להלן דרישותיי מהחיים אנא עזרו לי להגשימם.

swirrrly

New member
להלן דרישותיי מהחיים אנא עזרו לי להגשימם.

פורום אוף טופיק היקר שלום רב, להלן דרישותיי מהחיים אנא עזרו לי להגשימם. - חדר יפה. - בגדים יפים. - מחשב וסביבת מחשב אולטימטיבית. - אתרי אינטרנט מעשירים ומבדרים. - רוטינת יום אולטימטיבית בה היני מצחצחת שיניים ושוטפת פנים :) - ספרים/קומיקסים/מגזינים והשד יודע מה עוד שיהיה לי נעים וכיף לקרוא ושגם יעשו אותי חכמה ומגניבה יותר. - והכי הכי חשוב: להיות יותר כנה עם עצמי כך שאפסיק *לאונן* על האינטרנט ואתחיל לעשות דברים שעושים *אותי* יותר אולטימטיבית - אה וגם להפסיק שיהיה לי אכפת מה אנשים אחרים חושבים ולהפסיק להיות שתלטנית ושחצנית ושאר תכונות מזן ה"אגואיזם" ולהפסיק להשוות את עצמי ובלי קשר אני חייבת לשתף אתכם במשבר רגשי אדיר מימדים שתקף אותי כרגע )= קראתי הודעות של איזה ילד שהיה איתי ביסודי וזה מזעזע את עולמי שהוא מטומטם מעל ומעבר. האם אני מטומטמת כמוהו? אממ... כן|= עזרו לי להגשים את המטרות על ידי כך שתספקו לי: המלצות, קישורים, תמונות, כסף חינם, יום בספא מפנק, תוכנית מייקאובר, מתנות חח, וסתם תוכניות יעילות ואפקטיביות. ובכלל, אם נדמה לכם שיש עוד מטרות שעליי להציב לעצמי אשמח לשמוע. למען הגיוון אפרסם הודעה זאת גם בפורומים שכלל וכלל אינם קשורים לי, לעצמי, לערכיי, או להעדפותיי, ושרוב הסיכויים שאממ ימחקו/יחסמו אותי מהם.

למעלה