להסתיר מפני הדפסה...

צבתות

New member
להסתיר מפני הדפסה...

בניתי טבלה, ומתחתיה כל מיני דברים. אני רוצה שהמחשב ידפיס רק את הטבלה. אז אם זה חד פעמי אני קובע איזור הדפסה. אבל איזור זה משתנה כל פעם. אז הקלטתי מאקרו כדי לראות מה הפונקציה שקובעת את איזור ההדפסה, וקיבלתי דבר כזה: Range("$A$1:$P$7).select ActiveSheet.PageSetup.PrintArea = Range("$A$1:$P$7") אז הלכתי והכנסתי בשורה השניה, במקום את המחרוזת של התאים, את הקוד שלי: ActiveSheet.PageSetup.PrintArea = Range(Cells(1, 1), Cells(empty_row - 1, 16)) וזה לא עבד. יש למישהו רעיון?

צבתות

New member
או לחילופין:

השאלה הייתה כמובן באקסל... אם אי אפשר לפתור את הבעיה עם ההדפסה, אולי אפשר יהיה להפוך את כל הקישקוש מתחת לטבלה ככה שהוא לא יודפס, רוב הדברים למטה הם כפתורים. אבל יש תא אחד שמשמש להכנסת מספר. עכשיו, אם אפשר יהיה להפוך אותו לסוג טופס גם, אז לא תהיה שום בעיה. התא הזה משמש עובד המשתמש להכניס איזו שורה הוא רוצה למחוק, לפי מספר סידורי (לא מספר השורה, למרות שזה לא משנה כ"כ). בכל אופן, הרשימה הזו היא דינמית. אז או שיש אפשרות ליצור רשימה מסוג טופס דינמית, ואם כן, אז איך? או שאפשר ליצור רשימה, שלא רק מקבלת נתונים משדה מסויים, אלא גם אפשר להקליד בה נתונים. ואז זה יפתור את הבעיה. מישהו יודע איך עושים אחד מהדברים הללו?

למעלה