לחברי הפורום - הצעה ושאלה

alonl1979

New member
לחברי הפורום - הצעה ושאלה

היי, אני כותב כאו בפורום כי אני חושב שזה יכול לעמוד בקנה אחד עם הרצון שלי לעזור ומצד שני עם שאיפותיי ואני מקווה שמי שוקרא את זה, יש לו כמה דקות... אני בחור בן 28 ממרכז הארץ. אני סיימתי בשנת 2000 את לימודי הנדסאים, במסגרת עתודה, ומהר מאוד לאחר מיכן אני מצאתי את עצמי מבין שהמקצוע הטכני אותו למדתי אינו עבורי. לאחר מיכן, עם שוחררתי מצה"ל בשנת 2003, מסיבה רפואית גופנית, מצאתי את עצמי נלחם חזרה לחזור לשירות צבאי סדיר, מצליח בכך ומתקבל למסלול קצונה ייעודי כלוחם בחיל השיריון, מה שידוע תחת השם הצבאי "מסלול רחף", לא לפני שערבתי בעניין את קצין שיריון ראשי דאז וקצין הרפואה הראשי בצה"ל. עם סיום השירות הצבאי אני שובצתי בפיקוד העורף כמחלץ לכודים ובהמשך אף ייתכן ואעבור ליחידת החילוץ הארצית. לאחר מיכן מצאתי את עצמי במכינה קדם אקדמאית באונ' בירושלים, שם הייתי חונך לילד עם קשיים רבים במסגרת פר"ח. במקביל לכל זאת אני התחלתי לנהל פורום תמיכה וסיוע לבני נוער חולי סרטן, בשנת 2005, הקיים עד היום באתר מאוד מוכר ובעצם הספקתי לעזור ולחנוך במידה מסויימת בני נוער רבים במהלך תקופת המחלה שלהם. הדברים הללו יצרו אצלי את הרצון לעסוק במשהו הומני, במתן עזרה, ולא במשהו טכני, שמפעיל רק את הידיים ולא שילוב של הראש, עם הלב עם הידיים. הבנתי באופן חד משמעי שלא מתאים לי לעסוק במשהו טכנולוגי אלא עם אנשים, לעזור להם, לתת מעצמי והתלבטתי קשות בין משפטים, אולי אפילו רפואה, פסיכולוגייה ועבודה סוציאלית. באחורנה מצאתי את עצמי כמי שננעל על המטרה והיא לגשת ללימודים בתחום העו"ס. לאחר שהספקתי את כל מה שהספקתי ויצא לי אף בעבר לחנוך גם בוגר אוטיסט ברמה לא קלה, שזו הייתה למידה גם עבורי ללא כל ספק, הרגשתי כי עדיין בעצם לא הספקתי כלום... באחרונה אני פניתי לכמה ארגונים ומוסדות בשאלה של האם יש להם צורך בחונכים או מטפלים בין אם באופן פרטני ובין אם דרך המקום בו הם שוהים. אני מניח שיהיו תגובות כלשהן בזמן הקרוב, עם זאת אני מעלה את ההצעה הזו גם כאן. אני אשמח לשלוח קורות חיים ו/או המלצות למי שיבקש ואני מאחל לכולם רק (והרבה) אושר. אלון

הפורום הוא מקום לעזרה והכוונה

אולם אם ברצונך לעבוד באחת ממרפאות הטראומה או החרדה פנה ישירות לבית החולים הקרוב לביתך ובו יש מרפאה פסיכיאטרית או טראומה או חרדה. הנך מוזמן להשתתף בפעילות הפורום

למעלה