לטוב ולרע?

מצב
הנושא נעול.
SL עוקף הכל, וזה הוכח בעליות הקסטל

הדבר היחיד ש-SL יכול לעקוף זה EL.
ה-SL (או במילים אחרות "האוטובוס הכי מכוער עלי אדמות") רועד יותר ממה שהוא נוסע. אני מוכן להתערב על מה שתרצה ש-303 יעקוף את ה-SL בכל עליה. אתה יכול ללכלך כמה שתרצה, אבל אתה יודע שבמציאות O303 בכלל לא כזה איטי כמו שאתה ורכניץ גורם לו להשמע. אחד שעובד טוב (לא נבלה שכבר לא נשאר לה כח) הוא זריז הרבה יותר מכל אוטובוס ברמה שלו, ומגיע בקלות ובמהירות למהירויות של מעל 110 קמ"ש. בנוסף לזה הוא שקט, רך לנסיע ונוח, מה שבטח אי אפשר להגיד על ה-SL, אבל גם אי-אפשר להגיד על קופסת השימורים המחרישה והרועדת שאתם כל-כך אוהבים - ה-SU. ואגב, מי שכל-כך אוהב SU צריכה להשלל ממנו הזכות ללכלך על הדלתות הצרות של המוגמרות עיי חוקה! (תראו מי שמדבר על דלתות צרות!)
ע"י 4081... דווקא במציאות האוי303 יותר איטי ממה שאני יכול להעלות על הכתב, הוא פשוט עגלה. אני זוכר את הטיולים שלי עם המאגריות שהאוטו עלה בקצב הליכה ממש... עד היום ה-SU יטפס למהירות 120 קמ"ש בערך פי 1.5 יותר מהר מנבלת 303. לגבי דלתות צרות: ל-SU יש דלתות יפות וסקסיות, ואילו הדלתות הצרות של האוי303 פשוט מגעילות!

amitasafzabida

New member
עליות הקסטל נמצאות במסלול של קו 4?

ע"י 4081... דווקא במציאות האוי303 יותר איטי ממה שאני יכול להעלות על הכתב, הוא פשוט עגלה. אני זוכר את הטיולים שלי עם המאגריות שהאוטו עלה בקצב הליכה ממש... עד היום ה-SU יטפס למהירות 120 קמ"ש בערך פי 1.5 יותר מהר מנבלת 303. לגבי דלתות צרות: ל-SU יש דלתות יפות וסקסיות, ואילו הדלתות הצרות של האוי303 פשוט מגעילות!

barak67

New member
אולי תפסיק לשאול שאלות מטופשות?

אולי תפסיק לשאול שאלות מטופשות?
נגיד שלא ראית ולא שמעת יותר מפעם אחת שאנדי סיפר והעלה תמונות.... אתה לא יכול לעשות פעם אחת 1+1 ? את השאלה הזאת שאלתי אותך כבר לפני חודש ולא קיבלתי תשובה.

barak67

New member
אגב ידוע לך איזה מכונה של דן עלתה

אגב ידוע לך איזה מכונה של דן עלתה
בלהבות בחמישי בערב? איך זה שלא שמענו כלום?

9108701

New member
אנדי אתה מתחיל לזיף חופשי אני קורא

לא ידוע לי כלום...
אולי 6192 שהמנוע שלה קצת התלהט?
אותך לסדר באותה שורה יחד עם 368 עמדה לה בשקט ועצובה 6192 כל החלק האחורי נשרף כולל מנוע בגלל קצר חשמלי ואם לא תעמוד בציפיות אני מצטרף לחבר המושבעים ראה הוזהרת

amitasafzabida

New member
עוד SLחוזרת מהשבתה!

אותך לסדר באותה שורה יחד עם 368 עמדה לה בשקט ועצובה 6192 כל החלק האחורי נשרף כולל מנוע בגלל קצר חשמלי ואם לא תעמוד בציפיות אני מצטרף לחבר המושבעים ראה הוזהרת
עוד SLחוזרת מהשבתה!

9108701

New member
../images/Emo31.gifאנדי אני חובר לחבר המושבעים

אנדי אני חובר לחבר המושבעים
אין לא הבחנת 6192 באותה שורה עם 368 שרופה בחלק האחורי

JayZed

New member
אוי, נו באמת. אולי עגלה עם חמור הוא

עקף...
ברצינות, איך אתה רוצה להשוות כח סחיבה כאשר אתה נוסע באוטובוס ריק?.. פעם ראיתי O303 ריק עוקף בעליה של אבו-גוש HOCL של מאן שבו נסעתי, ללא מאמץ מיוחד. אההה... וכמה הצטערתי שלא הייתה עלי מצלמה לפני פחות מחודש, כאשר בעליה למוצא, כאשר אני נוסע ב-HOCL מרכב ברק, נעצרנו "לנוח" עם התחממות וצפינו ב-O303 של קו 438 שכרגע עקפנו בעליה עוקף אותנו בחזרה... ועד י-ם לא הצלחנו להשיג אותו, רק ראינו את התחת שלו מרחוק בעליה לי-ם אבל שוב עצרנו בשוליים לפני שהספקנו אפילו להתקרב אליו... זה בסדר, תמשיכו להשמיץ.
אני יודע מה O303 יכול לעשות ומה לא. אני נסעתי במכונות האלו כל חיי ואני יודע בדיוק למה הן מסוגלות. ולצערי הרב, נסעתי גם רבות ב-SL, מספיק בשביל שזוג האותיות האלו יהפכו בשבילי למשהו קרוב למילת גנאי.

fireman

New member
אנשים חיים פה בסרט

עקף...
ברצינות, איך אתה רוצה להשוות כח סחיבה כאשר אתה נוסע באוטובוס ריק?.. פעם ראיתי O303 ריק עוקף בעליה של אבו-גוש HOCL של מאן שבו נסעתי, ללא מאמץ מיוחד. אההה... וכמה הצטערתי שלא הייתה עלי מצלמה לפני פחות מחודש, כאשר בעליה למוצא, כאשר אני נוסע ב-HOCL מרכב ברק, נעצרנו "לנוח" עם התחממות וצפינו ב-O303 של קו 438 שכרגע עקפנו בעליה עוקף אותנו בחזרה... ועד י-ם לא הצלחנו להשיג אותו, רק ראינו את התחת שלו מרחוק בעליה לי-ם אבל שוב עצרנו בשוליים לפני שהספקנו אפילו להתקרב אליו... זה בסדר, תמשיכו להשמיץ.
אני יודע מה O303 יכול לעשות ומה לא. אני נסעתי במכונות האלו כל חיי ואני יודע בדיוק למה הן מסוגלות. ולצערי הרב, נסעתי גם רבות ב-SL, מספיק בשביל שזוג האותיות האלו יהפכו בשבילי למשהו קרוב למילת גנאי.
אנשים חיים פה בסרט
שSL זה מטוס. ב-ס-ד-ר!

האם יש עדיין למישהו איזשהו ספק

לטוב ולרע?
כנראה שלא.... הרומן בין אנדי למ.א.ן הולך ומתערער....זו המסקנה העולה מדיון חשאי שנערך בין מספר חברי הנהלת הפורום וכנופיית הרלס. בתמונה זו שנקרא לה מוצג א' מצולם אחד מבכירי כנופיית הרלס צמוד למכונה 3643 מצביע על סמל מ.א.ן ומחייך בגאווה. בתמונה אחרת שנקרא לה מוצג ב' מצולמת המתפרקית (הטעות במקור) מס' 368 חבוטה ומרוסקת לאחר שהתפרקה באמצע נסיעה אך כאן בניגוד לתמונה חבר הכנופיה אינו מופיע בתמונה ובטח שבטח....גם איננו מחייך. חבר הכנופיה וחבר צוות הנהלת הפורום אנדי ר AKA מסוף כרמלית אתה מואשם בבגידה ובחוסר נאמנות מוחלט ליצרן האוטובוסים מ.א.ן. הסברים נדרשים! פסק הדין ינתן במועד מאוחר יותר
האם יש עדיין למישהו איזשהו ספק
בקשר ליחס שלי למ.א.ן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה