"לונדון" עובר ללונדון בימים הקרובים..

"לונדון" עובר ללונדון בימים הקרובים..

אני נוסע שבוע הבא ללונדון.. אני מחפש עבודה בכל תחום שהוא.. וכן אשמח לקבל כל טיף פידע על אנגליה לונדון ובכלל.. קשר עם ישראלים ששוהים שם, וכדומה.! בדחיפות אודה מראש

TrigATUSA

New member
השאלה הראשונה

היא מה המעמד החוקי שלך בבריטניה? ויזת תושב? אזרחות אירופאית? זה קובע איזה סוג עיצות אפשר לתת לך לגבי חיפוש עבודה

שבוע טוב - יש לי אזרחות אירופאית.

ואשמח לשמוע כל עצה, תושיה, מידע, עבודה תעסוקה, שכירות דירה וכו'.. תודה על הכל שבוע נפלא שיהיה לכולנו.!

eyshap

New member
שאלה רחבה מדי

אם תלך אחורה ותסתכל על ארכיון הפורום תראה שדיברנו בערך על כל דבר אפשרי. אם תהיה לך שאלה קצת יותר ספציפית, יהיה קל יותר להתייחס אליה

TrigATUSA

New member
ובנוסף מה הרקע המקצועי שלך?

במה יש לך ניסיון? השכלה? חיפושי עבודה למלצר הם לא כמו חיפושי עבודה למתכנת מחשבים

TrigATUSA

New member
כל הצעה?

תלך ברגל מפאב לפאב אחר הצהרים ותשאל אם הם צריכים שוטף כלים

shebrew

New member
אחרי טיולי הסופש, רשמית מחפשת עבודה בלונדון

בינתיים מחדרי המאוד נעים ב Sheperd's Bush. שאלה לגבי ה Job Agencies - רק אם ידוע לך. האם/איך אפשר להגיע לסוכנים אישית? כלומר, לא רק לשלוח מיילים אלא, בנוסף גם להתקשר ולדבר, להציג את עצמי ולקבוע פגישה. ידוע לך עם זה נהוג? תודה, אירה

TrigATUSA

New member
ככה זה עובד

1. את שולחת קורות חיים 2. אדמין זוטר בחברה קורא (מרפרף) את קורות החיים ואם קורות החיים שלך בכיוון הנכון, הם יתקשרו לוודא פרטים, ואז יכניסו אותך למאגר המידע של הסוכנות 3. מגייסים שעובדים בסוכנות ויש להם משרות אמיתיות יסרקו את מאגר המידע הפנימי ומאגרים אחרים וייפנו ישירות למועמדים מתאימים לפחות 50% מהמשרות שאת רואה באתרים הן לא של משרות אמיתיות אלא של סוכניות שבונות את מאגר המידע שלהן אם את לא מקבלת טלפון תגובה לקורות החיים שלך הסיבות הכי מקובלות זה או בגלל שהם כתובים לגמרי לא נכון, או כי שמת פרטי התקשרות בישראל יש בתפוז בלוג של בחורה קצת תמהונית שכתבה בזמנו כל מיני פרטים מטעים (אני מתנסח בנימוס) על חיפוש עבודה בלונדון ואני מקווה שאת לא מתסמכת על זה בשאלה שלך, כי אז תהיה לך את אותה עוגמת נפש שהייתה לי כשחיפשתי עבודה ברוב הגדול של המקרים המגייס לא ייטרח לפגוש אותך בשום שלב, בטח לא בתפקידים זוטרים יחסית (יענו, פחות מסמנכ"ל) בשלב הראשון המטרה שלך היא להתחיל לקבל כמה שיותר CALL BACK תעשיית ההשמה היא ענקית, ועוברים דרכה המוני המוני אנשים למצוא מישהו שיודע את העבודה שלו זה נדיר, ובוודאי מישהו עם יחס אישי it is more a numbers game than a quality game

Arie021

New member
לא פשוט למצוא עבודה טובה באנגליה

יש המון עבודות עם שכר נמוך אבל יחסית גבוה לארץ (חבר שלי עובד באבטחה אבל קורע את עצמו כמעט 24 שעות ביממה בשביל £2000 לחודש, שזה נשמע הרבה אבל זה לפני מס של 20% ואין לו חיים).... אירופה לא כזו ורודה או אדומה כמו שכולם חושבים, לפחות לא בנושא של עבודה... עכשיו אני מניח שזה נושא אישי ואתה לא מעוניין לתת פרטים בפורום אבל קשה לעזור לך בנושא... אני לא יודע אם היית אי פעם בלונדון אבל יש לך איפה להשאר, ללון, אתה מודע לעניין שלונדון זה לא כמו ישראל?! אף אחד לא יחבק אותך בשדה תעופה, אנשים כאן מאוד סנובים בנוגע למה שאתה מחפש... לא יודע מה להציע לך כי אין לי יותר פרטים לתת לך אבל בחייאת, תעשה שיקולים בראש נכון ולא בלקפוץ לבריכה, חבל על הכסף והמאמץ שאתה יכול להשקיע... באירופה צריך להגיע מוכן, הכל פה עובד לאט, זו לא מערכת אמריקאית או ישראלית שאפשר לבוא ואיכשהו "נסתדר" אז תעשה חושבים בחייאת.... חבל לי על הסיכונים שאתה לוקח.

סוף כל סוף תגובה אחת נורמלית

תודה רבה אחי קודם על על המענה. סוף כל סוף יש אחד צדיק בסדום, חשבתי פה שכולם ככה עונים כל מיני שטויות, ללכלת לחפש לשטוף כלים בכל פאב, אבל יש אחד שענה והתייחס לעניין טיפ טיפה ברצינות תודה לך אחי.! בקשר ללונדון יש לי אח ואחות שגרים שם. בגולדס גרין. יש לי דרכון אירופאי. שמעתי כבר הצעות עבודה בענייני אבטחה וכו'.. נראה כבר מה יהיה ד' יעזור.. בכל אופן אשמח לשמוע כל הצעת עבודה שהיא: שזה מעבודה במסעדה, שיפוצים, גננות, עד אבטחה, ועוד.. תודה רבה יום טוב

גוזליה

New member
שלום רונן מירושלים

השאלות שלך כלליות מדי, ואתה לא ממש מנדב מידע או איזושהי הכוונה בזמן שאתה שואל, ולכן לא כולם יכולים לענות לך כמו שמוצא חן בעיניך. אמרת להציע הכל, הציעו לך הכל. אי אפשר "לתת הכוונה כללית"- מאבטח בחברה אחת לא ירוויח כמו מאבטח בחברה אחרת, השוני בין השכונות השונות מדהים. אין דין מלצר כדין קופאי בסופר. האם הכוונה שלך היא לעבור ללונדון להיות מאבטח? למלצר? לברמן? כשוטף כלים? כמהנדס אלקטרוניקה? כרופא? כפרמדיק? כך או כך הפורום הזה לא מיועד לספק הצעות עבודה. יש בתפוז פורום עבודה בחו"ל, ומעבר לכך זה הזמן לתת לאצבעות ללכת במקומך: לחפש באתרים של דרושים, לבקש מהאחים שלך שגרים בגולדרס לרחרח ולראות איזה עבודות זמינות יש לבחור עם השכלה וכישורים כמו שלך. שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.

למעלה