לחזק את הלבבות שלנו בימים סוערים אלה

לחזק את הלבבות שלנו בימים סוערים אלה

יקיריי, בימים אלה במיוחד וגם בימים הבאים - עלינו לחזק ולהתחזק. נאמר לי שרבים מאתנו מרגישים פתאום גלי אור ושמחה ומיד לאחר מכן עיייפות תשושה. ואינם מבינים מה קורה. וההסבר הוא שגלי האור והאהבה בעוצמות וממדים שלא ידעה הפלנטה מציפים אותנו, אך כמו כל גל אחרי שמגיע הוא מתרחק ומרגישים לפתע את הריק, והתנודות הללו לא קלות הן בעיקר לאלה המודעים לאור העצום שזורם עתה למרחבנו. אתם ילדי האור חשים את התנודות, חשים את אי היציבות. כך בבקשה לא להיבהל. זה חלק מהתהליך העובר על כדורנו, וגם מרעיד את כל אזורנו. ואם תשאלו מה עושים? ובכן ברגע שמרגישים את החולשה, תום מפסגת אינסוף מציע להתחבר לנקודה החלשה שבנו ולמגנט אלינו את האהבה ששם היא מצויה כל הזמן ללא תנודות גליות- וללא קטעים ריקים - ולמשוך את האהבה הזאת אל המקומות החלשים בתוכנו. להזרים באהבה ולהעצים את המקומות החלשים. וחשוב לדעת שאנחנו כבר במייל האחרון המוביל אל הפסגה שאליה אנחנו מעפילים כבר כמה עשרות שנים בגילגולינו הנוכחי. מבחינתי משנת 1972. הפסגה היא בתחילת 2012 והפסגה הגבוהה יותר 2024. וזה קורה תדירות שבמיילים האחרונים חווים את העייפות, אין האונים, אוזלת היד התשישות, כך אנא הבה ונזכור שהחגיגה עוד מעט נפתחת ועלינו להתחזק ולאסוף את הכוחות - אפילו אני שומעת כאלה האומרים לי כבר אין כוח יותר - זכרו אהובים עד מאד כי רק עוד כמה שנים מחכות, רק עוד אי אלה תנודות ורעידות, ואנחנו נצליח לעבור גם אותם, כי עד היום חוללנו באמת נפלאות, וכל אחד מאתנו בהחלט עשה ותרם רבות להגעתה של השבת הגדולה של האנושות, אנחנו כבר בשלהי ערב השבת הגדולה, וכולכם גבורים גדולים, ואתם וכולנו עוד כמה שנים מגיעים בדיוק למה שתכננו יחד עם ההשגחה במשך מיליוני שנים. כך הערב ביום ששי ב-6 אני מציעה שנשלח הרבה אור ואנרגייה מרפאה לאנשי שדרות ואשקלון העומדים בגבורה עילאית במערכה שעדין לא הסתיימה, וכול מקום חלש ותשוש בנו נמלא אותו באהבה טהורה ממקור האינסוף, ויחד אחיי האוהבים נגיע אל הפסגה המנפנפת לקראתנו בידיה השמחות ואומרת: הנה אתם כבר מגיעים, חייכו לקראתי בחדווה, אתם כבר כמעט כאן. עוד רגע קט כאן, ילדי הנפלאים. שבת שלום אהובים.

למעלה