"לזכרו של אריאל"

Liroy25

New member
"לזכרו של אריאל"

לא קשור אמנם לסקס, אבל כן מאפשר הזדהות מסוימת, לפחות אצלי בכל הקשור לתחילת הדרך שלי בעולם הגייז.

EyeSeeYou

New member
זה ישמע לכם מוזר..אבל

מהכרות טובה עם אריאל (כזה שניהל אחריו את הצ´אטים בהם מדובר למשך ארבע שנים), הכתוב בטקסט של טל איתן (חבר גם כןולמעשה זה שהותרתי לנהל את הצ´אטים אחרי עזיבתי) קצת בעייתי בעיני. הוא אולי חוטא ברגשות כבוד למת במקרה הטוב ורגשות רחמים המקרה הרע. בסופו של דבר, זה שנים ארוכות שאריאל חיפש את המוות וייחל למוות, זו אינה אגב חדירה לפרטיות, הוא פרסם זאת בלב גלוי ובלב שלם..הוא הסתובב בצ´אטים הנושאים את השם Suicide ובעצמו ניסה לעשות זאת מספר פעמים ולא הצליח. סיפור אישי ודי כואב שקרה לי איתו בנושא זה.. עוד בתחילת ימי שם, בצ´אט, כשרק הכרתי אותו ונפתחנו אחד לשני...סיפרתי לו על מחלה קשה של אדם אהוב ביותר- תגובתו של אריאל: "איזה כייף לה, אז עוד כמה זמן נשאר לה לחיות פה?" (מיותר לציין עם איזו תחושה אני נשארתי משך חודש) נכון, הרבה שנאה עצמית, הרבה בדידות, הרבה נסיונות לעזור לאיש והרבה חוסר רצון לעזור לעצמו. כך שבסופו של דבר, המוות הוא האיחול הטוב ביותר שיכולתי לאחל לו (ולא מתוך כעס), אריאל הבין את המוות, חקר את המוות, ורצה במוות בלב שלם משך שנים ארוכות. אם תרצו ללמוד עוד על האיש והרוחות הסוערות סביבו, תוכלו לעשות זאת באתר הישן שלו. טיול בין העמודים המוזרים, יתן לכם מיני זוויות(למשל כאן) לא ברורות על החידה הזאת. בכל אופן, מקווה שהוא הגיע למקום בו הכי טוב לו.

פעם ראשונה שנכנסתי לאתר

הוא היה בנאדם מרתק. חבל על השריטה שנולד איתה או שנגרמה לו בגיל צעיר. לאנשים יש זכות להנות מהחיים. עצוב.

למעלה