להעיר מול הילדים

להעיר מול הילדים

היי. אני כותבת בפורום כבר כמה זמן, אבל מעולם לא הצגתי את עצמי... אז ככה, קוראים לי יפעת, אמא לנועה המקסימה ולעוד אחד בדרך... יש לי שאלה ואני אשמח לשמוע דעות של אנשים. לפעמים אני רואה את בעלי מדבר אל הילדה בטון מתחנן כזה.... לדוגמא, כשהיא רוצה לאכול והאוכל לא מוכן, אז הוא מתחיל "נועה, עוד מעט האוכל יהיה מוכן" אבל הוא אורמ את זה בטון כזה כאילו שהוא עומד לבכות... אני רוצה להעיר לו, אבל אני לא כל כך יודעת איך... אני לא רוצה לשנות אותו. הוא אבא מקסים, אני פשוט חושבת שזה פותח דלת בשבילה לנסות אותו בעתיד... יכול להיות שאני סתם פרנואידית???

schlomitsmile

Member
מנהל
האם זה מול הילדים או בכלל לא? כולנו יכולים להרוויח משיקוף שמישהו אוהב ומכבד עושה לנו. לכולנו יש דפוסים שהיה רצוי שנשנה/נמתן/נעדכן. מה דעתך, לומר לו, לא בנוכחות הילדה, שנראה לך שלפעמים טון הדיבור שלו משדר חולשה, וזה עלול להביא להשלכות לא רצויות? אולי גם לו יהיו שיקופים מעניינים עבורך? ../images/Emo13.gif

היי יפעת.

קודם כל תודה על השיתוף
להאיר כן, אבל לא מול הילדה. בנוסף, לבדוק האם הוא שומע את עצמו כמו שאת שומעת אותו. אולי גם לך, בנימה שאת חושבת שהוא אומר את הדברים יש תפקיד (כלומר, תבדקי גם את עצמך אל מול הטון הזה). דבר נוסף, היא תנסה אותו (וגם אותך) בעתיד אם ובלי קשר לאיך שהוא מדבר/ מתנהג. זה השיעור שלו מולה. אם זה מפריע לך, זה צריך להפריע לך מההיום ולא מהעתיד. ואחרון חביב, אל תשכחי שילדים לומדים להתמודד עם כל אדם באופן שונה, כך שבכל מקרה היא תתנהג עם בעלך אחרת מאשר איתך. ו"בגדול" אני מאמינה (מהנסיון האישי שלי), שעד שהאדם לא רואה את השיעור ורוצה ללמוד אותו קצת קשה ללמד אותו. אולי יש כאן שיעור דווקא בשבילך (שכן לך זה מפריע) יותר מאשר לו? נשמח לקבל עידכונים. בהצלחה. יעל

תודה

תודה רבה על התגובות, הארתם את עיני, אני בהחלט אדבר איתו על זה, לבד, לראות מה הוא חושב על זה.

למעלה