לומר שכבר כמה שבועות לא ביקרתי בפוריות

annabe

New member
לומר שכבר כמה שבועות לא ביקרתי בפוריות

ואני בשוק מזה. כבר שנים שאני חורשת (טוב, חרשתי) שם. פיצי כבר בת שלושה חודשים, ובניגוד לפעמים קודמות לא ממשיכים....אז זהו. מוזר לי. מוזר טוב. אבל עכשיו אני כבר כן אכנס לראות. מה שלום ה- FSH יות. ואולי שוב אוכל לכתוב למישהי תנסי, תנסי, גם אם כולם יגידו לך לא, תחפשי רופא שיגיד כן. כלומר אם את רוצה. לא כולם יודעים הכל וזה לא מתמטיקה ומספרים. גם ב-FSH ים מטורפים. (רק החתימה מפריעה לי עכשיו לענות שם.) אני רואה שחלקכן עוד שם. אני הייתי כל עוד המשכנו לעוד ילדים. אלה שלא ממשיכות - גם אתן שם?

מאיו

New member
לא

מראש לא נכנסתי לשם כי כש"תפוז" הוקם, כבר היה לי ילד. כן הייתי מבקרת ב'הורים בטיפולים'.

chompi1

New member
מדי פעם עדיין נכנסת

אבל זה כבר די רחוק... אני כמעט ולא נמצאת בכלל בפורומים, אפילו לא כאן, אז כשאני מגיעה ומרפרפת אני כבר כמעט ולא מוצאת זמן להכנס לפוריות. מדי פעם עדיין אני עוברת שם וכואבת עם הבנות, אבל דווקא לפני כמה חודשים פתאום קלטתי שזה באמת כבר מקום אחר אצלי (השריטות עדיין קיימות, אבל הן הולכות ומגלידות, וההסתכלות שלי על הדברים כבר קצת שונה). אבל אפילו כל זה, ועדיין יש לי צביטה בלב כשכל החברות שלי מסביב יולדות כרגע (אפילו שאני לא מנסה בכלל). קונפליטים של מטופלת לשעבר...

למעלה