להעיף את חנה לסלאו - ומהר

Princess Lotta

New member
להעיף את חנה לסלאו - ומהר../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

לא ייתכן שהיא תגיד לבחורה צעירה בשידור חי "את פותחת רגליים יותר מדי...את רגילה לזה..את עושה את זה הרבה, הצטלמת לפלייבוי, לא?"
תגידו לי מה נסגר עם האישה ההזויה הזו שאח"כ מתרצת את זה באצטלה של הומור "הקומיקאית שבי התפרצה החוצה"...איפה הקומדיה פה? מה אמור היה להצחיק? זה לא רק סקסיסתי, זה דוחה וזה מביש וצריכים להעיף אותה על טיל. מטומטמת כזו. בלי כל קשר לזה היא לא מבינה בריקודים, היא מזילה ריר ללא שליטה על כל רקדן גברי ושופכת קומפלימנטים שלא קשורים בשיט לעניין הריקוד - והיא נבזית ונוקשה רק לצמד הנשי. שם היא פתאום נזכרת לתת ביקורת, כי אין כוסון בשקל שעושה לה גלי חום. להעיף אותה ומהר. היא נותנת את הציון 7 אוטומטית מהתכנית הראשונה כמעט לכל הרקדנים - חוץ מהבנות שהיא נותנת להן 6 מהסיבה המצויינת לעיל. היא לא מצחיקה, ולשים אותה כשופטת זו בדיחה עצובה.

וזה עוד עם תוספת

של איומים מצד טל ברקוביץ לפרוש מהתוכנית. האם לדעתכם היא אכן תפרוש או שינה לסלאו תקדים ותתנצל?!

רונה 2346

New member
מעניין יהיה לראות -

ברוקדים עם כוכבים הקודמים - חלק מהשופטים גם לקחו חלק ו/או רקדו בעצמם - מעניין יהיה לראות אם גם הפעם ישלבו את השופטים ביחד או כל אחד לחוד או בזוגות - במהלך ו/או בסוף התוכנית. שאלות:- אתם רואים את חנה רוקדת עם אחד השופטים ו/או עם שניהם? אתם רואים את שני השופטים רוקדים ביחד? אולי ירקוד אחד מהשופטים סולו? חנה בסולו? אולי הפרק הבא נועד לריקוד סולו כהכנה לבאות?

עצם הליהוק של חנה היה טעות מלכתחילה. ../images/Emo4.gif

מיקומה מציב את התחרות ברמה פחות מקצועית . שני השופטים אלי וקלוד הם אנשי מקצוע, אנשי אקדמיה. ואילו חנה הפכה להיות כוכבת בערוץ 24 וציפו ממנה שתביא עמה רייטינג של צופי הערוץ ההוא. אין לי ספק.
חנה היא קומיקאית ויש לה את הכישרון שלה. אלא שאין זה מקומה ב"רוקדים עם כוכבים" (גם לפני פליטת הפה) אגב למה אין 4 שופטים?
והאמת שמי שהתחיל עם אמירת "פתיחת הרגליים" היה אלי - וכבר אז נשארתי פעורת פה על האמירה כי גם אם היא הייתה הערה מקצועית נכונה (והיא הייתה נכונה) ראוי היה להעיר אותה במילים אחרות, כי מה שקרה הוא שאלי "הרים להנחתה" וחנה זו "שהנחיתה " לא כך?

liat1953

New member
../images/Emo67.gifלא יאה ולא נאה לאחת כזו לשפוט../images/Emo70.gif

לדעתי אסור לתת לה במה כמו לרקוד עם כוכבים מאחר והיא ידועה כאחת שיש לה יציאות שלא במקום... היא שחקנית טובה אך לא כאן בלרקוד עם כוכבים מקומה וקרה כבר שיצאתי באמצע הופעה שלה בגלל בוטות.

Jen74

New member
ואני הייתי אומרת

היא גרועה... פעם אולי הייתה משהו-משהו אבל יש אנשים שלא שמים לב מתי הם נהיים לא רלוונטיים ולא מעניינים.

Jen74

New member
אם אני זוכרת נכון ואני מקווה שאני לא משמיצה

חנה לסלאו לא שיה תמימה ובזמנה הייתה פגזית שסובבה לא מעט ראשי בחורים ואם אני זוכרת נכון, גם היא הקפידה לפתוח רגליים במקומות הנכונים כדי להגיע לאן שהגיע. זה לא שהיא הייתה סופר מוכשרת מההתחלה. נכון שהיא הצליחה להצחיק קהל פה ושם אבל אני מניחה שבתחילת הדרך אף אחד לא פתח לה את הדלת לחדר עם הכוכב בשביל לאפר אותה לפני עלייה לבמה אלא יותר בשביל לראות מה יש לה מתחת לחצאית... אגב, אני בטוחה שזאת לא הדבר המרושע ביותר שטל שמעה או תשמע אי פעם במקצוע שהיא בחרה לעצמה. ואגב נוסף, ייתכן וחנה לסלאו יודעת על מה היא מדברת, מניסיון (ראו פסקה אחת למעלה) אבל זה עדיין לא נותן לה את הזכות להגיד דברים כאלה בתוכנית פופולארית (זה נכון? אין לי מושג, לא עוקבת אחרי התוכנית) מול קהל שביניהם גם חברים ומשפחה של המתמודדת ומול קהל צופים של אלפים בבתים.

Princess Lotta

New member
לא! יש הבדל בין דוגמנות (ואפילו בבגד ים)

לבין פתיחת רגליים. ולא הייתתה ללסלאו שום זכות לומר את זה

celeb888

New member
דוגמנות?

מעניין כמה ממכם היו רוצים שהנשים שלהם יצטלמו עירומות או הבנות שלכם? לא נראה לי שהייתם רוצים שהם ידגמנו בעירום בישלה את הדייסה שתאכל אולי בכל זאת היציאה לא הייתה במקומה אך טל ברקוביץ לא ממש מלאך

kot pies

New member
מה שאסור לכל אחד אחר

מותר ללסלאו. היא בדרנית, ולכן לא יכלה לנצור את לשונה. בינתיים כולם נהנים מכל הסיפור.

השורד

New member
דוגמנות? יש הבדל בין פלייבוי לדוגמנות

ממליץ לך לצפות בסרט של טל בפלייבוי. ואז תראי שלסלאו צדקה, literally speaking. די להיתממות, היו העלבות יותר גרועות באח הגדול. הבחורה הצטלמה לפלייבוי ואז הלכה לתכנית ריאליטי. אז כן, יש סיכוי לא רע שהעניין יצוף בצורה כזו או אחרת. סתם עשו מזה עניין גדול.

lirannn

New member
בואו נעשה חשבון...

מה יש לנו בתוכנית? 1)אורחת שהצטלמה לפליבוי ושמצטלמת לקלטות פורנו לוהטות מובאת מחו"ל כאורחת כבוד. 2)משתתפת סוררת שמצטלמת לפלייבוי בערום חלקי . 3)שופטת שזורקת בדיחות על פתיחת רגליים ? אם תשאלו אותי מה יוצא דופן בין השלוש? אני כבר לא יודע... מה שבטוח להעיף את חנה מהתוכנית תהיה צביעות מוחלטת. לא ברור לי מה הקווים האדומים בתוכנית הזו ואם כן הם מאוד מטושטשים.

מתכNET

New member
זה סימפטום של התקינות הפוליטית שפושה

בחברה להגיג "רצח על רקע חילול כבוד המשפחה" אסור,אבל לרצוח על רקע חילול כבוד המשפחה מותר את צודקת ב 100% מי שהביא דוגמנית פלייבוי שלא יתפלא שככה מתייחסים אליה צר לי על טל,על הבחירה שלה בקריירה ועל השימוש בה להביא רייטיניג.

KmoRakefet

New member
ואלה אתה צודק והייתי מתה ../images/Emo70.gif לראות אותה מעיזה

לומר אותו הדבר לאנדרסון או איך שקוראים לה שעשתה / אותו הדבר בחום או יותר. אבל שם היא שתקה למה ? כי שם היא מבינה איפה עובר הגבול וכאן היא חושב שהיא מעליה. מה הקטע שלך עם "התקנות הפוליטית" הרבה שחקניות עברו בכל מיני מקומות. אתה בטח ממש אהבת את הקטע המקביל ב"אישה יפה" לבטל חשבת שהיה "מגיע לה".

מתכNET

New member
אני נעלבתי בשביל ג'וליה רוברטס

את מתכוונת לקטע שהעו"ד מעליב אותה נכון? את ממש לא הבנת אותי,אני נגד הפגיעה בטל אבל אני גם נגד תקינות פוליטית שהיום היא חזות הכל, הייתה פליטת פה,צריך להתנצל ולהמשיך הלאה.

למעלה