לחברי הפורום!

לחברי הפורום!

גם אם כל העובדות מוכיחות שזה שמוליק, בכל זאת התלונה אינה הוכחה כנכונה, נחכה לתוצאות. . . .ועוד משהוא האם חסר אנשים שייקנאו בשמוליק וינסו להשים לו רגל על ידי עלילות? . . . . . .חסר מקרים של אונס שזה היה מרצון ואחר כך היגישו תלונה??? דרך אגב האם הבחור חרדי? . . .בהצלחה שמוליק תהיה חזק אני איתך מקווה שהכל חרטה . . .מעריץ לנצח . .הייתי במפגש בעזריאלי לפני שנה וביום הולדת שלך באולפן תהיה חזק ביי גבררררר

boris5

New member
זהו יורם וואזנה מ99 אף. אם

הדתי המתחסד שמנסה לשחק אותה צדיק.

יורם ווזאנה לא משדר בטלויזיה. . .

וחוץ מיזה מה הפאק שך? הא? דתי מיתחסד זה זכותו אם הוא כזה (אני לא מכיר אותו) וזה לא בושה, אם זה מפריע לך חפש תחנה אחרת לשמוע . . .ראיתי כבר כמה הודעות שך לגבי ווזאנה נראה לי שאתה ממש אופססיבי לגביו (אולי הוא אנס אותך?) אז תמצא כיוון אחר להתפרק על ווזאנה . .אולי בפורום תמיכה נפשית יעזרו לך בהצלחה צא`ו

boris5

New member
יש לך מוסר כפול

מצד אחד פתאום הציבור החילוני החל לדאוג לציבור החרדי המסכן, למרות שעדיין החרדים לא עובדים ולא משרתים בצבא. מצד שני, הרוסים אשמים בכל צרות של מדינת ישראל, כולל אשמתם בפיגועים, למרות שרוב העולים משרתים ביחידות קרביות ונהרגים על הגנת מדינת ישראל. אבל תמיד מדברים על פשע שכביכול עלה. אז איך זה ש90% מהיושבים בכלא הם ממוצע מזרחי? פה בפורום מגינים על דתיים, אך נהנים מכתובות נאצה נגד העלייה הנפלאה מחבר המדינות. בושה וחרפה! צביעות ומוסר כפול!

רינתוש1

New member
דחוף!!!

אני לא מבינה למה שמוליק לא מסביר את זה ומתעצבן ישר כששואלים אותו אם אין לו קשר לשמועות האלו שיגיד את זה וזהו ואז יהיה אפשר לדעת שזה לא הוא ולא יציקו לו יותר .אם הוא לא מגיב ולא אומר שום דבר זה אומר משהו למרות שיש מלא שאומרים שזה יכול להיות גם דיד הררי. שמוליק לא ראסמי אני לא מבינה מה הבעיה שלך להגיד שאתה לא קשור לזה וזהו מה הביג דיל..........

שמוליק לא מגיב. . .

שמוליק לא מגיב אני לא יודע מה הסיבות שלו, אבל אני יודע שבמדינה כמו שלנו במערכות"צדק" כמו שלנו עדיף לשתוק אם אתה קשור לתביעה, ובטח לא לתת כל מיני אמירות בשידור בענין, לכן שמוליק כרגע לא יגיב ולא מגיב נחכה להמשך אני מאמין שנדע יותר דברים . . .ביי

שמוליק לא מגיב. . .

שמוליק לא מגיב אני לא יודע מה הסיבות שלו, אבל אני יודע שבמדינה כמו שלנו במערכות"צדק" כמו שלנו עדיף לשתוק אם אתה קשור לתביעה, ובטח לא לתת כל מיני אמירות בשידור בענין, לכן שמוליק כרגע לא יגיב ולא מגיב נחכה להמשך אני מאמין שנדע יותר דברים . . .ביי

The Juck

New member
../images/Emo19.gif אולי תרדו מהנושא הזה כבר...

חלאס..מי שמכיר ושומע את שמוליק שנים יודע שהוא לא בנאדם שיעשה מעשה כזה..שמול בנאדם טוב..ואני יודע שאני לא מחדש לרובכם כלום.. צחר,

אולי יש צו איסור פירסום על הפרשה..

תחשבו...אולי זאת הסיבה..ותפסיקו לרדת ולהאשים סתם.. כל עוד אדם לא הוכח אשמתו אז הוא בגדר חף מפשע ישר כוח שמוליק אנחנו איתך!!..
מקוים שהאמת תיצא לאור ומהר.. החב'רה האילתים..

למעלה