לטוב ולרע?

מצב
הנושא נעול.
האוי303 שאני הכי שונא זה המוגמר

מגרמנייה מוגמרת?
בחיים לא!!!!!!!!!!!!! הדבר הרע היחיד בגרמניות זה מנוע חלש שזו כבר פשלה של מי שהזמין אותן כי יש גם גרסאות חזקות יותר...
אוטו שלטעמי הוא מכוער ומיושן בטירוף! תמיד קיללתי כשראיתי כאלה... להלן סדר האוי303 שלי מהשנוא ביותר לשנוא הכי פחות: 1. אוי303 גרמניה עם דלתות צרות. 2. אוי303 ישראלי עם דלת כנף בודדת. 3. אוי303 גרמניה עם דלתות רחבות. 4. אוי303 ישראלי מודל שנות התשעים (עם הדלתות שנפתחות החוצה). 5. אוי303 ישראלי עם דלתות כנף כפולות (אחלה אוטו, קליל ונוסע טוב!) 6. אוי303 בצורת פחית ספרייט.

euronitzan

New member
בוא נעשה סדר בSL...

אוטו שלטעמי הוא מכוער ומיושן בטירוף! תמיד קיללתי כשראיתי כאלה... להלן סדר האוי303 שלי מהשנוא ביותר לשנוא הכי פחות: 1. אוי303 גרמניה עם דלתות צרות. 2. אוי303 ישראלי עם דלת כנף בודדת. 3. אוי303 גרמניה עם דלתות רחבות. 4. אוי303 ישראלי מודל שנות התשעים (עם הדלתות שנפתחות החוצה). 5. אוי303 ישראלי עם דלתות כנף כפולות (אחלה אוטו, קליל ונוסע טוב!) 6. אוי303 בצורת פחית ספרייט.
בוא נעשה סדר בSL...
בסדר שלך: 1.SL ישראלי, ווספה . 2.SL ישראלי, מרובע שסידורו בקו 4. 3.SL ישראלי, מרובע בקווים אחרים. 4.SL גרמני. 5. 220 SU גרמני(דגם מקביל ודומה מספיק כדי להכליל), כרטיסנית. 6.SL שקוף, שמשרת בקו 33, מנוע מוחרש. ומהיום שם חדש לדגם מקולל זה: דרעקL...!!!

שמעתי שכבר יש כינוי אחר: "משאית"

בוא נעשה סדר בSL...
בסדר שלך: 1.SL ישראלי, ווספה . 2.SL ישראלי, מרובע שסידורו בקו 4. 3.SL ישראלי, מרובע בקווים אחרים. 4.SL גרמני. 5. 220 SU גרמני(דגם מקביל ודומה מספיק כדי להכליל), כרטיסנית. 6.SL שקוף, שמשרת בקו 33, מנוע מוחרש. ומהיום שם חדש לדגם מקולל זה: דרעקL...!!!
שמעתי שכבר יש כינוי אחר: "משאית"

euronitzan

New member
מה לעשות, מכונה בינעירונית אינה

ככה הנהגים הצעירים מכנים...
תגיד מה שתגיד על ה-SL, אבל הוא לוקח את האוי303 בכל רמזור/עלייה/ירידה שרק תרצה...
אמורה להיות חיית פתיחות בניגוד לעירונית שבה איכות הפתיחה תקבע האם היא תספיק לעבור בירוק או לא... אני מזכיר לך גם את ה303 מהמוזיאון עם המרכב הישראלי הראשון... תגיד לי אם מכונה זו לא לוקחת כל דרעקL מצוי...

JayZed

New member
עזוב את ה-SL, יש לו מספיק כינויים.

אמורה להיות חיית פתיחות בניגוד לעירונית שבה איכות הפתיחה תקבע האם היא תספיק לעבור בירוק או לא... אני מזכיר לך גם את ה303 מהמוזיאון עם המרכב הישראלי הראשון... תגיד לי אם מכונה זו לא לוקחת כל דרעקL מצוי...
עזוב את ה-SL, יש לו מספיק כינויים.
יש לי אחד יותר טוב: אאוץ'SU. זה הכינוי הכי מתאים שאני יכול להמציא לאוטובוס הכואב הזה...

חריש

New member
אנדי, אני חושב שכדאי שתביא SL לחיפה

ככה הנהגים הצעירים מכנים...
תגיד מה שתגיד על ה-SL, אבל הוא לוקח את האוי303 בכל רמזור/עלייה/ירידה שרק תרצה...
אנדי, אני חושב שכדאי שתביא SL לחיפה
ונראה אם הוא מסוגל לעלות לאוניברסיטה (אני מצטרף אליך לנסיעת המבחן
)

חריש

New member
אפשר להסתכל על זה ככה

צויקה זה סוג של דלק?
אפשר להסתכל על זה ככה
בעיקרון זהו משקה המופק משזיפים בעל תכולת אלכוהול גבוהה (55-60%), ככה שבהחלט אפשר לראות אותו כסוג של דלק.

ה דרומי

New member
צויקה זה גם סוג של"דלק" רומני../images/Emo6.gif

אפשר להסתכל על זה ככה
בעיקרון זהו משקה המופק משזיפים בעל תכולת אלכוהול גבוהה (55-60%), ככה שבהחלט אפשר לראות אותו כסוג של דלק.
צויקה זה גם סוג של"דלק" רומני

amitasafzabida

New member
אז הוא משקה אלכוהול לאוטובוסים.../images/Emo6.gif

אפשר להסתכל על זה ככה
אז הוא משקה אלכוהול לאוטובוסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה