לחץ דם גבוה שבוע 35

ענתי 26

New member
לחץ דם גבוה שבוע 35

שלום, אני בשבוע 35+4. לפני כשבוע וחצי הייתי במעקב גדילת עובר והרופא אמר לי שהיקף הבטן שלו קצת קטן והערכת משקל היתה 1930ג', אמר לי לבוא אחרי 3 ימים למעקב מוניטור ואחות. אצל האחות התגלה לחץ דם 130/90 בפעם הראשונה בהריון, עד אז היה תקין. בדקה גם חלבון בשתן ולא היה. נאמר לי שעליי לעשות מעקב לחץ דם אצל האחות בקופה שלי לאחר שלושה ימים ולחץ הדם היה שוב 130/90 ולא היה חלבון בשתן. אתמול הייתי שוב אצל האחות למעקב לחץ דם ושוב היה 130/90 והיו מעט עקבות חלבון בשתן והיא ביקשה שאלך היום לרופא שלי.. עכשיו חזרתי מהרופא, הוא אמר שהעיכוב בגדילת העובר הוא כתוצאה מהלחץ דם וביקש לעשות איסוף שתן + בדיקת דם + בדיקת תרבית של הנרתיק. ביום חמישי יש לי תור חוזר למוניטור וביקור אצל רופא הריון בסיכון. האם יש לי רעלת הריון? באיזה לחץ דם עליי לנסוע למיון? דואגת...
אודה לך על התשובה

ענתי 26

New member
מוסיפה פרטים

פרטי גדילת עובר שבוע 34: תנועות גוף עובר - כן טונוס העובר - כן תנועות נשימה - כן כמות מי שפיר תקינה מדידות: BPD - מ"מ 84 HC - מ"מ 304 AC - מ"מ 270 FEMUR - מ"מ 64

רעלת

יש להמתין לבדיקות כנראה שיש מצב התחלתי של רעלתשמתבטא כעת בל"ד גבוה אם מופיע כאב ראש והפרעת ראיה בנוכחות ל"ד מעל 140/90 לפנות למיון

למעלה