבא קיים?לא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?לא 6. מלאכים ושדים - קיימים?לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים?רוחות כן,ערפדים לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?לא זכור לי 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע?לפעמים 1. מה מתנגן עכשיו?John Mayer - St. Patricks Day 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?לא ממש מדברת האמת.. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?נגיד......מסנג'ר,אימיול,ווינאמפ 4. מה הספקת כבר לעשות היום?האמת כלום 5. מה עוד תספיק לעשות היום?כלום 6. ישנת טוב אתמול?כן 7. תישן טוב הלילה?אני מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?כן.היה טוב מידיי/רע מידיי כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה:חורף 4. צבע אהוב:ירוק,לבן,כחול 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:צביעות,שקרנים 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?אנגליה,אירלנד 9. חיה אהובה:כלבים וסוסים 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

סטואי69

New member
עונה ../images/Emo225.gif XD

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?סתו 2. תאריך לידה:20.10.96 3. מקום מגורים ראשי: הבית שלי? 4. מקום מגורים משני: החדר שלי? 5. כתובת דוא"ל: לאבלאי 6. ניקים אחרים באתרים אחרים:אני לא אתחיל לספור אותם עכשיו 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם ההורים 9. צבע עיניים?ירוקות 10. צבע שיער?חום 11. משקל:51 12. גובה:1.50 :[ מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על תופים 2. על מה היית רוצה לנגן? אני כבר מנגנת על תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין לי להקה, והייתי רוצה להקת רוק פאנק פופ כזה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק ראפ 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? מטאליקה 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: זוהר ארגוב + אייל גולן 7. אתה אוהב לרקוד?לא 8. תאר איך אתה רוקד? חרא
9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אפשרות שנייה 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? ברנדון יורי וריאן רוס 3333333333333333333333333> השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין לי 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? אין לי 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא התנסתי 4. אתה מסטול ברגע זה? קצת
5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?מכיתה ה' 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא ניסיתי 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא מעשנת 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? אין תגובה
פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:סטרייטית 2. אמצעי מניעה מועדף:קונדום? 3. סקס בדייט הראשון?למה לא? אבל זה תלוי בו. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: ברנדון יורי + ריאן רוס שלישיה
5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? שרירים ופי כמובן 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? כנות, ציניות וסרקזם, הומור שנינות חכמה הבנה ובלה בלה בלה.. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אני בת 12
9. הסקס הכי טוב בחייך: בחלום עם ברנדונוש וריאנוש 10. הסקס הכי גרוע בחייך: --- 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא היה לי עדיין חבר ואני לא רוצה. למרות שכל החננות של הכיתה מציעים לי חברות :[ 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? חלומות רטובים על ברנדון 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? חהחה... לא מצייק. אני בתולה 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? --- 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא ואני גם לא רוצה חוץמברנדון 16. מה אתה חושב עליו/עליה? --- 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? יש מקום לשיפור... כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? תקשורת נחשב? 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): לא עבדתי. אבל כשאני אהיה בת 14 אני אעבוד בשביל כסף במוסך של סבא
3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: לא שירתתי 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? לאדעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? לאדעת 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? הזונה של ברנדון 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? הזונה של ריאן? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לע 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? --???-- 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? משהו שמעורב עם עבודה עם אנשים או ילדים כגון: גננת או מוכרת שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: עד העצם 2. המסעדה השנואה: כל מה שעם שיפודים וחומוס ומוכר ערבי צעקן 3. בשר מעודף:המבורגר או פילה 4. גבינה מעודפת: צהובה 5. ירק מועדף:עגבניה 6. תבלין מועדף:מלח 7. פרי מועדף: אבטיח + מלון 8. דג מועדף: שונאת דגים בדם 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו):איטלקי, תאילנדי בשרי ועוד... 10. מאפה מועדף: בוקס וקוראסון 11. שתיה קרה מועדפת: קולה זירו 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: בריזר אבטיח רק 2% אלכוהל 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: עוגיות קצת מתוקות עם חומוס >>" הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: שעת שיא 1+2+3 2. במאי אהוב: מאיפה לי?? 3. שחקן/ית אהוב/ה:ג'ק ניקולסון אדם סנדלר וג'ים קארי 5. סרט אחרון שראית: "הגבירה הנזירה" סרט קונג פו מעפ ב - 00 : 03 בבוקר 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: ביג מאמא 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: שלגיה סינדרלה מלך האריות וכל הקלטות הדפוקות לילדים קטנים של דיסני... 8. סדרה אהובה: גריק, ארץ נהדרת,סאות'פארק ,חברים,עקרות בית נואשות, צחוק מעבודה ויש עוד הרבההההההההה 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? נראה 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא דומה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא דומה 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?6 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? מעט מאוד 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לברנדון. לא יודעת למה
דת ואמונה 1. יש אלוהים?לא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? זכר 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אפחד. כולם מפגרים טיפשים 4. האם העולם הבא קיים? מקווה שכן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא מאמינה אבל אם יש כזה דבר נראה בגלגול הקודם הייתי קוף X] 6. מלאכים ושדים - קיימים?לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? כנראה 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?לא זוכרת 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא 10. איך נוצר העולם? מאיפה לי 11. איך נוצר המפץ הגדול? הא? 12. מי יצר את אלוהים?הוא לא קיים 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? תגובה כימית נראה לי נחייה את הרגע? למה לא? 1. מה מתנגן עכשיו? שומדבר 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?לא 4. מה הספקת כבר לעשות היום?עבודה קלה באנגלית 5. מה עוד תספיק לעשות היום?כלום 6. ישנת טוב אתמול?פחות 7. תישן טוב הלילה?אני מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? קומותיים 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין 3. עונה אהובה של השנה:חורף 4. צבע אהוב: כחול של ים 5. ריח אהוב: פריחה של תפוזים או ריח של רקפות וסחלבים 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שקרנים צבועים ורעים 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לפגוש את ברנדון ולהתחתן איתו ונעשה 2 ילדים חמודים ויהיה לנו רועה גרמני נחמד 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לוס אנג'לס (*אחהמ ברנדון שם אחהמ*) 9. חיה אהובה: חתולים 10. תזכיר לי איך קוראים לך? לאבאלי

mictut

New member
עונה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? מיכל 2. תאריך לידה: 25.5.94 3. מקום מגורים ראשי: רחובות 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: יש 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: מיכ וכל מיני 7. כמה אחים/אחיות? אחד 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים 9. צבע עיניים? חום "יש לך עיניים ירקרקות" :S:S 10. צבע שיער? חום כהה 11. משקל: 47+- 12. גובה: 1.65 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על פסנתר 2. על מה היית רוצה לנגן? מנגנת על מה שאני רוצה 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?אין 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? הכל הולך למעט מטאל ומזרחית 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? שומעת שירים שאני אוהבת בכל מצב 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: רוניסופרסטאר חח 7. אתה אוהב לרקוד? מאוד 8. תאר איך אתה רוקד? טוב 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כה 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? מה שאני שומעת זה מה שהרוב שומע.. אבל אם אוהב שיר שהרוב לא אוהב לא אפסיק לשמוע אותו.. ממש לא 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מלא השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו עברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? לא הפסקתי 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? יש לי הרבה, אבל אתמצת ואגיד שהוא השתנה ואני אוהבת:) פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: בנים 2. אמצעי מניעה מועדף: - 3. סקס בדייט הראשון? נגד 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אף אחד 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? שיאהב, שיהיה נאמן ושיכבד. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אפס 9. הסקס הכי טוב בחייך: - 10. הסקס הכי גרוע בחייך: - 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? - 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? - 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? - 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? - 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? אין 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? - כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עוד לא 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): עוד לא 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: עוד לא ! 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? אנערף 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? חח לא יודעת 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אחרי הרבה עבודות זמניות אני אמצא את עצמי עוסקת בעבודה טובה, יושבת במשרד ומקטרת כמה שאני עסוקה והייתי רוצה למצוא משהו יותר נוח, לי לבעל ולילדים 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא שידוע לי 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא, אבל יש מקצועות שהייתי רוצה לדעת יותר ממה שאני יודעת 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? זנות שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: קפה ג'ו, אף פעם לא מאכזב :) 2. המסעדה השנואה: הפונדק הזה שאין לי מושג איך קוראים לו.. הייתי שם פעם אחת וגם היא יותר מדי 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: לבנה 5. ירק מועדף: עגבנייה 6. תבלין מועדף: לא יודעתתתת 7. פרי מועדף: תפוח 8. דג מועדף: לא אוכלת דגים כ"כ 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: אין 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: כלום הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: קליק 2. במאי אהוב: מי מכיר במאים בכלל? 3. שחקן/ית אהוב/ה: אדם סנדלר 5. סרט אחרון שראית: נו, אתמול! 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: לא נראה לי שיש 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אין :| 8. סדרה אהובה: חברים, החיים זה לא הכל 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא יודעת, לא בטוח 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? שאלה קשה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אנערף 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? שעתיים 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? מלאאאאאאאאאא זמן לא הייתי בקולנוע, בושה לי 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? חח מי רואה מספריית וידאו 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לאמא ולכלב רקסי.. קודם כל שאני אגיע לאוסקר ואז נדבר :) דת ואמונה 1. יש אלוהים? השאלה.. לדעתי כן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? נקבה 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? היהודים 4. האם העולם הבא קיים? אולי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא 10. איך נוצר העולם? אלוהים 11. איך נוצר המפץ הגדול? אח שלי פעם סיפר - שכחתי 12. מי יצר את אלוהים? אלוהים :) 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש ויש נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? לבן בחלום שחור 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? מסן, יוטיוב, ישרא, שני חלוני הודעות 4. מה הספקת כבר לעשות היום? יום שדה 5. מה עוד תספיק לעשות היום? פסנתר, אולי לעבור במספרה, ללמוד למת' 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? בעזרת השם 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? אני כ"כ אזכור =/ כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יש לי וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אינשטיין 3. עונה אהובה של השנה: אביב וקיץ 4. צבע אהוב: כחול 5. ריח אהוב: בושם ואש 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אדישות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שיהיה באמת בסדר בסוף:) 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? כאן 9. חיה אהובה: כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך? מיכל

Cadence of Her Last Breath../images/Emo219.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?לוטנ. 2. תאריך לידה:26.4.95. 3. מקום מגורים ראשי:יבנה. 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות?2. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים. 9. צבע עיניים?חוםירוק. 10. צבע שיער?ג'ינג'י. 11. משקל: 12. גובה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא. 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?לא. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?מהמם. סתם,כל סוגי המטאל חוץ מדום. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?כל מה שבאייטונס שלי,אין משהו ספציפי. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה:אנעארף. 7. אתה אוהב לרקוד?לא. 8. תאר איך אתה רוקד?חרא. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?לא. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?יש מלא נו. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא. 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא. 4. אתה מסטול ברגע זה?לא. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:אם דברים כאלו אינטימיים,למה שואלים? 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?אני לא במגמה עדיין. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):לא עובדת. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:עוד לא בצבא. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון?סוציולוגיה/אנתרופולוגיה/פסיכולוגיה. 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני?סוציולוגיה/אנתרופולוגיה/פסיכולוגיה. 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?נגיד ש. 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:"רקוויאם לחלום","החיים יפים","נפלאות התבונה","טייגרלנד","הפסנתרן". 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית:"טייגרלנד". 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים:"רקוויאם לחלום","הפסנתרן". 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: 8. סדרה אהובה:"שנות ה70". 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?לא. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?לא דומה. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים?לא יודעת. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?לא יודעת. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?לא הרבה. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?לא רואה משם. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר?לעצמי,דה. דת ואמונה 1. יש אלוהים?לא. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים?לא. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?לא. 6. מלאכים ושדים - קיימים?לא. 7. ערפדים ורוחות - קיימים?ערפדים זה סוג של עטלפים,אבל לא כמו אלו שמוצגים בסרטים וסדרות,מן הסתם. אבל אם הכוונה למה שמוצג בטלוויזיה-לא. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?לא. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא. 10. איך נוצר העולם?המפץ הגדול. 11. איך נוצר המפץ הגדול?אנעארף,כוכבי הלכת התקרבו ובסוף התנגשו. 12. מי יצר את אלוהים?האדם,לגמרי. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?לא. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?Epica-Seif al Din. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?1. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?מסנג'ר,אייטונס. 4. מה הספקת כבר לעשות היום?טח לא עשיתי כלום ממש. 5. מה עוד תספיק לעשות היום?כלום. 6. ישנת טוב אתמול?לא. 7. תישן טוב הלילה?הלוואי. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?לא יודעת. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?וחצי. 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר?כל אחד בתחומו. 3. עונה אהובה של השנה:חורף. 4. צבע אהוב:הכל חוץ מצהוב. 5. ריח אהוב:כל מיני. 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:יש המון. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:מכפתלכם. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?נמ שאלה טובה,אני אוהבת את ישראל,אבל גם מאוד את הולנד,לא יודעת. אם האנשים בישראל,רובם,לא היו כמו שהם,הייתי מעדיפה את המקום הזה לגמרי. 9. חיה אהובה:אין ספציפית. 10. תזכיר לי איך קוראים לך?לוטנ.

Unaffected

New member
יאללה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? סהר,זה מספיק 2. תאריך לידה: 7.11.91 3. מקום מגורים ראשי: אורנית 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: נופ. 6. ניקים אחרים באתרים אחרים:sahar182 7. כמה אחים/אחיות? 1 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? גם 11. משקל: יותר מדיי 12. גובה: 1.67 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה 2. על מה היית רוצה לנגן? סקסופון זה מגניב! 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? פאנק-רוק ודברים דומים 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 3 Doors Down \ Less Than Jake תלוי איזה מין דיכאון זה. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: הרבה 7. אתה אוהב לרקוד? לא 8. תאר איך אתה רוקד? חחחחחחחח 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כה XD 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נמנעת 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? היו אנדרגראונד וסמיילי 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? רק וירטואליים 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 11 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? שהוא לא הנוער של הלילה פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייטית וזה 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? כנראה שלא 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? >< 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? >< 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? במובן הזה? מעולם לא XD 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? ספרות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): סקרים D: 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: נדבר עוד כמה שנים 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? לא יודעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? כנ"ל 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? כנ"ל 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? כנ"ל 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? כה 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? יש מצב 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? דבריפ שקשורים לתעשיית הבשר
שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: אין 2. המסעדה השנואה: אין 3. בשר מעודף: צמחונית. 4. גבינה מעודפת: אין 5. ירק מועדף: גמבה? פפ 6. תבלין מועדף:אין 7. פרי מועדף: תפוז 8. דג מועדף: צמחונית!!! 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אין 10. מאפה מועדף: אין 11. שתיה קרה מועדפת: דיאט נסטי בבקשה 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: בריזר? 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: ממ הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: אפקט הפרפר 2. במאי אהוב: - 3. שחקן/ית אהוב/ה: אשטון קוצ'ר 5. סרט אחרון שראית: לא זוכרת. אולי "ההחלפה" 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: אפקט הפרפר ועוד הרבה 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אולי כל מיני פו הדב ופיטר פן וכאלה 8. סדרה אהובה: או.סי 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?אני לא 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? - 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 0.5 וגם זה לא 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 0 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לכולם? דת ואמונה 1. יש אלוהים? כנראה שלא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין,אין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אף אחד. הכל אותו חרא והכל דופק לאנשים את השכל. 4. האם העולם הבא קיים? לא נראה לי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא מאמינה אבל חתול
6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא ממש "קרה לי",אולי ראיתי 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? יאפ 10. איך נוצר העולם? מפץ גדול וכל אלה 11. איך נוצר המפץ הגדול? אני לא בקטע של פיזיקה :) 12. מי יצר את אלוהים? האדם 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? לא יצא לי לחשוב על זה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? Chevelle - Tug-O-War 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? בנתיים אף אחד,כולם הלכו לישון -.- 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? זה תפוז,והווינאמפ. 4. מה הספקת כבר לעשות היום?לעבוד 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לישון 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא נראה לי כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם 3. עונה אהובה של השנה: סתיו,כשהוא באמת קיים 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: אחרי הגשם!! 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? פה 9. חיה אהובה:כמעט כולן 10. תזכיר לי איך קוראים לך? סהר

אני באמת צריכה לישון עכשיו..../images/Emo131.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? נועה 2. תאריך לידה: 13.9.94 3. מקום מגורים ראשי: חור בעמק יזראעל 4. מקום מגורים משני: אני גרה בשני מקומות?
5. כתובת דוא"ל: אין לי כוח, זה ארוך 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: לא חושבת שיש עוד 7. כמה אחים/אחיות? אח ואחות 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום-ירוק מוזר 10. צבע שיער? חום 11. משקל: אין לי מושג 12. גובה: 1.65 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? למדתי 3 שנים פסנתר מאוד מזמן, והיו לי 4 שיעורי גיטרה עד שהמורה נעלם 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה
3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אם הייתה, זה בטח היה רוק קל כזה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק לכל סוגיו, ופופ מאוד מסויים 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אביב גפן 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: לא יודעת 7. אתה אוהב לרקוד? לא 8. תאר איך אתה רוקד? לא רקדתי מאז חוג בלט בכיתה ג' 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? מה שכולם שומעים, אבל לא בגלל שכולם שומעים, אלא כי אני אוהבת את זה. אני לא אשמע נינט רק כי כולם אוהבים אותה 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אביב גפן, קרן פלס ויוני בלוך (כן, זה היה אמור להיות אחד) השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? לאחרונה.. שנתיים מקסימום 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? אנחנו פחות טובים מאלה של פעם, אבל לא כולם. צאו מתל אביב, בואו למושבים ותראו פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייטית.. נראה לי 2. אמצעי מניעה מועדף: מה אתם רוצים ממני? אני בת 14
3. סקס בדייט הראשון? >< 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אני באמת מעדיפה לא לכתוב את זה במקום שיש בו חשש שאנשים מכירה יקראו 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? >< 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? >< 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? שנציין שוב את הגיל שלי? 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? מה אתם רוצים? אפילו לנשיקה עוד לא הגעתי
9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עוד לא הייתי, אבל ערבית וצילום שליטה^^ 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? הרבה 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? זונה? ואני מניחה שגם מקדונלדס וכאלה שקשורים לתעשיית הבשר.. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: לא בררנית במיוחד
2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: לא נוהגת לאכול גופות, תודה
4. גבינה מעודפת: איכס גבינה 5. ירק מועדף: חסה, כרוב, ברוקולי, פלפל.. 6. תבלין מועדף: מה אתם רוצים? מלח?
7. פרי מועדף: תפוח, ליצ'י, אננס, תמרים.. 8. דג מועדף: >< 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): שוב, לא בררנית
10. מאפה מועדף: מאפים זה טוב
11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: קפה 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: ברוקולי
הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: הארי פוטרים למיניהם, משפחת סימפסון.. נו, זה ארוך, אין לי כוח 2. במאי אהוב: >< 3. שחקן/ית אהוב/ה: דייוויד טננט
5. סרט אחרון שראית: מארלי ואני 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: כל ההארי פוטרים. אולי חוץ מה-3.. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: לא חושבת שיש.. לא רואה הרבה סרטים 8. סדרה אהובה: דוקטור הו, חברים, הפיג'מות 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אני דומה לסלברטי? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? כנ"ל 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? יותר מדי 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? אחד?
14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? איפה יש ספריית וידיאו?XD 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? משפחה, חברים, כל הצוות של אותו סרט.. (מפיקים, תסריטאים, שחקנים, במאים וכו') דת ואמונה 1. יש אלוהים? אולי, לא סגורה על זה 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין לי מושג>< 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? נו, בתכלס רוב הדתות זה אותו רעיון כללי.. 4. האם העולם הבא קיים? או זה, או גלגול נשמות 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כן, ואני לא חושבת שאפשר לנחש. או שאתה יודע או שלא. אני לא. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? כן 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? שמעתי את הטארדיס! באמת! (תראו ד"ר הו ותבינו
) 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? כן! 10. איך נוצר העולם? המפץ הגדול 11. איך נוצר המפץ הגדול? מה אני נראית לכם, חוקרת חלל?
12. מי יצר את אלוהים? אני אמרתי שיש אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? שוב, אני אמרתי שהוא קיים? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? כלום, אנשים בבית שלי ישנים.. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? זה תפוז. ושום דבר 4. מה הספקת כבר לעשות היום? ללכת לביה"ס, ללכת לאורתודנט, לראות האחות הקטנה, לעשות את העבודה בהיסטוריה, לעשות דף עבודה באנגלית.. אני חושבת שחפרתי מספיקXD 5. מה עוד תספיק לעשות היום? ב-00:16? אני מניחה שאני אקרא.. ואשן.. 6. ישנת טוב אתמול? כן 7. תישן טוב הלילה? כן 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? שאני נזכור? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם 3. עונה אהובה של השנה: חורף 4. צבע אהוב: כל הגוונים של כחול 5. ריח אהוב: דלק, דשא רטוב מכוסח 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: לא יודעת.. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להבין במה אני רוצה לעבוד עם מגמות כמו ערבית וצילום.. (צלם ערבי?) 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? נו, מה זה משנה כרגע? 9. חיה אהובה: הרבה 10. תזכיר לי איך קוראים לך? נועה. ליל"ט.

dana136

New member
עונה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?דנה 2. תאריך לידה:18/8 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים 9. צבע עיניים?כחול 10. צבע שיער?בין בלונדיני לשטני 11. משקל:חהחהחה 12. גובה:1.63 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא 2. על מה היית רוצה לנגן?אולי תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?מטאל וכאלה.. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?אממ לא יודעת 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד?יאפ 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?כה 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?שומעת מה בא ליי 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?יאפ.. טבור ואינדסטריאל 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?יאפ לא רציני 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?אני ילדה טובה ירושלים :) 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?חרא פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:סטרייטית 2. אמצעי מניעה מועדף:גלולות 3. סקס בדייט הראשון?אממ לא יודעת כל אחד מה שבא לו 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?1 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)?לא 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם?אף פעם :) 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")?חודשיים וחצי 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?יאפ 16. מה אתה חושב עליו/עליה?כפרעליו :) 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב?איכס כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?אני עדיין פסיכו 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):בייביסיטר? חח אצל אבא 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:עדיין לא התגייסתי ~_~ 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה:לאיודעת 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף:עוף חח 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת:קולה! 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:רקוויאם לחלום 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית:צאק ולארי 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים:רקוויאם לחלום 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:יש הרבה XD 8. סדרה אהובה:או סי! 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?אף אחד 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?שעה-3 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?1-2 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? דת ואמונה 1. יש אלוהים?כן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?חחח עדיף לא לדעת P: 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?0 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?פייסבוקק 4. מה הספקת כבר לעשות היום?לעשות מתנה לאלי :) וללכת לנועם 5. מה עוד תספיק לעשות היום?לראות טלוויזיה D: 6. ישנת טוב אתמול?אממ כה 7. תישן טוב הלילה?נקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?לא יודעת כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגיתתת 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה:קיץ 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:חנפנים 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה:הכל 10. תזכיר לי איך קוראים לך?דנה

עונה ../images/Emo13.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? חנה אנה נ (לא בא לי שם משפחה). 2. תאריך לידה: 4.12. 3. מקום מגורים ראשי: ירושלים. 4. מקום מגורים משני: אין. 5. כתובת דוא"ל: יש שתיים. 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: לא זוכרת... 7. כמה אחים/אחיות? שני אחים גדולים. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם המשפחה. 9. צבע עיניים? כחול-ירוק. 10. צבע שיער? חום. 11. משקל: לא רוצה ><. 12. גובה: 1.57... מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על גיטרה, אבל בלי מורה. 2. על מה היית רוצה לנגן? על גיטרה יותר טוב, על פסנתר. אולי גם תופים יום אחד. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? כרגע אין. בעיקרון רוק לסוגיו. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? בעיקר רוק. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? המ, לא יודעת. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: יש כמה וכמה. 7. אתה אוהב לרקוד? לא. 8. תאר איך אתה רוקד? לא שוס. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא. 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא ממש. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני לא כזה מתייחסת לזה. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יותר מדי מכדי לבחור עכשיו. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? כן. חמישה לובים, הליקס ונזם. בקרוב גם אינדסטריאל! 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? אממ לא. 4. אתה מסטול ברגע זה? לא. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? נופ. 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? תלוי מה ההגדרה. אני מניחה שלפני שנה ככה. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא מעשנת סיגריות, אבל כן נרגילה פעם ב.. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? אמממ, תלוי איפה. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: סטרייטית. 2. אמצעי מניעה מועדף: עוד לא. 3. סקס בדייט הראשון? נה. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: לא חושבת שיש. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? צריכה לחשוב על זה. 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? צריכה לחשוב גם על זה. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? אם זה איתו - מערכת יחסים יציבה, אם זה עם מישהו אחר - משהו יותר סתמי. 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0. 9. הסקס הכי טוב בחייך: טרם. 10. הסקס הכי גרוע בחייך: טרם. 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא. 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? אנערף. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? טרם. 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא. 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? המ, באסה. כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עוד לא. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): בקרוב במעלית הזמן. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: תנו לי ארבע שנים ככה ואז. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? משהו במדעי הרוח. 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? נזרום. 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? שחקנית תיאטרון או מוזיקאית. 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? עורכת לשונית. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? המ, לא יודעת. 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? אולי עריכת דין, לא יודעת. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? משהו שקשור במתמטיקה. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: לא משנה כ"כ. 2. המסעדה השנואה: הממ.. 3. בשר מועדף: לא אוכלת בשר. 4. גבינה מועדפת: אולי מוצרלה. 5. ירק מועדף: לא ממש אכפת לי. 6. תבלין מועדף: אין. 7. פרי מועדף: דובדבן, בננה, תפוז... 8. דג מועדף: סלומון טרי. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי ויפני. 10. מאפה מועדף: לא יודעת. 11. שתיה קרה מועדפת: מים, מיצים למינהם, קולה. 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו, קפה. 13. שתיה חריפה מועדפת: וודקה. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: לבבות דקל
. הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: קשה.. 2. במאי אהוב: >< 3. שחקן/ית אהוב/ה: זה בכלל קשה. 5. סרט אחרון שראית: לא זוכרת. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: המווון סרטים. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: הסרט ההוא עם ג'ים קארי. פעם הייתה לי חברה שתמיד הייתי רואה אצלה את הסרט הזה. 8. סדרה אהובה: אעהעה קשה. 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? שחקנית כן, מפורסמת לא כזה. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אף אחד. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? הרבה אומרים שאני דומה ללוסי דובינצ'יק והרבה אומרים שלאלכסיס בלדל. לדעתי אני לא דומה לאף אחת מהן. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזיה? שעתיים ככה. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצע בחודש? בחודש לא יודעת, בשנה אולי 3-4. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממוצע בחודש? בשנה איזה 3. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לחברים ולכל מי שלמדתי ממנו. דת ואמונה 1. יש אלוהים? נה. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? לא זה ולא זה. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? לא עניין של צודק ולא צודק. 4. האם העולם הבא קיים? לא. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? כל מיני שטויות של יום שישי ה13, אבל בקטנה. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? נה. 10. איך נוצר העולם? אל ת'שאלו אותי. 11. איך נוצר המפץ הגדול? נו מהזה שזה וזה.. 12. מי יצר את אלוהים? אנחנו. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? וואלה, לא יודעת. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? too far gone של SNTR. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? ז"א תפוז. אממ, טאב של ישראבלוג ומסמך של וורד. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? שום דבר מועיל. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? שום דבר מועיל. 6. ישנת טוב אתמול? לא זוכרת. 7. תישן טוב הלילה? אני בספק. 8. האם היום יהיה יום שאתה תזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? אני בעד וחצי. 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם. 3. עונה אהובה של השנה: חורף. 4. צבע אהוב: אין ממש. 5. ריח אהוב: כל מיני. 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: טיפשות (אבל טיפשות מסויימת). 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: המ. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בדירת חדר בעיר עם שותפה. 9. חיה אהובה: כלב או משהו. 10. תזכיר לי איך קוראים לך? חנה.

hilonet14

New member
עונהנהנהנהנה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?הילה 2. תאריך לידה: 23.8.92 3. מקום מגורים ראשי: באר שבע 4. מקום מגורים משני: ירושלים 5. כתובת דוא"ל: :p 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: :p 7. כמה אחים/אחיות? 2 אחיות גדולות 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? חום 11. משקל: 50 12. גובה: 1.58 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? הכל חוץ ממזרחי ודיכאון 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? --- 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: לויודת 7. אתה אוהב לרקוד?מאוד 8. תאר איך אתה רוקד? כללי :p 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן 1. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? שומעת מה שבא לי לשמוע 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? רובי ויליאמס השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?15 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? כלום פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:גברים 2. אמצעי מניעה מועדף: ממ 3. סקס בדייט הראשון? לא! 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו אף אחד 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? שלא יהיה משעמם :) 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? אהבה ואיכפתיות 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? חחחחחחחחחח 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? קינקי? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 15 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן 16. מה אתה חושב עליו/עליה? מאוהבת בו בטירוף 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? חחח לוודעית כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני עדיין בבצפר... פסיכולוגיה 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא)... עכשיו אני עובדת במקדונלס :) 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא.. עוד לא יש לי שנה וחצי 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? פסיכולוגיה 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? פסיכולוגיה 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? זונה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: מסעדות סיניות למיניהן 2. המסעדה השנואה: נאפיס חחחחחחח 3. בשר מעודף: על האש והמבורגרים 4. גבינה מעודפת: בולגרית 5. ירק מועדף: עגבנייה (למרות שזה גםם פרי 6. תבלין מועדף: מלחחחחחחחחחחחחחח 7. פרי מועדף:תפוזייים 8. דג מועדף:דג של אמא שלי 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): עיראקי וסיני 10. מאפה מועדף: בורקסייםםם 11. שתיה קרה מועדפת: מים 12. שתיה חמה מועדפת: מים 13. שתיה חריפה מועדפת: אלכוהווווווול חעחעחע 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: לא יודעת הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: לא יודעת 2. במאי אהוב: לא יודעת 3. שחקן/ית אהוב/ה א יודעת 5. סרט אחרון שראית: איש הקש 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים:טיטאניק 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:טיטאניק 8. סדרה אהובה: בובספוג 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יחודעת 1. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? לא יודעת 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? לא הרבה 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 0 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? 0 דת ואמונה 1. יש אלוהים? אולי 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? לא יודעת 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? צא ייודעת 4. האם העולם הבא קיים? לא יודעת 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא יודעת 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא יודעת 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא יודעת 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא יודעת אבל נראה לי שככן 10. איך נוצר העולם? לא יודעת סתם אני כן יודעת אין לי כוחל הסביר 11. איך נוצר המפץ הגדול? כחל 12. מי יצר את אלוהים? לאא יודעת 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? חחח בטח שיש :} נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? פרפרים של בועז מעודה 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? כלום 4. מה הספקת כבר לעשות היום כלום 5. מה עוד תספיק לעשות היום? כלום 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? לא 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אני :p 3. עונה אהובה של השנה: קייייייץ 4. צבע אהוב:הכל 5. ריח אהוב: וניל 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות , שקרנות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לא יודעת 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בהוואי 9. חיה אהובה: כלב וחתול ודלפין ואריה ופיל 10. תזכיר לי איך קוראים לך? הילה

אילנייש

New member
כמה זמן לא עניתי

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?אילנה 2. תאריך לידה:1.9 3. מקום מגורים ראשי:בית 6. ניקים אחרים באתרים אחרים:אין 7. כמה אחים/אחיות?1 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים 9. צבע עיניים?חום ירוק 10. צבע שיער?חום כהה 12. גובה:1.72 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?עכשיו כבר לא 2. על מה היית רוצה לנגן?גיטרה 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?אין 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה?הרוב הולך 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?אין משהו ספציפי 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה:ענארף 7. אתה אוהב לרקוד?כן 8. תאר איך אתה רוקד?S: 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?מה שאני אוהבת 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?יש מלא השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?באוזניים 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?לא 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?12-13 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?פיזיקה ומחשבים 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):שמיניסטית 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: ^ 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון?לא יודעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? ^ 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?לא היה כזה 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?לא עולה לי כרגע 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?כן 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?never say never שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה:ארומה/נאפיס לשעבר 2. המסעדה השנואה:לא'דעת 3. בשר מעודף:פרגיות 4. גבינה מעודפת:צהובה ? 5. ירק מועדף:עגבניות שרי 6. תבלין מועדף:ענארף 7. פרי מועדף:מנגו 8. דג מועדף:טונה היחיד שאני אוכלת 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו):איטלקי/ישראלי 10. מאפה מועדף:קוראסון 11. שתיה קרה מועדפת:פאנטה 12. שתיה חמה מועדפת:נס 13. שתיה חריפה מועדפת:בד"כ זה מעורבב עם משהו 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:יש כמה 5. סרט אחרון שראית:דמדומים 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים:סיפור סינדרלה,שישי הפוך,טיטאניק ראיתי מלא 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:אין כזה חח 8. סדרה אהובה:בנות גילמור 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?למה לא 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?אין לי מושג 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? ^ 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?too much 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?0 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? ^ 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר?חכו שאני אזכה דת ואמונה 1. יש אלוהים?יש 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק?מה זה מי צודק?S: 4. האם העולם הבא קיים?יכול להיות 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?ככה 6. מלאכים ושדים - קיימים?לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים?לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?אמ לא עולה עכשיו משהו 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?לא יודעת נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?circus 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?2 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?זה לא פתוח>< אבל המסן,האימיול ומילים לשירים באנגלית 4. מה הספקת כבר לעשות היום?לישון בעיקר 5. מה עוד תספיק לעשות היום?אין לי מושג 6. ישנת טוב אתמול?בערך 7. תישן טוב הלילה?נקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה?לא יודעת כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יש לי יחיד 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר?:S 3. עונה אהובה של השנה:לא אכפת לי 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב:בושם 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:צביעות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?רחוק מכן 9. חיה אהובה:אין כזו 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

Beatles Rulz

New member
../images/Emo109.gif למרות שאף אחד לאיראה את זה.

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? לידור חדד 2. תאריך לידה: 16/11/94 3. מקום מגורים ראשי: חולון
4. מקום מגורים משני: חולון אחר
5. כתובת דוא"ל: [email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: LidorH בדרך כלל 7. כמה אחים/אחיות? אין לכם מושג לאן הכנסתם את עצמך
אחד ביולוגי, שניים רק מאבא, אחת רק מאמא, ועוד שלושה מאבא חורג. וכן, אני עוקבת. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם אמאלה ואבא חוריגלה 9. צבע עיניים? חום קקי 10. צבע שיער? שטני קקי. 11. משקל: אלוהים יודע
12. גובה: 165 פחות או יותר מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? קצת על גיטרה ותופים 2. על מה היית רוצה לנגן? אני רוצה להמשיך ללמוד תופים, ובס %$ 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? להקת קאברים לביטלס
4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? אולדייז 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? ביטלסלה
6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: זמרי הזמר המזרחי למיניהם. 7. אתה אוהב לרקוד? לעיתים
8. תאר איך אתה רוקד? אהה.. יש לי סחרחורת אחרי ריקוד. למשל. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כשאין אף אחד במסנג'ר ; ; 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? וודאי
11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? רוב האנשים סביבי שומעים מזרחית. זה לא שאני נמנעת מהליסחף עם הזרם, זרם זה חמוד. אבל אתם מצפים ממני לשמוע מזרחית? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? ג'ון לנון, פול מקרטני, פרדי מרקורי השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? יש באוזניים 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? נולדי מסטולה. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא
6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אף פעם לא הייתי כזו, בחיי
7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא.. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא מעשנת.. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? כפרעליהם. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: מה שבא ליד. לא. סתם. 2. אמצעי מניעה מועדף: קונדום בטעמים. 3. סקס בדייט הראשון? בתשלום בלבד. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אין כזה, אני לא עד כדי כך שפלה. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? שפם %$# 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? שיהיה מאמי באבי. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא יודעת
8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אוף, אני בת 14 9. הסקס הכי טוב בחייך: עם קיפוד 10. הסקס הכי גרוע בחייך: איכס, עם זברה. 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? יש מישהו שעשה את זה פעם?
12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? טוב זה מתחיל להיות מטריד. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם?
14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")?
15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?
לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? איייכס
כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני בחטיבה, מגמת מחוננים 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): עבדתי בחברה של מיקרוסקופים כאלה לאיזה שלושה חודשים השנה... 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? פיסכולוגיה/ אסטרופיזיקה 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? תואר ביטלס %#$ יש דבר כזה $^%# 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? להיות מתדלקת ולהרוויח 17 אלף שקל בחודש. 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? להיות מתדלקת ולהרוויח 17 שקל בחודש. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?אממ... אני ממש טובה באסטרופיזיקה, אבל הייתי טובה בזה גם לפני שעשיתי עשרה קורסים באוניברסיטה, הם חידשו לי ממש קצת |מתנשא 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? פסיכולוגיה/ תקשורת 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנקה
שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: מקס ברנר :O 2. המסעדה השנואה: אה.. לא יודעת 3. בשר מעודף: לא יודעת.. המבורגר?
4. גבינה מעודפת: איכסה
5. ירק מועדף: חסה %#$#$
6. תבלין מועדף: מלח? 7. פרי מועדף: תפוז?
8. דג מועדף: איכס. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): לא איכפת לי. 10. מאפה מועדף: את מי זה מעניין? 11. שתיה קרה מועדפת: קולה, XL 12. שתיה חמה מועדפת: תה עם חלב
13. שתיה חריפה מועדפת: שומדבר, הכל גרוע ולא משפיע בשיט. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: במבה עם מעדן שטאוס 3% שומן
הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: אה... כלמיני קומדיות למיניהן. ברוס הגדול מכולם למשל מעולה . 2. במאי אהוב: טים ברטון 3. שחקן/ית אהוב/ה: ג'ים קארי 5. סרט אחרון שראית:בין הסדינים של צ'אק 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: הארד דייז נייט, הארי פוטר 1 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: ישמצב שאת הארי פוטר 1
8. סדרה אהובה: הישרדות, אני יודעת? XD 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא
10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודעת, לא מכירה סלבריטאים.
11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? מסתבר שלג'וני דפ
12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? שעתיים בערך... 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? לא הלכתי לקולנוע הרבההה זמן 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? הייתי שמחה לעשות זאת, אבל אין לי מנוי לשום ספריית ווידאו מהממת
15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לטבטי
דת ואמונה 1. יש אלוהים? בהחלט
2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? גם וגם
3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? יהודים
4. האם העולם הבא קיים? אהא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כן, ופינגווין. 6. מלאכים ושדים - קיימים? מלאכים כן, לגבי שדים אני לא בטוחה. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? קיימים ערפדים, זה ידוע... אתם יודעים... החיה. רוחות... אולי 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? טוב, כשאמא שלי בדכאון, גם אם היא בעבודה נגיד אני מתחילה לבכות בלי לדעת למה
9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? אולי, אני מקווה שכן. 10. איך נוצר העולם? אלוהים יצר חיידקים שהתפתחו ליצורים קטנים וככה התפתחו בני האדם. 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא בטוחה לגביו. 12. מי יצר את אלוהים? הוא תמיד היה קיים 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? גם וגם נחייה את הרגע? אם אמא מסכימה
1. מה מתנגן עכשיו? כרגע שומדר, אני רואה טלוויזיה תוך כדי. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מתפוז? עוד תפוז, ועוד תפוז, ומשחק ומייל וסמנג'ר וחלון שיחה. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? שיעורים, מלא מלא שיעורים. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? עוד שיעורים. 6. ישנת טוב אתמול? בקושי ישנתי. הלכתי לישון בשלוש וחצי וקמת יבשומנה וחצי. 7. תישן טוב הלילה? אולי. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין

STYU

New member
pow אשכרה כתבתי שטויות../images/Emo54.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? הנסיכה אנג'לינה קונטסה לואיזה פרנצ'סקה בננה פאנה בובסקה השלישית, אבל כולם קוראים לי דוט (אנימאניאקס שליטהההה). 2. תאריך לידה: 21.10 3. מקום מגורים ראשי: מה זה ראשי משני מה אני גרה בשני מקומות לפי סדר עליונות? 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: לא תקבלו 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: STYU274 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? שחור. זה תמיד בא ביחד... 11. משקל: 47 12. גובה: 1.67 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? לא 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? מבולבל 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? לא יודעת. נאדה סרף? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: לא יודעת 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איך אתה רוקד? מוזר 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? שומעת מה שנשמע לי טוב, בכלל לא מעניין אותי מה אחרים שומעים. אני לא נמנעת ולא נוטה לשום דבר. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אין הכי. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? לא 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? שהוא לא כמו הנוער של הלילה (צפוייייי) פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: מעדיפה. 2. אמצעי מניעה מועדף: קונדום. 3. סקס בדייט הראשון? אני בעד סקס במבט ראשון 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אין 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? מההה 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? מההה 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא אכפת לי 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אל תשאל עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין, אלא עם כמה יחסי מין קיימת בני זוג. 9. הסקס הכי טוב בחייך: זה שראיתי אתמול באינטרנט. 10. הסקס הכי גרוע בחייך: זה שלא ראיתי. 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא. ומה, אני עד כדי כך טיפשה שאני לא יכולה לחשוב על מקום ציבורי וחייבת דוגמא? 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? אני לא מגיבה לכל שאלה או משפט שמוכנסת בו המילה "קינקי". חוק ברזל. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? עוד פעם השאלה הזאת... 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? אהה... תמימות משולה לבתולין? אז למה לא אמרתם? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? שהיא כל כך יפה זה בוער (צועק?) בלב שלך 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? וואי אין לי שיר... כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? גרפיקה, ללב היא חודרת 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): עבדתי בתור תלמידת תיכון. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: לא התגייסתי. (יווו יוווו) 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? אני יודעת... 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? מטיס טיסנים מקצועי. 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מטיס טיסנים חובבן. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? כן 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? נגרות עיצובית-דקורטיבית. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? נערת מים שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: מה ההיגיון? מסעדה עושה בדיוק ההיפך, היא מונעת ממך לבשל. אז אני לא עונה. שתהיה חייב לבשל. 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: כרגע צלעות. יאמממיי 4. גבינה מעודפת: צפתית? וואי בא לי מצות מטוגנות פתאום 5. ירק מועדף: זיתים זה ירק? לא. אז מלפפון. וואי בא לי תירס. וואי בא לי סלט טונה עם זיתים ותירס וחסה ומלפפון וביצה קשה. 6. תבלין מועדף: כבר יש לך ארוחה שלמה מה עוד אתה צריך 7. פרי מועדף: בננההה 8. דג מועדף: פיש אנד צ'יפס 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: מאפה! 11. שתיה קרה מועדפת: מים 12. שתיה חמה מועדפת: מים רותחים עם שקיק תה וכפית אחת סוכר 13. שתיה חריפה מועדפת: מים עם סחוג? 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: ג'חנון עם גבינה לבנה. פפפ זה טעים. הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: סרט נוצץ ששמים בשיער 2. במאי אהוב: אני אוהבת את האחד במאי, שזה יום הפועלים וגם ההקרנה של המוסד הסגור, ה-3 במאי, כי ציירו על זה ציור, ואת החמישה במאי, כי זה יפה כזה. 3. שחקן/ית אהוב/ה: אני לא יודעת מה זה מצטערת. 5. סרט אחרון שראית: סנאץ'. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: בחזרה לעתידדדד יס יס מייקל ג'יי פוקס החתיך 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אפשר להגיד שגם בחזרה לעתיד. או או או הנסיכה הקסומה. 8. סדרה אהובה: פאמילי טייז! מייקל ג'יי פוקס עוד יותר חתיך 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא. אני בת. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אני לא עשיתי משאל אני מצטערת. כבר מתקנת את העוול. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? שורף? ממתי שורפים שעות? 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 0 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0. מי הולך לספריית וידאו? ממתי יש וידאו בספריית וידאו בכלל? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לדפוק ששם אותי במועמדות. מלך! דת ואמונה 1. יש אלוהים? כן ולא קוראים לו מססה. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? נקבה כמובן 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? יש להם איזה קטע, והדת שלא תומכת בהתעללות של אף אחד צודקת. משמע, אף דת. 4. האם העולם הבא קיים? לא. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? לא. והייתי חרגול. 6. מלאכים ושדים - קיימים? לא 7. ערפדים ורוחות - קיימים? רוחות יש כל הזמן, בקיץ יש רוח חמה כזאתיעם חול ואבק וזה לא נעים. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? גרמתי לעלה לרחף כמה שניות כשזרקתי אותו מגבוה. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? איזו אמת? 10. איך נוצר העולם? סנטה קלאוס הוציא אותו מהשק כמובן 11. איך נוצר המפץ הגדול? זה... צעצוע שלא הלך לאיזה גמד אחד, בטח הוא היה חדש בתפקיד. 12. מי יצר את אלוהים? סנטה קלאוססס 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? תגובה כימית של סנטה קלאוס עם העוגיות והשירותים. נחייה את הרגע? לא 1. מה מתנגן עכשיו? כלום 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? היידפארק? מי נכנס להיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? ללכת לבית הספר 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לא 6. ישנת טוב אתמול? הכי גרוע שישנתי בחיים שלי, בחיי. 7. תישן טוב הלילה? יותר גרוע מאתמול לא יכול להיות. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא. שום דבר מיוחד לא קרה היום. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצייי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם? 3. עונה אהובה של השנה: אביב 4. צבע אהוב: כחול 5. ריח אהוב: ורוד 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: סגול 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: ירוק 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לבן 9. חיה אהובה: שחור 10. תזכיר לי איך קוראים לך? אדום

עונההההה כנסוווו

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? חח למה לחקור 2. תאריך לידה: 26.11.1991 3. מקום מגורים ראשי: ת"א 4. מקום מגורים משני: חיפה 5. כתובת דוא"ל:אין 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: אין 7. כמה אחים/אחיות? 0 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער?חום 11. משקל:חסוי חח 12. גובה:לאדעת מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לאא 2. על מה היית רוצה לנגן? לאדעת על כלום 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין לי.. אם היה? שירי נשמה 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? שחורה שירי נשמה וכאלה גם דיכאון קצת 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון?חח תלוי 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: מיכל אמדורסקי ובריטני ספירס 7. אתה אוהב לרקוד? כה 8. תאר איך אתה רוקד? יפה 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כה 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא חח 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נמנעת 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? כריסטינה אגילרה סיון השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? איו 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? באוזניים ובאףף 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?כה.. חשיש 4. אתה מסטול ברגע זה?לא חח 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? כה 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 14 ככה 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לאא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?כה... אממ תלוי 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? אנאערף פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: גברים 2. אמצעי מניעה מועדף: לאדעת 3. סקס בדייט הראשון? תלוי 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: אממ סיטואציה? פיפטי סנט 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? זין 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?לאדעת חח 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?1 9. הסקס הכי טוב בחייך:עם חבר שלי 10. הסקס הכי גרוע בחייך:עם חבר שלי 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? אממ לא 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? אישי חחח 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם?הבתולים יעני?חח 16 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")?חחחח חודש 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כה 16. מה אתה חושב עליו/עליה? את כל הדברים הטובים שבעולם 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב?אנאערף חח בסדר כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? - 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): לא עבדתי 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:לא הייתי 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון?לאדעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני?^ 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?\^ 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?^ 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?^ 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?^ 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?מנקה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: אממ כל מיני 2. המסעדה השנואה:כל מיני 3. בשר מעודף: עוףףף 4. גבינה מעודפת: צהובה 5. ירק מועדף: כל מייני 6. תבלין מועדף:כל מיני רק לא חריף 7. פרי מועדף: לא אוהבת 8. דג מועדף:^ 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): תלוי 10. מאפה מועדף:כל מיני 11. שתיה קרה מועדפת:קולה 12. שתיה חמה מועדפת: אממממ שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: וודקה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: חחח ביסלי עם שמנת הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב:הרבהה 2. במאי אהוב:לאדעת 3. שחקן/ית אהוב/ה: הרבה 5. סרט אחרון שראית: הצעקה 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: הפסנתרן 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים:לאדעת חח 8. סדרה אהובה:דם אמיתי 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא ממש 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?לאדעת 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? נינט 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? הרבה 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? בחודש לא רואה 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? לא הולכת לשם חחח 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר?להרבה אנשים דת ואמונה 1. יש אלוהים? בטח 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? זכר 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? יהודים 4. האם העולם הבא קיים? נראלי שכה 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כה.. בשואה 6. מלאכים ושדים - קיימים? לאדעת 7. ערפדים ורוחות - קיימים? נראלי שכה חח 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא ממש 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? חחחחח אינלי מושכ אבל הייתי שמחה לדעת 10. איך נוצר העולם? מהקב"ה 11. איך נוצר המפץ הגדול?האא? 12. מי יצר את אלוהים?=[\ 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?יש נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? GROWN AND SEXY של קמיליונר 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק?חחחח כלום 4. מה הספקת כבר לעשות היום? שומדבר מיוחד 5. מה עוד תספיק לעשות היום? כלום ללכת לישון 6. ישנת טוב אתמול? אממ לא ממש 7. תישן טוב הלילה? מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא חחחחח כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? גם וגם 3. עונה אהובה של השנה: חורף וסתיו 4. צבע אהוב: כל מיני 5. ריח אהוב: של מדורה ושל בשמים ושל לולי 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר כל דבר: צביעות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:אישי 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בדירה שלח 9. חיה אהובה: כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך?זרובבלה

Frankly

New member
כ

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? 2. תאריך לידה: 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? אין 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? חום 11. משקל: 12. גובה: 1.70 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן? כלום 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? הכל 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? סמיתס 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: לא יודעת 7. אתה אוהב לרקוד? כה 8. תאר איך אתה רוקד? מעפן 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? קצת 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? נמנעת מלהסחף 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? טורי איימוס השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? ג'וינט 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? שנתיים ככה 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? כן.. רבע קופסא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? בזבל כמוני פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: דו 2. אמצעי מניעה מועדף: אין 3. סקס בדייט הראשון? תלוי 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: יש יותר מדי 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? גוף שרירי.. ומן הסתם זין 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? שאני אוהב אותו 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה 8. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אני קטינה עוד לא 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 11. ירדת לבן/בת זוגך במקום ציבורי אי פעם (כמו למשל אוטובוס)? לא 12. מה הדבר הכי קינקי שעשיתם לבד (נו, נראה איזה חולי נפש אתם)? 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 14. מה התקופה הכי ארוכה שלא קיימתם יחסי מין (אחרי איבוד ה"תמימות")? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא 16. מה אתה חושב עליו/עליה? 17. כשאתה מסתכל על עצמך ערום במראה, מה אתה חושב? יהיה בסדר כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? כלום 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: מוזס 2. המסעדה השנואה:ספגטים 3. בשר מעודף:סטייק 4. גבינה מעודפת: צהובה? 5. ירק מועדף: עגבנייה 6. תבלין מועדף:לאדעת 7. פרי מועדף: תות? בננה? 8. דג מועדף: מה שטעים 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): סיני אולי 10. מאפה מועדף: בורקס תפו"א 11. שתיה קרה מועדפת: מים 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: וודקה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אני מאוד בנאלית הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: קרוב יותר, היומן 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: איילת זורר 5. סרט אחרון שראית: לא זוכרת 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: אישה יפה 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: אישה יפה 8. סדרה אהובה: סקס והעיר 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? כה 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? אנג'לינה 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אנג'לינה 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 3 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? אחד 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 0 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לסבתא דת ואמונה 1. יש אלוהים? כה 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? מאכפת לי 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אלוהים 4. האם העולם הבא קיים? אולי 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? זין 6. מלאכים ושדים - קיימים? אולי 7. ערפדים ורוחות - קיימים? אולי 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? לא יודעת 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא 10. איך נוצר העולם? אלוהים 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא נוצר 12. מי יצר את אלוהים? אלוהים 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נשמה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? רוקפור - קטיפה שחורה 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? NONE 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? בלוג 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לעשן 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לישון 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? אמן 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? נפתחת 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שקספייר 3. עונה אהובה של השנה: סתיו 4. צבע אהוב: ורוד 5. ריח אהוב: הריח בטוונטי פור סבן 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: זונות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות מאושרת 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? L.A 9. חיה אהובה: כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך? מרגלית צנעני

למעלה