לחץץץץץץץץץ

yogm16

New member
לחץץץץץץץץץ

שלום לכולם, חשבתם פעם למה למרות שאחרי 11 שנה בבית ספר ואחרי שעושים טונה של מבחנים עדיין רוב האנשים (ואני מציין רוב) לחוצים בטסט הרבה יותר ממה שהם לחוצים מכל מבחן בבית הספר או בגרות. זה נראה לי מוזר שהייתי לחוץ בטסט יותר ממה שהייתי בכל מבחן אחר בחיים שלי.......

Subil

New member
אמנם עוד לא עשיתי טסט

ורק עשיתי שיעור ראשון בינתיים. אבל נראה לי שמצאתי סיבה. טסט זה דבר הרבה יותר חשוב מכל מבחן רגיל בבית ספר. טסט זה מבחן מעשי. ואתה יודע שכל טעות קטנה קובעת. זה לא כמו במבחן רגיל בבית ספר שאפשר לחרבש וכאלה. שם כל טעות קובעת. חוץ מזה שהצלחה בטסט תשמח אותך הרבה יותר ממבחן בבית ספר אתה מתכנן איך תחגוג אחר כך ואיך תוכל לסוע לבד.. דבר שמחייב אותך לעבור את הטסט. ומכאן הלחץ לדעתי. מה נראה לך?

yogm16

New member
נראה לי......

אני חושב שאתה צודק ובנוסף להיכשל בטסט זה לא כמו להכשל בבחינה בבית ספר אם אתה נכשל בבית ספר זה לא ממש אכפת לאף אחד חוץ מלך ואולי כמה חברים שישאלו אותך אבל טסט כולם שואלים אותך איך היה וכולם אפשר להגיד מחכים לראות איך הלך וזה זה לדעתי גם דיי מלחיץ

miss_t

New member
מזל טוב על שיעור ראשון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך היה?

ChilD SouL

New member
אתה מדבר איתי על טסט....

אני הייתי לחוצה מוות מהתאוריה, לפגרויות אני לא נלחצת ככה, ת'אמת בכלל לא נלחצת ממבחנים חוץ מפגרות בתנ"ך שיש ביום ראשון אהההההאאאאאאההההאאאא
זה באמת מוזר, גם אני ניסיתי לחשוב למה אבל לא מצאתי סיבה טובה. מי שימצא נא לפנות אליי
,

Subil

New member
גם לי בגרות תנ"ך יום ראשון

רוצה לדבר איתי על זה? אם כן תשאירי לי תאייסי שלך במסר :) או פה אם בא לך

qet1

New member
המבחן בבית ספר

אם אתה טועה קצת אז אתה מקבל 90 אם אתה טועה הרבה אתה מקבל 70 ואם אתה טועה המון אתה נכשל בטסט אם אתה טועה קצת את נכשל...

למעלה