לחברתי היקרה והאהובה ענבלי

לחברתי היקרה והאהובה ענבלי

המוני מזל"ט נשלחים אליך לרגל יום הולדתך שחל ב-16.11 וזה המקום להתנצל על השכחה הרגעית
מאחלת לך את כל הטוב שקיים בעולם כי מגיע לך! תמשיכי להיות כמו שאת מדהימה כוסית וחברה טובה
אוהבת אותך ומתגעגעת האלמונית

tabali

New member
נשמתי האהובה ../images/Emo24.gif

מתה עליך כפרה....!!!!! וכמובן סולחת לך על הסניליות...

דהוז

New member
יום הולדת שמח!../images/Emo215.gif../images/Emo140.gif../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo130.gif

המון מתנות וכיופים לרגל יום ההולדת!

אחד היתרונות של שכחת יום ההולדת הוא שהחגיגה

נמשכת מעבר ליום המיועד..... וכך סתם , ביום חול אחד , לא חגיגי במיוחד , חברייך הסניליים מברכים אותך בצרור ברכות , ומאחלים לך שיהיה לך טוב ותהיי מאושרת ומחייכת ובריאה. אז גם אם הראש לא משהו , הלב נשאר חם ואוהב ומאחל לך , ענבל , המון המון כיף........

הלנה

New member
ענבלוש ../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב לענבל היקרה. מקווה שבילית כמו שצריך ביום הולדתך ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם. מצטרפת להתנצלויות, אבל כמו שאלי כתבה.... ככה החגיגות נמשכות.

tabali

New member
וואי תודה רבה לכולכם ../images/Emo24.gif

מצטערת שעד עכשיו לא הגבתי - רק עכשיו התפניתי מכל היום הזה...
היה לי אחלה של יום הולדת מלא בחברים, טלפונים, בלונים וזיקוקים, תשומת לב וכן גם מלא במתנות... התחלתי כבר לחגוג ביום שבת עם חברים במסעדה בת"א ואח"כ במקס ברנר בת"א ואח"כ יצאנו לפאב גם הוא בת"א... בקיצור היה ממש נחמד!!! יום למחרת הייתי בחופש אז הלכתי עם אחותי לשופינג וקיבלתי ג'ינס ממנה ואני כמובן קניתי גם אחד... ואז חזרתי לעבודה וכל העמדה שלי היתה מלאה בבלונים ושלטי יום הולדת... מסתבר שגם בגילי זה מגניב לאללה...
אז שוב המון תודה על האיחולים!!! אוהבת אותכם

yasha31

New member
ענבלוש - יומולדת שמח!../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

למעלה