לחוקק חוק על איסור נגינת נייד באוטובוס

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
לצערי הצעתך לא באה לידי ביצוע גם כשהיא אפשרית
מכאן - שזה לא אפקטיבי לקרוא למשטרה ולעצור את האוטובוס עם כל נוסעיו בגלל ילד מטופש שמרעיש. כך שלקרוא למשטרה זה לא פתרון. מה גם, שכידוע לנו, הטלפונים של הציבור רק מפריע לשוטרים שלנו לגרבץ בהרבה מאוד מקרים. הסדרנים ברכבת לא אפקטיבים היות והם לא שם כשאתה צריך. זה לא אוטובוס שאתה יכול לקרוא "סדרן סדרן" והוא יופיע ויטפל בבעיה מיידית. מכאן - שגם זה לא אפקטיבי. אם כבר למצוא פתרון - אז לעשות משהו שלא יכול היה לקרות עד היום. לצערי, אין לי רעיוןץ.
הייתי עד פעם למעצר של ערסים שהרעישו באוטובוס.
כך שטכנית זה אפשרי. הבעיה היא שהדבר לעיתים כרוך בעיכוב משמעותי של האוטובוס על כל נוסעיו.

ריבית

New member
הייתי עד פעם למעצר של ערסים שהרעישו באוטובוס.
כך שטכנית זה אפשרי. הבעיה היא שהדבר לעיתים כרוך בעיכוב משמעותי של האוטובוס על כל נוסעיו.
ובדיוק מסיבה זו זה לא אפקטיבי. לצערי.

meni1234

New member
רק היום עליתי לאוטובוס, כששני בחורים ערסים ניגנו להנאתם צפצופים ברמת דציבלים שלא הייתה מביישת את ה- TLV . ביקשתי מהם פעם אחת יפה , והם אמרו שיפסיקו ואחר כך המשיכו כאילו בכוונה. ניגשתי לנהג , אך הוא הפגין אזלת יד. לבסוף פניתי אליהם פעם שנייה ואז התחילו לדבר מלוכלך, עם הידיים ועם איומים כאילו רצחתי להם את המשפחה. בשלב הזה סבלנותי פגה וגערתי בהם על ההתנהגות הערסים המאיימת ושעל זה שחייבים לחוקק חוק שיאסור את הפרעת הנוסעים. זה כמעט התפתח לתגרה כשאחד מהם כבר איים והמשיך לקלל ונאלצתי לעבור למושב הקדמי. התופעה הזו לצערי שכיחה מאד והגיעה לשים לה קץ !!
גם לאסור לדבר בקול רם באוטובוס/ברכבת בכלל
אתמול נסעתי ברכבת וגם באוטובוס ופשוט הזדעזתי ברכבת כולם מדברים בטלפון בקולי קולות גם אנשים רגילים מבוגרים ולא רק ערסים או צעירים. אני לא הצלחתי לישון או להתרכז בספר שאני קורא. ובערב נסעתי באוטובוס וזה היה השיא. ישבה שם אימא שליד הבת שלה קיללה בקולי קולות את המורה את התלמידים מבית ספר שמציקים לילדה , את אבא של הילדה ואת כל העשירים . ועוד היא המליצה לבת שלה לעבור לתיכון X (התיכון הכי גרוע בעיר) כי שם אין את כל המוזרים האלה כמו בתיכון Y (תיכון יחסית טוב) ששומעים כל היום רוק. והיא מפחידה את הילדה שבתיכון Y המרה נמוכה ועוד ועוד שקרים.

rasmus girl1

New member
רק היום עליתי לאוטובוס, כששני בחורים ערסים ניגנו להנאתם צפצופים ברמת דציבלים שלא הייתה מביישת את ה- TLV . ביקשתי מהם פעם אחת יפה , והם אמרו שיפסיקו ואחר כך המשיכו כאילו בכוונה. ניגשתי לנהג , אך הוא הפגין אזלת יד. לבסוף פניתי אליהם פעם שנייה ואז התחילו לדבר מלוכלך, עם הידיים ועם איומים כאילו רצחתי להם את המשפחה. בשלב הזה סבלנותי פגה וגערתי בהם על ההתנהגות הערסים המאיימת ושעל זה שחייבים לחוקק חוק שיאסור את הפרעת הנוסעים. זה כמעט התפתח לתגרה כשאחד מהם כבר איים והמשיך לקלל ונאלצתי לעבור למושב הקדמי. התופעה הזו לצערי שכיחה מאד והגיעה לשים לה קץ !!
מסכימה ולא מסכימה,
מסכימה עם הקטע שזה מפריע אבל להגיד על הנהג 'הוא הפגיך אזלת יד' עם כל הכבוד הנהג הוא לא הבייביסטר או 'המבוגר האחראי' של האוטובוס,תפקידו לנהוג [מכאן נובע שמו] ולא מעבר. וחוץ מזה,אם כבר ישימו חוק נגד השמעת מוזיקה בתחבורה ציבורית אז במה זה שונה ממישהו שמדבר בקולי קולות בטלפון באוטובוס? מנהג ששם מוזיקה בקולי קולות? מילדים בחופש שעולים לאוטובוס ועושים מלא רעש? החוק הזה בחיים לא יצא לפועל,הוא לא הגיוני וזה למה אין חוק כזה.. הדבר היחידי שאפשר לעשות זה להעיר למעצבן או לעבור למושב יותר מרוחק ממנו באוטובוס ולשמוע אמפי.

JokerGirl3000

New member
תרשו לי ללכת איתכם צעד אחד קדימה:
אני אתמול נאלצתי להעיר לנהג אוטובוס שינמיך את הרדיו שהתנגן באוטובוס. מדובר בקו מאוחר יחסית ולא היה מפוצץ אז הנהג כניראה חשב שהוא נמצא אצלו בבית והדליק מוזיקה חסידית בקולי קולות! אני הייתי עם האייפון והאוזניות (סיליקון כאלה שנכנסות לתוך האוזן)-ועדיין שמעתי ממש חזק את המוזיקה הזאת. ניגשתי לנהג וביקשתי ממנו להנמיך. כמובן שלא היתה לו ברירה והוא הנמיך אבל הוא גם דאג להגיד לי עם חיוך: "מה רע בקצת מוזיקה חסידית?" שום דבר רק לא בווליאום שבו הנוסעים לא יכולים לחשוב מרוב ה"יא בה בה בה ביי" הזה!

SimsY

New member
סוף סוף מישהו מתלונן על זה
אני כבר לא יכול עם זה יותר !!! לא יכול - זה סיוט אנשים באוטובוס חולי נפש שחושבים שכל העולם שלהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה