לוח מודעות

ענתש

New member
../images/Emo32.gif לא קשור אבל מחפשת דירה...

להשכרה. כשמוכרים בית בחורף, כשאין דירות להשכרה, זה מה שקורה... מחפשת בדחיפות בדחיפות דירה להשכרה באזור השרון סביב קדימה (שם הגן של הילדים אז חייבת) - תל מונד, קדימה, כל המושבים, צור משה, כפר יונה, קרית השרון בנתניה (ולא נתניה העיר כי צריך בכל זאת לנסוע לקדימה כל בוקר). התקציב קצת מוגבל (עד 700$) אז מחפשים דירה ולא בית. ודחוף דחוף לנו...אוטוטו צריכים לפנות (חודש וקצת) ואין כלום פנוי. אז אם מישהי מכירה דירה שמתפנה או דירה להשכרה אני אשמח לשמוע. תודה

Mנטה

New member
כנ"ל באזור פרדס חנה

5 חדרים ומעלה (4 חדרי שינה).

marcyg

New member
חברה שלי מוכרת /משכירה את ביתה

בפרדס חנה... לדעתי יש רק 3 חדרי שינה אבל שווה לבדוק. אפשר לשלוח לי מסר ואת לך פרטים.

ענתש ../images/Emo24.gif

מתקרבת לאזורנו (קדימה).סתם סקרנת אותי באיזה גן הם? בעלת הגן מתולתלת עם 4 ילדים? או אולי בהירה עם קוקו
ו-2 ילדים? טוב נו, יש עוד המון גנים. ובטח את יודעת שיש מצוקת בתים להשכרה... בכל אופן אם אשמע - אשמח לעדכן

ענתש

New member
נו, בשביל עוד איזה גן

אני אסיע אותם כל כך מרחוק ? יש רק גן אחד כזה בקדימה
וכן, אנחנו מתקרבים לאזור... מתכוונים לבנות באחד ממושבי לב השרון.

מוקי555

New member
כנ"ל בקרית אונו

מחפשים דירה בדחיפות למי שמכירה או שמעה. 3.5 חדרים יספיקו, רצוי חדשה ....אודה אם יש למשהיא רעיון...

../images/Emo80.gifמפגש לה לצ'ה ביהוד ביום רביעי

מתעניינת בהנקה? ליגת לה לצ'ה ישראל מזמינה אימהות, תינוקות ונשים בהריון לקחת חלק במפגשים קבוצתיים באווירה חמה ותומכת. במפגשים נדון ביתרונות ההנקה, בהתגברות על קשיי הנקה, בהסתגלות לתינוק חדש במשפחה, במעבר למזון מוצק ובגמילה. המפגש הקרוב יתקיים ביום ד', 7.02.07 בשעה 10:30, במרכז ליוגה ביהוד, רח' וייצמן 21. פרטים על המפגש אפשר לקבל משרית ב- 7738166-054 או 5057172-077. אורך כל מפגש כשעה וחצי. ההשתתפות במפגשים אינה כרוכה בתשלום, אך תרומה של 20 ש"ח למפגש תתקבל בברכה. גם התינוקות מוזמנים! קו התמיכה של ליגת לה לצ'ה ישראל – 1-700-700-254 אתר האינטרנט של ליגת לה לצ'ה ישראל – http://www.LLLisrael.org.il אתר ליגת לה לצ'ה הבינלאומית (באנגלית) – http://www.lalecheleague.org.il

bananaloti

New member
מחפשת עוזרת בנתניה ../images/Emo64.gif

אם למישהי יש המלצה, אני אשמח! זה מתחיל להיות דחוף (אני כבר לא מסוגלת לנקות לבד. יותר נכון- אין לי כוח). תודה

hila218

New member
../images/Emo32.gifמחפשת עוזרת באיזור חולון../images/Emo70.gif

הפליפיני חזר לארץ הולדתו. ואני נותרתי עם בית לא נקי עכשיו אני מחפשת עוזר\ת. תודה.

למעלה