להקות מחו''ל שראיתם בהופעה בארץ?

AbraCadaver

New member
להקות מחו''ל שראיתם בהופעה בארץ?

תרשמו כאן את הלהקות שראיתם אותן בהופעה בארץ, כאלה שחבל שפספסתם וכמובן משנות השמונים ומהתשעים! :) אני ראיתי את: Grave Digger Napalm Death Rotting Christ Swans Buzzcocks וזהו, אני חושב. מה שחבל שפספסתי זה The Sisters Of Mercy ששמעתי שהופיעו כאן לפני שנתיים. ממש חבל כי הם אחת מהלהות האהובות עליי. חבל לי גם שפספסתי את דיו ואת Porcupine Tree ו סוייד.

alonys

New member
ראיתי את UB40 בהופעה בבנייני האומה בי-ם

לקח להם המון זמן עד שהם עלו על הבמה אבל אז - וואו - פשוט אחלה הופעה. זה היה ב88' אם זכור לי נכון. וב-94' - ראיתי את סטינג בבריכת הסולטן. חבל לי לאללה שפיספסתי את סוויד והיו עוד לא מעט הופעות שלא יכולתי לממן עבורן כרטיס פלוס שהייה בתל אביב. אני חייבת להודות שיש לי פחד מהתקהלויות המוניות. הגג שאני מסוגלת לו היה במופעי אמנים בימי סטודנט. בהופעה של סטינג למשל נשארנו ממש רחוקים מהבמה גם כי הגענו מאוחר אבל גם מחשש שנדרס חלילה. והייתי מהמתאבלים על הביטול של ההופעה של דפש מוד לפני אי אלו שנים. כי עבור ההופעה הזאת הייתי מוכנה לכל הוצאה. יש לי לא פעם תחושת כעס רצינית על מחירי הכרטיסים בארץ. בעלי קנה לי ליום ההולדת לפני כמה שנים כרטיסים להופעה של בוב דילן כשהוא עשה סיבוב הופעות באירופה. הכרטיסים לשנינו עלו 126 אירו. האם באמת עלויות ההפקה בישראל כאלה גבוהות שנחוץ לגבות מאנשים סכומי עתק פר כרטיס?

השורד

New member
אז למה לא הלכת להופעה שכן התקיימה שנה אח"כ?

אל תדאגי, לא הפסדת כלום. לא באשמת דפש (הרבה נכתב על הנושא)

Modium

New member
אני לא הולך הרבה להופעות אבל הופעה שבדיעבד

אני מצטער שפספסתי היא הכפולה של בלונדי והסטרנגלרז. אתם חושבים שיש קהל להביא את המופע של Level 42 + Go West?

למעלה