לונדון

taliabar1

New member
לונדון

אז.. כנראה טסה ללונדון בחודשים הקרובים וחשבתי לבדוק אם מישהו פה מכיר אתרים מעניינים של ד"ר הו באיזור?

MonicaF

New member
יש 3 מקומות שאני אהבתי

1. קרדיף. זה מחוץ ללונדון אבל לא בעיה בכלל לקחת רכבת מוקדם בבוקר, להנות מהחוויה בקרדיף, ולחזור ברכבת ללונדון באותו יום. אפילו אפשר ללכת ברגל מתחנת הרכבת לאולפני הצילום בקרדיף, בערך חצי שעה, תלוי בהליכה ובמזג האוויר (אותי תפס גשם חזק בדרך. לא לשכוח מעיל גשם ומטריה). אבל צריך להירשם לפני זה לחוויה, באינטרנט. נדמה לי שאפשר גם במקום לקנות כרטיס, אבל אז לא מובטח לך מקום. החוויה בקרדיף נהדרת, נוטה יותר לעניין ילדים, אבל זה בהחלט מוציא את הילד מהמבוגר. לא להתקמצן ולהצטלם שם + לקנות מה שבא לך בחנות המזכרות, כי שם יש מבחר לא רע.
2. יש את הטרדיס בלונדון, שכרגע לא זוכרת את הכתובת המדויקת. פשוט להצטלם לידו
לא בעיה למצוא באינטרנט את הכתובת. מה גם שהיא נמצאת בול מול היציאה מתחנת רכבת תחתית.
3. פורבידן פלנט - חנות לחובבי מד"ב ופנטזיה. יש שם מבחר מזכרות חולצות ומה לא. אפילו אם לא קונים, נהנים מהחוויה. יש להם קומה למטה של ספרים וסרטים - אבל... ספר שרציתי לקנות מהם עלה יותר מאשר בבוק דפוזיטורי+משלוח לארץ. אז לבדוק מחירים.

חוץ מזה כדאי לבדוק האינטרנט מה יש נכון לזמן נתון. מדי פעם יש תהלוכה או העמדת מיצג מסוים כחלק מהצילומים.

תהני

למעלה