להקת "מג`נטיק" בטלוויזיה, 17.2.05

להקת "מג`נטיק" בטלוויזיה, 17.2.05

אנו גאים לבשר לכולם כי להקת מג`נטיק, להקת הרוק הגדולה מחיפה, שהצטרפה למשפחת "מועדון הרוק הישראלי" בקיץ האחרון, תופיע בתוכנית טלוויזיה לרגל האירוע המדובר "ערב השקת הספר רוק מתקדם + מופע פינק פלויד". ביום חמישי הקרוב, 17.2.02, בתוכנית הבוקר של אברי גלעד בערוץ 10, בשעה 8.45 לערך, שלושה מחברי הלהקה, בועז פלג, דורין מנדלבאום ואורי כתבן, יקיימו ראיון קצר על הלהקה ועל המופע ב"צוותא", ולאחריו יבצעו בשידור חי מחרוזת של "פינק פלויד" ב"אנפלאגד", הכוללת את "חזירים מעופפים"+"MOTHER"+ "הלוואי והיית כאן". זאת הפעם הראשונה בתולדות הטלוויזיה הישראלית המסחרית שלהקת רוק בלתי מוכרת לציבור הרחב, מהמחתרת של הרוק המתקדם, מופיעה בטלוויזיה ב"פריים טיים" ומבצעת "פינק פלויד" בשידור חי. רק "מועדון הרוק הישראלי" מסוגל לארגן אירוע כזה, ותזכרו את זה. (אופס, סליחה, גם לפני איזה 30 שנה עשינו את זה עם להקת "אטמוספירה"). אז תכינו את מכשירי הווידאו ואת הקלטת ותשמרו למזכרת.

melancholy man

New member
כל הכבוד ובהצלחה

כמי שלפני 30 הסתובב לא עלינו בחיתול כנראה וראה "הצריף של תמרי" או משהו כזה ועל אטמוספירה שמע מסיפורים ומהקלטות אקראיות, הייתי מאוד שמח, אם תאות להיות קצת נוסטלגי ולספר לנו על הסצנה הפסיכלדית/ פרוגרסיבית (בדיון שמתפתח בפורום השכן מידיי פעם בינך לבין ברייטמן אני אגב לגמרי בדעתך) הקטנה שבכל זאת הייתה כאן בסוף שנות השישים תחילת השבעים? נדמה לי שאתה בדיוק האיש לכך...

למעלה