לחזור או לא?! זו השאלה....

מאיו

New member
לחזור או לא?! זו השאלה....

החל מיום שישי אנחנו מתארחים בירושלים. הגדול הולך לבי"ס עם אחיין שלי, השניה הולכת לגן עם אחיו, אני בבית עם הבייבי ובעלי בעבודה. ממחר יש לבעלי 3 ימי חופש. הבכור (9) כבר רוצה לחזור הביתה וגם אני מתחילה להרגיש רצון לחזור לפינה שלי. מצד שני- עדיין יש אזעקות, נצטרך להיות הרבה בממ"ד. למיכל קשה עם האזעקות וקשה להיות רחוקה מהבית. אני תוהה האם לחזור הביתה ליומיים-שלושה ולשבור את השגרה בה אנחנו נמצאים רחוק מהלחץ או להישאר באיזור ירושלים, לעבור לאחי ליומיים שלושה וביום ראשון לחזור לשגרה אצל אחותי (בעלי שוב יהיה בארבעה ימי עבודה רצופים). מה דעתכם?

ה דרומי

New member
להשאר איפה שאתם עכשיו

גג תרדי ליום עם אפשר {ילדים וכזה}לכמה שעות לראות שבבית הכול תקין וכו' אבל עם ניתן להשאר איפה שאתם עכשיו אז תשארו לפחות עד כמה שאפשר.

ק א סי

New member
זה מאוד אישי

וגם תלוי היכן אתם גרים. יש הבדל בין תושבי שדרות לתושבי יבנה לדעתי. אנחנו גרים בטווח ה-30 ק"מ והחלטנו לא להתנייד בין קרובים. נשארים בבית ומנסים לתת לילדים (9,6) כמה שיותר תחושה שהבית בטוח. מדי פעם נוסעים בשביל להתאוורר, אבל יציאות קצרות ולא של שינה. אבל זו התחושה שלנו. לדעתי כל אחד צריך לעשות מה שמרגיש לו טוב.

מאיו

New member
אנחנו בטווח ה 20

כך שזה די פרווה- לא שדרות אבל לא יבנה

dannabanana

New member
יש אפשרות להשאיר את הבת אצל הדודים?

ולחזור רק עם מי שמעוניין לחזור? אם יש לכם ממד משלכם, ויש לכם מספיק זמן להכנס, (בקיצור, אם אתם בטוחים יחסית בבית, ומעדיפים להיות בו) אז אולי עדיף. אני אישית הייתי מעדיפה להיות בבית. זה לא פשוט להיות רחוק מהבית, לא כיף להתארח לנצח. ההורים שלי נשברו אחרי יומיים בחוץ, לא ניסיתי לשכנע אותם, כי אני מבינה אותם לחלוטין, גם אני מאוד רוצה לחזור לבית שלי. אולי רק לחזור ליום, או כמה שעות? רק תזכרו שכמה שאתם רוצים לחזור הביתה, גם שם יהיה קשה, ויכול להיות שתעדיפו לצאת שוב להתרענן.

מאיו

New member
אין סיכוי שהיא תישאר שם

בימים טרופים אלה היא כל הזמן צמודה אליי

G h a i a

New member
אנחנו באותה התלבטות

אנחנו גרים ביבנה שאמנם די שקט בה פרט לאזעקות משי פעם אבל עדיין אני בהריון ויש לי ילדה קטנה בת שנתיים שלא מבינה מה קורה כשבכל אזעקה רצים איתה מהר לממ"ד
נראה לי שנישאר פה עד סופ"ש ואז נראה..

אם לילדה קשה עם האזעקות, ויש הרבה כאלה אצלכם

הייתי נשארת מחוץ לטווח, ולחזור רק אחרי שיגמר. אם הבת שלך מפוחדת, עדיף שתשאר במקום בטוח.

אני חושבת שכדאי לחכות

יש סיבות להאמין שיש הסכם הפסקת אש קרוב, ויש סיבות להאמין שעד שתחתם הפסקת אש הם ירו כל מה שיש להם ואז יהיו יותר אזעקות. אני אתפלא מאוד אם לא יעשו לי השכמה מחר

Shampile

New member
אנחנו בדיוק באותו מצב

חולמת על הבית שלי, הפינה שלי ולקבל את הפרטיות שלי בחזרה. מיואשת לחלוטין מהמצב...מצד שני, לא רוצה להחזיר את הבנות ל 3-5 אזעקות ביום (6 ק"מ מהגבול) במוא"ז אשכול - המועצה הכי מטווחת עד כה
. בינתיים אנחנו פה, סופרים את השעות. אתמול אמרתי לאחותי שמפה אני ישר נוסעת לגהה - יש מצב שאישפוז של חודש חודשיים יחזיר אותי לשפיות

ברוריהה

New member
אנחנו חזרנו היום

הילדים כל כך מאושרים מהרגע שנכנסנו הביתה. שמחים להיות שוב עם אבא. שמחים להיות בחדרים שלהם עם המשחקים שלהם. שמחו לחזור לחיות המחמד שלהם. אני גם שמחה להיות במקום שלי. קשה לי מאוד מחוץ לבית. אני עושה הפוגות של כמה ימים בשביל הילדים אבל זה קשה לי מאוד.

ק א סי

New member
הילדים שלי ישנים אצל סבתא

שגרה צמוד אלינו אבל הממד בבית שלה. ולמרות שהם דלת ליד הבית שלהם, ולמרות שכיף אצל סבתא, ולמרות שזה רק לשינה, הם מתגעגעים למיטה שלהם...

אנחנו כרגע נשארים ../images/Emo10.gif

אני כאן עם ילדון בן שנה, שמשתגע מחוסר השגרה ומזה שאין גן. אבל השיקול שלי הוא שבבית (ב"ש) הוא ישתגע עוד יותר. כאן לפחות אני יכולה לקחת אותו לפארק ולג'ימבורי...

מאיו

New member
חזרנו הביתה ונסענו שוב

נישאר כאן עד יום שני בערב ואז נעשה הערכת מצב. אני רוצה לחזור הביתה ביום שלישי, מקווה שהחמאס חושב כמוני

למעלה