לוחמים חוזרים מעזה ומספרים

y t z

New member
לוחמים חוזרים מעזה ומספרים

לוחמים שחזרו מעזה סיפרו שכשבאו להיכנס ולטהר בית, עמדה אישה מולם ואמרה להם שהבית ממולכד (בעברית) ושיזהרו. לאחר מכן הם גילו שהבית באמת היה ממולכד. אחרי כמה זמן הם באו להיכנס לעוד בית ואותה אישה עמדה מולם ואמרה להם שוב שהבית ממולכד ושיזהרו ושוב התברר שהבית היה ממולכד. המקרה קרה מספר פעמים עם אותה אישה ואותם חיילים ושהם שאלו אותה מי היא היא לא ענתה ורק אחרי ששאלו מספר פעמים היא אמרה ששמה רחל (רחל אימנו). תאמינו, אל תאמינו בכל אופן זה מה שהלוחמים מספרים.

שמעי על זה רק שזו היתה רוח של ערביה זקנה ולא

של רחל או מישהי שאמרה את שמה, בקהילה הדרוזית האמונה התרבותית היא בגלגול נשמות ונשמע כי אכן היתה השגחה עליונה במלחמה הזאת, למרות הכל

ogold1

New member
מלחמת יום כיפור

אני שמעתי בעבר סיפור דומה שהתרחש במלחמת יום כיפור. חיילים טענו שבשדה הקרב הם פגשו קשיש בעל זקן ארוך (אולי אליהו הנביא?
) שהנחה אותם בשטח וייעץ להם אך להפתיע את האוייב ומהיכן לתקוף... אשרי המאמין

בדרך כלל אליהו הוא אכן שומר המלחמות של ישראל

ואם תשאל בוגרי מלחמות מהעבר הורים סבים וכיו' הם כולם שמעו או ראו את אליהו כך או אחרת, בלי לדעת שאכן זה הוא, מה שמעיד על הכוונה שמיימית במלחמות ישראל

vered 212 sexy

New member
שמעתי על זה ואני מאמינה!

רחל אמנו - סמל לאומי כאם מרכזית, הפורשת כפיה על כל בני ישראל, "כה אמר ה' קול ברמה נשמע נהי בכי תמרורים רחל מבכה על בניה מאנה להנחם על בניה כי איננו." ירמיה לא, טו-יז מדרשים רואים ברחל אמנו אם קדושה, אשר הקדוש ברוך הוא בכבוד ובעצמו מנחם במילים: "מנעי קולך מבכי ועיניך מדמעה כי יש שכר לפעלתך, ושבו בנים לגבולם" ירמיה לא. הרוח של רחל אימנו נמצאת פה ועוזרת לחיילים! לי זה נשמע הכי הגיוני בעולם!!!

למעלה