לחברי הפורום

לחברי הפורום

חברי הפורום, לא להפסיק מלהזהיר את האזרחים לא להפעיל מכונות כביסה ומיבשי כביסה כבני הבית ישנים. לפני 3 ימים ניצלו בנס הורים וזוג תאומות בנות 9 חודשים בחולון ,כאשר בזמן שנת הלילה לאחר שהאשה הפעילה את מיבש הכביסה לפני השינה החל המכשיר לבעור ומילה את הדירה בעשן. בנס התעורר הגבר ראה כי הבית מלא עשן והוציא את המשפחה החוצה. אנו הגענו בסביבות השעה 5 לפנות בוקר וכיבינו את השריפה . התאומות פונו לבית החולים לאחר שאיפת עשן קלה.

fireman

New member
לי זה קרה בבית

למען האמת שני מקרים קרו לי בבית בשניהם הייתי בבית כי אני לא מאשר לאף אחד להפעיל מכשירי חשמל כהבית ריק... פעם אחת המנורה אצלי בחדר התחילה לעלות באש.....רוקנתי עליה מטף.... בפעם השניה המכונת כביסה עלתה באש....גם עליה רוקנתי מטף....אחרי ששברתי חצי ממנה בדרך.... אל תשאירו מכשירי חשמל דולקים כשאתם יוצאים מהבית....חשוב מאוד... והמלצה...תחזיקו מטף בבית....לי יש שניים בבית של 6 ק"ג כ"א....זה בהחלט שווה את העלות שלהם...כ250 ש"ח ליחידה.....מה גם שעלות האחזקה השנתית שלהם בהחלט זניחה...כמה עשרות שקלים בשנה. חשוב ומומלץ מאוד! על כל צרה שלא תבוא....(ואל תגידו לי זה לא יקרה...כי לי זה קרה....פעמיים) שבוע טוב

Amitg

New member
אייל ידידי...

אייל אני רואה שהרבה מזל עם מכשירי חשמל אין לך...

למעלה