לורה חמודה שלי...........!!!!!

שרית.

New member
לורה חמודה שלי...........!!!!!

היי מתוקה בוקר טוב ... מאד מאד מאד שמחה שהכל בסדר ;-) אוהבת שרית ...

לורה...

New member
שרית....בוקר טובבבב

את... את..... את....... פשוט,אבל פשוט משהו מיוחד.... ואת... את..... פשוט,אבל פשוט מדהימה....באמת!!!!! ולמה לא התקשרת...למהההההההההההה??????? שיהיה לך בוקר נפלא,קסום ונהדר. אוהבת. לורה.

the offer

New member
היי

התפלאתי מי מעסיק את לורה ..... רק לא דמיינת שזו בחורה

לורה...

New member
עופרררררררר

יא גנוב אחד..... לא סיפרתי לך על הנטיות? איך שכחתי????? חחחחחחחח (-: שלא תדע מי מעסיק את לורה..... וואי וואי וואי וואי.... וראבאק....די להפעיל ת,דמיון יותר מדי...לא תמיד זה טוב. ו...שיהיה לך אחל`ה יום. לורה.

the offer

New member
לא רע

חשבתי לי לתומי כי רק אלי את נחמדה ככה על הבוקר, אך מסתבר שטעיתי ואת מתחנפת לכולם ...... את חושבת ששרית היא תחליף הולם ? ? ? ס ת ם , שיהיה מעניין have fun ויום מקסים

לורה...

New member
עופר

חלה כאן אי הבנה...מכיוון שהכינוי שלך כמעט זהה לthe ofer,האחד והיחיד... ולא,לא רק אליך אני נחמדה על הבוקר...צר לי לאכזב... ועופר.... בכל זאת ברוך הבא ושיהיה לך יום נפלא...... ותחייך קצת.....החיים יפים (-: מאחלת לך מכל הלב (בלי להתחנף) המשך יום נפלא לורה

The ofer

New member
עוד דבר אחד.....

אם אתה רוצה להשתמש בשם שלי....חופשי...אבל...לפחות תכתוב בחרוזים!!!! (או שזה קשה בשבילך????)

לורה...

New member
עופרי

נו 1 כן רייט לייק u נו 1. אנד איבן איפ היא כולד איטס נבר גונה בי ליק u. (-: מי,מי יכול עליך ועל החרוזים שלך,מי????? עופר...שריין כרטיס טיסה לאמצע מאי...למפגש!!!! איי הופ טו סי יו לייטר.... ביייייי `תגעגעת לורה

שרית.

New member
עופררררררררררר

בוקר טוב גם לך חן חן על הברכות באמת יפה מצידך...... עופר לא הכל מספרים עכשיו בגללך כולם יודעים.... נכון אני ולורה ..... :) קדימה קצת אקשן בפורום יום טוב חמוד שרית ...

לורה...

New member
שריתתת

יו...למה? למהההההההה? למה גילית?? יאללה...עכשיו כולם יידעו.... וואוו.... * * * * (-: מתה עלייך..... שכולם יידעו,מה `כפת לי,שכולם יידעו שאני אוהבת אותך. מממממממממואהההההההההההה לורה

לורה...

New member
עופרי אני יודעת...רילקס

עליתי על הטעותתתתתתתתתתתתתת.......... ולך ורק לך ממממממממממממואההההההההההה קיבלת? `תגעגעתי.... לורה

The ofer

New member
תעשה טובה.....

תמשיך להתפלא.....רק תעשה את זה עם שם אחר.....

למעלה