להרגיש טוב - זה לא ממש קל!

rosedal

New member
להרגיש טוב - זה לא ממש קל!

נמאס לי מהכניעה לפסימיות ומסטיגמות שיקריות , מהפרצופים המסגירים , המזלזלים והלא מפרגנים , מחוסר האמונה , מהתחרות והלעג , משנאת החינם. לא מסוגל להשלים עם זה. זה כואב וקשה כך לחיות. אך בכל כוחי אשתדל לא להיכנע לשורש הבעיה ולבוניה. גם לא לנגררים אחריה. הנגררים השותפים לכל. אלה שקבעו מה זה טוב בעולם ומי הוא האפס. אלה שמוציאים את המרמור בביקורת כלפי אנשים אחרים ותמימים. אלה שגוררים אחרים לתחרות חומרנית, לעולם שכולו הבל. תחרות של לי יותר , תחרות של אני יותר. תחרות השגויה בתכליתה , תחרות הלא תורמת כלל , לא למתחרים ולא לצופים. קשה להיות אדם טוב.. קשה להיות אדם שרוצה לתת באהבה, שגם ללא תמורה...קשה לתת אהבה ולא לקבל בחזרה אהבה!... קשה לראות עוד ועוד אנשים הנכנעים ונופלים לפסימיות השולטת...קשה לי ועצוב להשתייך לחיים חסרי אהבה אמיתית , מלאי חומרנות וקרירות. לאן שלא אלך , לאן שלא אפנה - זה סובב , סובב גם סובב!

אני שמח בשבילך...

אני שמח בשבילך... על היושרה שאתה מביא, ועל חוסר הפשרות שאתה מקרין... על האמת! ועם זה... יש דרך אחרת! אפשר לחיות אחרת... ליצור עולם מכבד, אוהב, שיש בו מקום לכל אחד, ועם הזמנה לכל אחד לתפוס את מקומו, ולבוא הגדול שהוא! אני לא מתפלסף כאן. זאת הדרך שאני מפלס ויוצר ביחד עם עוד חברים לקהילה הנרקמת! שכולנו, כמוך... מאסנו בחיים הקונבנציונליים ... שתארת יפה לאן הם מובילים... ואנחנו... יוצרים עולם חדש! אתה מוזמן לבוא לבקר... טל - תלמיד "בדרך הלב" http://heart-wise.org

למעלה