להחרים את קולנוע דיזנגוף

Shimrit A

New member
להחרים את קולנוע דיזנגוף../images/Emo31.gif

היום הייתי עם בתי התינוקת בת שנה ושבע בדיזנגוף סנטר בתל אביב ורציתי להיכנס לסרט בשתיים בצהרים בקולנוע דיזנגוף. בחרתי במיוחד בשעה זו כי זו השעה שבתי ישנה, כך שאוכל לראות את הסרט בלי הפרעה בעוד היא ישנה עליי. כשהגעתי לקופה אמרו שאם אני רוצה להיכנס איתה, עלי לקנות גם לה כרטיס. הסברתי שהיא לא מתכוונת לראות את הסרט אלא היא תישן עליי, ואם היא תפריע – אני מייד אצא. הקופאית ענתה לי חד וחלק שהם לא רוצים ילדים בבית הקולנוע וזו דרכם להרתיע הורים מלהיכנס. ובכן הצליח להם. לא נכנסתי ואני גם לא מתכוונת להיכנס יותר לבית הקולנוע הזה גם בלי בתי – לא כל עוד הוא נשאר באותה בעלות ומחזיק באותה מדיניות. בשנה האחרונה הייתי עם בתי כבר בשני סרטים (אחד מהם בקולנוע דיזנגוף, לפני ששונתה המדיניות!). בשניהם היא נרדמה תוך דקות ספורות, ישנה בשלווה והתעוררה רק כשקמנו לצאת בתום כותרות הסיום. הייתי גם בסרטים בהם היו תינוקות אחרים בקהל ולא נרשמה כל הפרעה מצדם. לעומת זאת, לא היה סרט שהייתי בו בשנים האחרונות שלא צלצלו בו מספר טלפונים סלולאריים ותמיד גם היה מישהו שענה לטלפון וניהל שיחה קולנית במהלך הסרט... אבל אני לא רואה את קולנוע דיזנגוף דורש מכל מי שברשותו סלולארי לקנות כרטיס קולנוע נוסף למכשיר!!! בתי העסק ברחוב דיזנגוף בוכים שאין להם לקוחות, שהמצב הכלכלי והבטחוני הקשים משאירים אנשים בבית. כנראה שבעלי קולנוע דיזנגוף הם יוצאי דופן ויש להם יותר לקוחות משהם יכולים לשרת וזה מסביר את המדיניות שלהם. על בתי העסק דוגמת קולנוע דיזנגוף ללמוד שאם הם לא מכבדים את לקוחותיהם אין להם זכות קיום. להחרים את קולנוע דיזנגוף לאלתר!!!

למעלה