להרים ידיים ולהיכנע ?

בז נדיר

New member
להרים ידיים ולהיכנע ?

נכה אנוכי.
צמוד לכיסא גלגלים.

מנוי לשני אתרי היכרויות, ו ... כלום.
לא היכרויות ולא נעליים.
לא מסוגל להתחבא מאחורי עצמי, להסתיר את העובדות ולצפות לנס.
הכול גלוי ... כותב שאני צמוד לכיסא כבר בתחילת הפרופיל.
ו ....
לא היכרויות ולא נעליים.
אפס הכרויות. אפס שאלות. אפס הודעות.
אז מה ?
לשקר ?
לשחק אותה בריא ?
על מי אני עובד ?
מה עושים ?

שפכו את דעתכם. נשמע מה אתם חושבים. אני מיואש. תשוש. גמור.
עם זאת ... לעולם לא אוותר. לא אכנע.

שלום :)

ראשית כל אומר שהמקרה שלך מתכתב עם מקרה דומה של ידיד שלי מזה עשר שנים שעבר תאונת דרכים קשה והוא גם במצב קרוב לשלך עכשיו . אין לו ניסיון רב עם נשים וגם הוא חווה את הקשיים שאתה מתאר.

בוא נהיה כנים ונשים דברים על השולחן - החברה עוסקת המון המון בסיפורי שבת ויום טוב על שילוב "נכים" במקומות עבודה ובחיים . זה נכון זה ישנו אבל אין אדם אחד שלא רואה בהם "מחלה" /"שוני" / "קושי" / "לקות"

וזאת האמת המרה. המחסום הזה יוצר קושי ממשי בדברים כמו הכרות והרבה יותר מהקושי היומיומי שהתיוג הזה משליך עליך הוא משליך על האחרים והיכולת שלך להצליח בדברים מולם - בגלל בורותם שלהם.

עכשיו, אתה רואה שדבר אחד לא עובד וכמו שאמרתי זה קורה בעיקר בגלל המחסום הזה . אינני יודעת אם אתה עובד בעבודה כלשהי בסוגך ואם אין לך הרה זמן אישי אבל כנראה שנדרשת תשובה אחרת לשאלה. ביחסים בין אישיים כשהקרח נשבר היחס של אנשים אחר - מתווית "הנכה" אתה הופך לאדם יותר מורכב ורב גוני עם הרבה עליות ומורדות בפני עצמו.

אז אם יש את המרכיב הזה מה אפשרי?
אולי חוגים, אני יודעת שיש גם חוגי ספורט שאפשר להשתלב מהם וכמובן שאתה יודע שאני לא צוחקת. יש לי בישוב בו אני גרה בחור שיש לו מין אופניים מותאמות בהן הוא נוסע כל בוקר בעזרת ידיו להכנס לכושר ויש גם עושה תרגילי גמישות לאיזורים מסוימים בעזרת אשת מקצוע בחדר הכושר שלנו.

הוא אסף קבוצה של כל מיני אנשים מהאיזור במצב דומה והתאגד עם קבוצת "לא נכים" והם רוכבים ביחד על אופניים פעם בשבוע.

יש גם חוגים אחרים ופעילויות בהן תוכל להכיר, אם אתה ביישן ורוצה להתמיד ולנסות במחשב זה אומר שתהיה חייב לקחת את ההבנה שלרוב האנשים יש מחסום ותהיה צריך להיות יותר אקטיבי יותר בולט ויותר תופס עמדה. זה מבאס- אבל זה ככה.

בכל מקרה להבין שהמחסום הבין אישי הוא הראשון שחייב להשבר - זה מחייב.
כי כל אדם שתשאל אותו ככה סתם - היית יוצאת עם "נכה" אז היא עונה - לא . כשמכירים בן אדם פתאום התשובה "במפתיע" יכולה להשתנות לכן ולחלקן אפילו מהדהד. לא לכולן - לחלקן וכנראה שהחלק שאתה מעוניין בו .

ליצור יותר , להיות אקטיבי יותר , לא לחוש קורבן מבורות של אחרים.
כי בת'כלס - מה למשל חששות של אנשים? למשל שלא תהיה פרנסה. הי
אולי בכלל אתה הרבה יותר יכול להיות חלק מזוגיות שיכול לפרנס מכסף שאספת במהלך חייך, מיטה? אולי אתה אפילו טוב מאחרים , תדמית? שתזדיין - מה חשוב לך מה שחושבים עליך או מי שאתה והאדם שאיתו? .

צריך להתחיל להבין - אתה לא מוגבל, זו החברה סביבך שמוגבלת והיא יוצרת לך מרחב מגביל . משם ההבנה שלך לכלים לפעולה קל יותר.

מאחלת לך כל האושר שאפשר ואת העצה הכי טובה והכי חשובה כבר הפנמת וצעקת אותה בגאון - כמו שצריך
"לעולם לא אוותר. לא אכנע".

נכון מאוד. לעולם .

מרי, בלי מחמאות

לא יכולה לסבול את זה- זוכר? (ואם הייתי אדם אחר גם היה עושה לי אגו מסריח)
ובכלל העיקר פה הוא אדם שרושם על מצב מחורבן בחברה שלנו שהוא חווה , לא כמה יפה אדם כותב.

אז מתנצלת מראש, יודע שאני שונאת את זה.
יש לך רעיונות אחרים להוסיף?

puma141

New member
לפחות

תקרוץ!

דאלטון

New member
הבעיה לא אתה אלא אתרי ההיכרויות הנוכלים.

אני נרשמתי בעבר ולא הצלחתי לתקשר עם שום בחורה. אני לא נכה ולא כלום.
אדם ממוצע רגיל.
אין אפשרות לנהל שיחה עם בחורה באתרים אלה.
מסקנה : שהאתרים האלה הם מוקמים בידי אנשים נוכלים וגנבים. כנראה כל המנויים שרשומים באתרים אלה הם פיקטיביים לכן אין עם מי לדבר.

עדיף שתכיר בחורות בדרכים אחרות, אולי שידוך. אבל לא דרך אתרי הכרויות.

דאלטון

New member
בוא נתערב ששום בחורה לא ראתה את

החשבון שלך באותם אתרים כי הם פיקטיביים. מן הסתם בחורות לא פסלו אותך
, פשוט האתרים נוכלים.

dory141

New member
לעולם לא

בלי קשר לזוגיות, אם יש לך מטרה, לך עליה בכל הכלים שיש לך, או תקבל עזרה מאחרים. סטיבן הוקינג, סטיבי וונדר, אוסקר פיסטוריוס (לפני האונס כמובן), יצחק פרלמן ועוד הם דוגמאות לבעלי מומים, שלא נתנו לכלום לנצח אותם והגיעו להישגים מדהימים. כמובן, שאני לא מדבר על הספורטאים הפרלימפיים. האם יכול להיות, שמשהו בכרטיס שלך דורש תיקון? תבקש ממישהו שאתה מכיר שיעבור עליו. אולי הוא צריך שכתוב. בהצלחה.

דביאן

New member
שים לב

אתרי ההכרויות זה כמו רשתות חברתיות, וכמו מפלגת "הבית היהודי". האמת הפוכה ממה שמוצהר.
הטיפוסים שתמצא באתרי ההכרויות לא באו להכיר, וברשתות החברתיות הם לא באו למצוא חברים, ומפלגת הבית היהודי זה בית של גויים.
אנשים חושבים רק על עצמם ואיך לקדם רק את ע-צ-מ-ם.

NSW2

New member
האמת על אתרי היכרות?

זה לא באמת אתרי היכרות זה הפך לאתרי סינון.
אנשים פשוט מנסים ליצור כמה שיותר אינטרקציות, כמה שיותר מהר, בדכ בצורה הכי שטחית בלי יותר מדי חיבור.
וכל זה בתקווה שמתוך כל הכמות יצא משהו שמתאים לרשימת המכולת שלהם.
אתה מבין שבצורה הזאת אי אפשר באמת להכיר או ליצור חיבור, אי אפשר באמת לראות את הבנאדם שמעבר להגדרות והתוויות.
אם יוצא מזה משהו זה בגלל שיש משהו מאוד נוצץ או ייחודי בפרופיל.
לא פלא שנשים מקבלות שם מלא פניות כי הרוב שם דופקות פוזות וזה האמא של הנוצץ.חבל שנוצץ לא מעיד כלום על איכות.
לגבי איכות וקשר ממשי זה הרבה יותר קשה עם סוג התקשורת והגישה הזאת.
גם לאנשים שיכולים ללכת לרוב לא יוצא משם כלום.
אז כן אני מאמין שבמצב שלך יכול להיות יותר מאתגר להכיר.
אבל גם שמת את עצמך במדיום הכי מעפן והכי לא מקרב להיכרות.
תמצא ארועים שאפשר להכיר בהם בצורה יותר קרובה.

בז נדיר

New member
לעניות דעתי

הגולשים שכן משלמים עבור אתר היכרויות, כן מעוניינים במציאת בן/בת זוג.
&nbsp
הגולשים החינמיים לא באמת מחפשים הכרות. לא היה להם מה לעשות .. אז יאלה, נרשם לאתר הכרויות.

NSW2

New member
זה אפילו לא עניין של כן מעוניין או לא

נכון שרוב הסיכויים שמי שמשלם יותר מחוייב.
רוב הנשים לא עושות מנוי מכל מיני סיבות וגם בגלל שהן מקבלות פניות גם ככה.
בודדות אלה שפונות בעצמן.
העניין פה הוא מעבר לזה.
גם אלה שרוצות למצוא עדיין נופלות לגישה הזאת של לסנן לפי כמות ומה שנראה הכי מתאים לרשימת המכולת השטחית.
ויותר מזה התקשורת פה השיטה והגישה זה הבעיה הכי רצינית.
כשעוד הייתי נכנס יצא לי לשלוח המון הודעות.
מתוכן רק אחוז קטן עונות, ורק עם חלק קטן זה עובר ליותר מהודעה,
ואחרי זה עוד פחות לטלפון, ולקבוע פגישה זה כבר סיפור אחר.
היו כאלה שהיה רצון לקבוע אחרי שיחה ובסוף לא יצא למרות שיחות טובות.
או כאלה שנשמעו משהו אחד בהודעות ומשהו אחר לגמרי בטלפון.
תראה כמה שלבים בשביל פגישה סהכ.
שלא לדבר על זה שיש כאלה שמסננות על כל דבר קטן שלא אומר הרבה על בנאדם.
לעומת זאת כשיוצא לי סתם להיפגש עם מישהי על הדרך אפילו לא במטרה להכיר, אני יכול ליצור חיבור ברבע שעה.

nm147

New member
היי, רוצה להגיב מנקודת מבט אחרת

הייתי רשומה לאתר הכרויות, וגם אליי פנה מישהו צעיר ויפה עד מאוד שהיה על כסא גלגלים
יכולה להגיד שהסיבה היא לא תמיד מה שנראה, אצלי זה בא ממקום של יש לי הורים מבוגרים שזקוקים לעזרה שלי תמיד, וקשה לי המחשבה שאולי אצטרך גם להתמודד עם זה גם עם בן זוג.
ופה עצתי לך, כי זה מה שחשבתי אז שקראתי את הפרופיל שלו, שידע זה כח...
אולי אם תרשום בפרופיל שלך קצת יותר הפירוט, על חייך, האם אתה עצמאי יותר או פחות, ממה נגרמה הנכות, כמה היא קשה, או קלה, ככה הבנות ידעו לקראת מה הן הולכות, מה מצפה, אז ההתמודדות תהיה יותר קלה, אולי זה ייראה פחות "מאיים", אולי אחרי שתפרט פתאום למישהי זה ייראה יותר קורא ומזמין, כי אין מה לעשות, אין לפעמים מודעות לעניין, ומבחוץ הכל נראה מפחיד, עד ששומעים ויודעים יותר.
מאחלת לך בהצלחה ענקית, וברור שאתה לא מוותר, אהבה זה טעם החיים ולכולם היא תבוא במוקדם או במאוחר, שווה לחכות

בז נדיר

New member
רק התחלנו לדון בנושא והנה דוגמה מצוינת ...

אחת אמה שלה זקנה
השנייה יש לה בדיוק בעיה בעבודה
השלישית רבה עם הגרוש
הרביעית חולה לפתע
&nbsp
וכו' וכו' וכו'.
&nbsp
יש מבינים ?

למעלה