לוגיסטיקה / תפקידים מיוחדים (2)

כמה מקומות נשארו בקבוצות?

לא בהנתי את הרעיון, בן אדם נרשם דרך האתר, ואמורים לחזור אליו, בטוח יחזרו אליו? ואם לא בטוח, לפי מה שופטים? ואגב, סתם מסקרנות.. איך אני יכול לדעת כמה מקומות פנויים נשארו בקבוצות? זה מתעדכן איפשהו? סער בהיר להב. שינוי תדמית לאורק.

Mongarele

New member
The Right Stuff

Boris the Mater of the North east is looking for a hebrew speaker to lead his band of NPC´s on there missions of destruction and havoc. If you have what it takes to be a ROYAL pain in the ass for me and the other players in the region contact Boris at 658755-057 or [email protected] Tell him I sent you Oh, and don´t forget that the Captian of Esgaroth got you your job when you are out there laying waste to the countryside

yaka

New member
כמה כבר נירשמו

אפשר לדעת כמה כבר אנשים נירשמו למשחק???

lightningbolt

New member
לאן שולחים כסף?

צריך להרשם עד ל1 במרץ או לשלוח את הכסף עד אז??

hila nahari

New member
וילדים מתחת לגיל 16?

לילדים מתחת לגיל 16 זה עולה יותר או אותו הדבר?

כן.

קחו בחשבון שברוב הקבוצות מוסיפים עוד סכום דומה בשביל לוגיסטיקה קבוצתית. (אוכל קבוצתי, תחפושות קבוצתיות, וכו´).

בטוח

המארגנים חוזרים לכל מי שמילא טופס באנגלית, זה לוקח קצת זמן כמו שהסבתי כאן. מס´ הנרשמים מתעדכן מידי פעם. עומדים כרגע על מעל 600 והמספר שידוע לי הוא גם לא עדכני.. נרשמים די הרבה אנשים כל יום.

../images/Emo149.gifרישום-חשוב חשוב חשוב ../images/Emo150.gif

שחקנים שמעוניינים לשחק בקבוצות שאינן NPC כלומר כאלה עם עצמאות ומטרה בחיים ולא הנחיות מגבוה צריכים להרשם עד סוף החודש למשחק. הקבוצות "החופשיות" נסגרות במהירות ולכן מתחילת מרץ אפשר יהיה להרשם ולהצטרף למשחק רק לקבוצות ה-NPC. כהערת אגב אני יכולה להוסיף שכבר עכשיו אפשר להרשם דווקא לקבוצות NPC ושבאופן אישי נראה לי שההנאה ממשחק כזה היא אומנם שונה, אבל לא פחותה.

master north

New member
לא נרשמתי באתר

נרשמתי אישית אצל ירון (ראש הסגארד) האם אני צריך להירשם גם באתר? ולמי אני נותן את הכסף למשחק?

lightningbolt

New member
יש מקום לכולם?

יש מספיק מקום ל639 אנשים?? ועוד ממשיכים לזרום כל יום??

למעלה