להעיף את חנה לסלאו - ומהר

זה רק מוסיף רייטינג לתוכנית

ובשביל זה הביאו את חנה. בשביל זה הביאו את פמלה אנדרסון (האדם שקיבל הכי הרבה שערי פליבוי בתבל). גם טל ברקוביץ' תרויח מזה אמפטיה וסמסים.

Princess Lotta

New member
גם למניעי רייטינג צריך לשים גבולות

זו הוצאת דיבה ולשון הרע. גם אם לסלאו הייתה מרביצה לה זה היה מביא רייטינג , אז? עובדה שאחד הבכירים שם איים לפטר אותה. שתשים גבולות לפה שלה. זה אפילו לא היה מצחיק, אלא פשוט מבזה.

זו הדוגמא למדרון החלקלק

התרפסו כל התוכנית סביב האושיה "המכובדת" פמלה אנדרסון (שאני לא צריך לפרט ממה נובע פרסומה). הביאו את חנה לסלאו לא על תקן שופט מקצועי כי אם מישהי שתוסיף פלפל וענין הביאו את טל ברקוביץ' עוד wonabe שבאמת לא שמעתי עליה עד לתוכנית רוקדים עם כוכבים. זה מה שיצא.

celeb888

New member
בעיה של הטל הזו שהצטלמה לפלייבוי

שתבוא בטענות רק לעצמה יש הומור חמור יותר במדינה הזו ובטח מי שכתב את ההודעה הזו מקורב לגברת טל ברקוביץ מי הכיר אותה קודם שתגיד תודה והנה התמונות שלה שמצאתי שהצטלמה לפלייבוי תהנו טל ברקוביץ

מתכNET

New member
גם זונה ראויה לכבוד!

להבדיל אלף אלפי הבדלות,לדוגמא העובדה שאישה בחרה להיות זונה(לא מדובר על טל שיהיה ברור!!) אינה מאפשרת לאנוס אותה מתי שרוצים לטל הזכות לבחור מתי לשמור על כבודה ומתי לא אני בטוח שהיא לא באה לתוכנית על מנת שיפגעו בכבודה. אני במקום טל הייתי עונה ל חנה באותה צורה :"שמעתי שגם את יודעת לפתוח רגליים...."

celeb888

New member
אתם משווים בכלל את חנה לסלאו לתזכירו לי מי..

חנה לסלאו היא נכס תרבותי בארץ הזאת ובגלל אחת כזאת לא צריך להעיף אותה אף אחד לא אמר שהיא זונה ולהצטלם בעירום יש שיקראו לכך אומנות ואני חולק על כך להצטלם לפלייבוי זה לא לבחור מתי שלמור על הכבוד כי תמונות אלו חשופות לציבור לעשות בהן כרצונו בכל זמן נתון ללא צורך של "טל" לבקש אישור להסתכל עליה עירומה

מתכNET

New member
נכון אבל מבחינתה של טל תמונות עירום אינן

פוגעות בכבודה,זה ההבדל.

KmoRakefet

New member
אם כבר היא היתה צריכה לומר " שמעתי שאני לא

היחידה כאן...." ואז כולם היו עוסקים בניחושים התכוונה או לא. לו היתה עונה כפי שהצעת היא היתה עפה על המקום כי חנה לסלאו "נכס תרבותי" אעלק. פחחחחחח

KmoRakefet

New member
להעיף. ע"מ שהאנשים ידעו לשמור על הפה.

סילוק או שיחוק ביד הלשון.

מתכNET

New member
אה..התקינות הפוליטית יותר חשובה?

להעיף אותה זו צביעות מה שצריך זה לעשות מערכון עם טל וחנה לצחוק על זה ולסגור את העניין.

KmoRakefet

New member
מה עניין תקינות פוליטית לכאן ? יש לה פה שמדבר

בזמן שהמוח חושב והמוח מלוכלך. אם זה היה גבר מזמן היה צריך לתבוע על הטרדה מינית או להמציא איזה חוק שאוסר עליו לדבר ככה. ריבונו של עולם איפה הנימוסים ? הטקט ? דרך ארץ ? הדוגמא לדור הצעיר שיחשוב שמותר לומר כל מה שחושבים. ומה על צעירנו שירצחו כשמישהו ירשה לעצה לדבר ככה. תחשוב האם היית רוצה שידברו ככה לביתך הקטנה אז נחזור לדון בזה.

מתכNET

New member
כי ברגע שמדברים על חנה אי אפשר להתעלם

מכך שטל היא למעשה חשפנית פלייבוי כאמור לא שיש לי בעיה עם מה שטל עושה,אבל זו קצת צביעות להתייחס רק למילים ולא למעשים את לא חושבת?!?!

KmoRakefet

New member
לא אני לא חושבת. אני חושבת עדיין,

שהערה של חנה היתה לא במקום. בחייך בארה"ב היו מפטרים אותה על המקום. יש גבול. מי ימנע ממנה להמשיך ולפגוע ככה באנשים ? ומה זה קשור בכלל מה טל הזאת שאין לי מושג בכלל מי היא עושה. היא באה לכאן לרקוד. לאנשים יש פה גדול. אבל עזוב. אני אחת שיכולה "להרוג" מישהו רק בגלל שהוא שאל את הבת שלי "מה את ביישנית" ולי בא לומר לו/לה "מה אתה מפגר ? אתה לא מכיר אותה על סמך מה אתה קובע האם היא ביישנית או לא ? ובכלל שמור את הדעות שלך לעצמך....אבל זה נושא אחר. חנה יקירתנו היא חצופה וזה לא דבר חדש. יש לה פה גדול אחרת לא היתה יכולה להיות מה שהיא. אבל ההתנצלות שלא לפחות צריכה להיות באופן פומבי לפחות
כמו שנעשתה הערתה ולא כמו שעושים טעות בכתבה בעיתון ואח"כ מתנצלים בפיסקה קטנה קטנטונת בעמוד צדדי. רק כך אוכל לומר שטוב נו, שתשאר אחרת אין לה מקום בטלויזיה.

צריך להעיף אותה מהמסך בלי קשר.

האישה הזו לא שולטת על מה שיוצא לה מהפה, מיצתה את עצמה מזמן, היא לא מצחיקה..סוג של יצפאן רק בגרסא נשית ופחות מצחיקה.

לא יפה הערה מיותרת, לא מכבדת את המעמד

אני מאמין שחנה תתנצל, יש לה ביקורת בונה וחיובית והבנה בריקוד

פ נ ט i ם

New member
להעיף ויפה שעה אחת קודם!

התוכנית לא יכלה למצוא אישה אחת בישראל שמבינה מספיק בריקוד ושתתן התייחסות רצינית לריקודים ובמקום זה בחרו את חנה לסלאו שכבר הפכה להיות, בעיניי לפחות, דוחה עם כל ההערות שלה וההתנהגות שלה.

למעלה